Thajská masáž za 590,- Kč

Nově otevřené centrum thajských masáží SABAI ČERNÁ RŮŽE prodlužuje akci při níž můžete využít výhodnou cenu masáže - 590,- Kč do poloviny května. Navíc si v této ceně můžete zakoupit i dárkový voucher. Dubnová akce přilákala celou řadu zájemců o thajské masáže.

Tradiční umění thajské masáže se téměř v nezměněné podobě praktikuje déle než tisíc let. Je součástí rodiny orientálních procedur založených na léčebné teorii vnitrních toku energie a energetické rovnováhy, podobně jako čínská masáž Tui Na, manipulační indická ayurvedická masáž a japonská masáž Shiatsu.

Patrný je indický vliv jogínského protahování a dýchání, ale vedle něho lze postřehnout také šetrný způsob zacházení s energetickými kanálky, nazývaný Sen. Řečí naší doby, tradiční thajská masáž zbavuje pocitu únavy, odstraňuje svalové křeče a nervové napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, činí svaly, klouby a šlachy volně ohybné.

Masáže provádějí speciálně vyškolené terapeutky z Thajska s dlouholetými zkušenostmi ze zahraničních lázeňských resortu a rehabilitačních zařízení.

Najdete nás v prvním patře známé pražské nákupní pasáže Černá růže. Nejlépe se k nám dostanete vstupem z Panské ulice 4.

Thajská masáž za 590,- KčThajská masáž za 590,- KčThajská masáž za 590,- Kč

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka