Noční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční Ostravy

Seriál nočních běžeckých závodů NN Night Run 2017 se vrací do Ostravy tentokrát jako ČEPS Christmas Night Run. V sobotu 2. prosince bude centrum moravskoslezské metropole patřit běhu, připraven ale bude večer plný zážitků pro všechny účastníky i diváky.

Rostoucí popularita běhu ukazuje na příznivý fakt, že lidé chtějí něco dělat pro své zdraví. Někdo chce zhubnout, jiný se chce dostat do kondice, jiný si během zase čistí hlavu od předvánočního stresu. Byť s různými pohnutkami, ale se stejným cílem si mohou příznivci tohoto sportu užít atmosféru nočního města, a to díky speciálnímu nočnímu běžeckému závodů ČEPS Christmas Night Run 2017. A přitom všem udělat i něco pro své zdraví a také přispět na dobrou věc.

ČEPS Christmas Night Run 2017 míří do moravskoslezské metropole. Ostrava je město běžců, o čemž svědčí i hojná účast při NN Night Run 2017 který proběhl 24. dubna tohoto roku. Tentokrát se ale sportovci mohou do ulic města vydat v úplně jiné atmosféře: za svitu vánoční výzdoby a čelovek.

Seriál nočních běžeckých závodů NN Night Run 2017 je čtvrtým ročníkem úspěšné série. Jeho předchozích zastávek v Ostravě, Hradci Králové, Brnu, Praze, Plzni, Mostě, Olomouci a Českých Budějovicích se účastnili tisíce běžců různých věkových i výkonnostních kategorií, kteří si vychutnali atmosféru potemnělého města. A velký zájem očekávají organizátoři i na ČEPS Christmas Night Run v Ostravě. Zázemí akce bude na magistrátu Ostrava a Prokešově náměstí. Zde dokonce je překrásný vánoční strom.

Součástí akce je také finanční dar ze startovného na podporu nadačního fondu Kapka naděje. Nadační fond Kapka naděje byl založen s cílem trvale a kontinuálně podporovat Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol. Tím, že se NF Kapka naděje profilovala jako transparentní a důvěryhodná charitativní organizace, začaly přicházet požadavky z regionálních nemocnic. Od roku 2002 NF Kapka naděje podporuje dětská oddělení nemocnic po celé České republice.

Pro ty, kteří nemají čelovou svítilnu, generální partner ČEPS zařídil půjčovnu čelovek zdarma.

Program akce ČEPS Christmas Night Run:

14:30 - 16:15 Registrace závodníků a vyzvedávání startovních čísel
15:00 - 15:00 Otevření ÚSCHOVNY 
16:45 - 16:55 Řazení běžců na start
16:55 - 16:59 Rozprava k závodu
17:00 - 17:05 Start 5 km ČEPS CHRISTMAS NIGHT RUN 
18:15 - 18:30 Vyhlášení
18:30 - 18:30 Uzavření ÚSCHOVNY
18:30 - 18:30 Konec

Akce v Ostravě je první ze tří akcí seriálu ČEPS CHRISTMAS NIGHT RUN. Seriál bude pokračovat vždy po týdnu v Olomouci a v Praze.

 

KALENDÁŘ ČEPS CHRISTMAS NIGHT RUN 2017:

02.12. Ostrava

09.12. Olomouc

16.12. Praha – Rudolfinum – bude vyprodáno 1500 míst

 

Více informací a přihlášky najdete na stránkách internetových stránkách.

Fotografie zaslal Ing. Tomáš PAVEL EVENT MEDIA s.r.o. - děkujeme.

Noční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční OstravyNoční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční OstravyNoční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční OstravyNoční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční OstravyNoční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční OstravyNoční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční OstravyNoční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční Ostravy

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka