Pakhotel**** Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou je známa především nejkrásnějším zámkem jižních Čech, obklopeným rozsáhlým anglickým parkem. Ve spolupráci se společností LH Hotels & Resorts, provozovatelem Parkhotelu****Hluboká nad Vltavou jsme pro vás připravili soutěž o poukaz na pobytový balíček HARMONIE A RELAX. Poukaz získá autor správné odpovědi kterou obdržíme jako 759. v pořadí.

Čtyřhvězdičkový hotel je vsazen do jihočeské krajiny mezi rybníky a obklopen parkem. Nachází se nedaleko centra města Hluboká nad Vltavou (cca 5 min.) a zámku Hluboká ve stylu windsorské novogotiky (cca 15 min.).

V hotelu naleznete čtyři patra pokojů, jejichž interiér je motivován čtveřicí ročních období. Zvolit můžete z pokojů typu standard, suite nebo apartmán. Celkem hotel disponuje 62 pokoji. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové či třílůžkové a v případě čtvrté osoby do 10 let věku můžeme nabídnout i pokoj čtyřlůžkový. Na vyžádání lze zapůjčit dětskou postýlku.

Tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře Martina Pudila, držitele mnoha prestižních ocenění a člena národního týmu kuchařů a cukrářů ČR pro vás připraví dokonalý gastronomický zážitek a tým obsluhy se postará o  profesionální servis a příjemnou atmosféru. Pravidelně jsou připravovány tematické "gastroakce". Restaurace Park: restaurace s výhledem do parku a na Munický rybník vás zve k posezení nejen do svého moderního interiéru, ale i na terasu. Z této se můžete kochat pohledem na rybník či hlídat děti, kterým je k dispozici hotelové hřiště u této terasy. Lovecká chata: vzdušný prostor restaurace s vysokým stropem a dřevěnými trámy, přírodním interiérem tvoří prostředí příjemné k posezení s přáteli, romantické večeři, rodinné oslavě, slavnostní promoci, firemnímu večírku i svatbě. K dispozici salonek v horním patře pro 30 hostů. Dominantou restaurace je otevřený krb. V nabídce nejen tradiční česká jídla, ale i ryby a zvěřinové speciality.

Dopřejte si odpočinek těla, duše i mysli v hotelovém wellness centru. Nalezne zde whirlpool, saunu a páru, relaxační místnost, širokou nabídku masáží, posilovnu (kardiozóna, silová část). Tyto prostory lze pronajmout i pro uzavřenou společnost.

Parkhotel**** Hluboká je romantické místo pro vaši svatbu. Využijte komplexních služeb hotelu a užijte si váš významný den.

Balíčky ubytování Pakhotel Hluboká nad Vltavou

 • Harmonie a relax
 • Romantika
 • Šarm a tradice
 • Zimní pohádka
 • Rodiny s dětmi

Podrobnosti o pobytech naleznete na https://www.parkhotel-hluboka.cz/balicky

Velikonoce v Parkhotelu
(2 noci, 3 dny pobytu)

balíček platný 29.3. - 2.4.2018. Rozsah služeb na osobu:

 • 2 x ubytování v pokoji typu suite se snídaní formou bufetu
 • Velikonoční uvítání na pokoj
 • 1 x večeře (3chodové menu ve stylové restauraci Lovecká chata nebo v hotelové restauraci Park)
 • 1 x velikonoční oběd nebo večeře (3chodové menu ve stylové restauraci Lovecká chata)
 • 1 x vstup do ZOO Hluboká zdarma pro děti(křtění nově narozených zvířátek)
 • Velikonoční hledání vajíček v hotelovém parku
 • Neomezený vstup do posilovny (kardio a silová část)
 • Sleva na služby relaxačního centra (sauna 100,- Kč/os./hod., whirlpool 200,- Kč/1-4 os./30 min.)
 • Bezplatné připojení k internetu a parkování v areálu hotelu na monitorovaném parkovišti
 • Možnost brzkého příjezdu a prodlouženého odjezdu (do 16:00)

CENA: 2 osoby za pobyt celkem CZK 4.850,-

 • Děti do 12 let (se 2 dospělými) CZK 1.050,-
 • Děti do 3 let zdarma
 • Možnost prodloužení pobytu se slevou 20% z pultových cen.

Cena balíčku služeb v CZK je uvedena včetně DPH a místních poplatků. Děti do 3 let na přistýlce zdarma bez nároku na stravu a služby se dvěma platícími osobami na pokoji.

Výlety a aktivity v okolí

Milovníci umění si jistě najdou cestu do Alšovy jihočeské galerie či do galerie Knížecí dvůr. Navštivte v destinaci ZOO Ohrada, Lovecký zámek Ohrada s nejstarším loveckým muzeem na světě, skelnou huť, osmnáctijamkové golfové hřiště, kurty na tenis i plážový volejbal, aqua park, zimní stadion, sportovně relaxační areál s velkým dětským hřištěm, minigolfem a jinými aktivitami, Adrenalinpark s lanovým centrem či Vorařské muzeum v Purkarci. Krásy jihočeské krajiny můžete pozorovat ze sedla koně, z letadla, balónu, kola, kolečkových bruslí nebo se nechat unášet lodí na vlnách romantické Vltavy.

 

KONTAKT:

PARKHOTEL**** Hluboká
Masarykova 602, 373 41 Hluboká nad Vltavou

E-mail: recepce@parkhotel-hluboka.cz

Telefon: + 420 387 006 200

Pakhotel**** Hluboká nad VltavouPakhotel**** Hluboká nad VltavouPakhotel**** Hluboká nad VltavouPakhotel**** Hluboká nad VltavouPakhotel**** Hluboká nad VltavouPakhotel**** Hluboká nad VltavouPakhotel**** Hluboká nad VltavouPakhotel**** Hluboká nad VltavouLovecká chataLovecká chatasvatební tabulesvatební tabule
Parkhotel Hluboká **** je vhodné místo pro firemní akci. Jakou maximální kapacitou disponují multifunkční konferenční prostory?
až 320 osob.
až 250 osob.
až 190 osob.
Soutěž končí 8.4.18 v 23:59
Vaše jméno a město
Váš e-mail

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka