Hotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširší

Zažijte krásnou přírodu a komfort na břehu Lipenského jezera

Díky nově vybudovanému 680m² Wellness a Spa centru si v hotelu užijete opravdový RELAX po celý rok. Soutěžte o relaxační pobyt pro 2 osoby. Poukaz na pobyt získá ten z vás, který správně zodpoví soutěžní otázku jako 693.

Hotel Resort Relax****

Ubytování pro vás připravíme v hlavní hotelové budově, dependanci Maják přímo u hotelové pláže a přístaviště a v nově vybudovaných apartmánových domech. Část apartmánů má i vlastní infra saunu a krbová kamna pro dokonalou pohodu při vašem pobytu. Pro nejnáročnější hosty je k dispozici apartmán Admirál s vlastním wellness (sauna, whirlpool na terase, krbová kamna, bar……). Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní a balkónem nebo terasou s jedinečným výhledem na vodní hladinu lipenského jezera.

V hotelové restauraci servírujeme tradiční českou regionální i mezinárodní kuchyni. Pohodovou atmosféru hotelové restaurace dokreslují krbová kamna, která zpříjemňují chvíle strávené při jídle a posezení s přáteli zejména v chladnějším počasí. V letních měsících je k dispozici také venkovní terasa a Gril Bar Ragata s ojedinělým výhledem na Lipno.

Nové Wellness na 680m² nabídne:

Nerezový bazén - Luxusní koupání v létě v zimě bez ohledu na počasí v bazénu o rozměru 60m² a teplotou vody 30°C. Bazén nabídne také masážní lavici pro ještě větší relaxaci.

Saunový svět

Blahodárné a zdraví prospěšné účinky saunování jsou známé již dlouhá léta. Díky střídání teplot, ke kterému během saunování dochází je zajištěno intenzivní prokrvení pokožky, regenerace svalů a intenzivní vylučování škodlivin z těla. Tato procedura také posiluje imunitu a prospívá duševní pohodě. Co je pro vás v saunovém světě připraveno:

 • Finská sauna s provozní teplotou 90°C

 • Bio sauna s provozní teplotou 60°C a vlhkostí vzduchu 40%

 • Parní aroma lázeň s provozní teplotou 45°C a vlhkostí vzduchu 100%

 • Sprchy s přívalovým ochlazovacím vědrem

 • Venkovní ochlazovací bazén

Venkovní vířivka - Dokonalá pohoda a unikátní relaxace těla i mysli na čerstvém vzduchu. Teplota vody 34 - 36°C. Vířivka pro 6 - 8 osob

Privátní wellness - Toužíte po odpočinku v naprostém klidu a soukromí? Využijte naší nabídky privátního mini wellness s finskou saunou a vířivkou pro až 4 osoby. Privátní wellness je nutné rezervovat předem.

 • Kombinovaná finská sauna s možností individuální regulace teploty

 • Venkovní vířivka s teplotou vody 36°C

 • Sedačka pro pohodlnou relaxaci

 • Sprcha

 • LCD TV

SPA procedury - Dejte sbohem únavě, stresu a bolavým svalům. Vyberte si některou z nabízených procedur a nechte se hýčkat našimi zkušenými maséry.

 • Nové a moderně zařízené masérny

 • Profesionální přístup masérů

 • Procedury pro páry i jednotlivce

Marina & Sport

Soukromá hotelová pláž s možností zapůjčení lehátek a slunečníků.

Půjčovna vodních sportů - Poznejte Lipno z jiné perspektivy. Vodní hladinu můžete brázdit na pramici či paddleboardu nebo si udělejte nevšední výlet na jednom z našich rychlostních double kajaků Hobie s kormidlovacím systémem a unikátním pohonem pomocí speciálního šlapacího pedálu. Hitem jsou čluny Whaly se spalovacím motorem pro 6 – 8 osob, na které nepotřebujete kapitánský průkaz a můžete tak objevovat Lipno podle svého. Vysvětlíme, zaškolíme a garantujeme, že se vám nebude chtít z vody! Pro firmy pořádáme velmi oblíbené školy jachtingu!

Půjčovna kol, elektrokol, koloběžek, inline bruslí. Užívat si sportu je možné také přímo v areálu našeho resortu, kde si můžete zahrát volejbal, ping pong, badmington, fotbálek a mnoho dalšího.


Zajistíme pro vás firemní akce „na míru“, školení, semináře, rauty, svatby a rodinné oslavy.

Plně vybavené konferenční prostory včetně promítací a ozvučovací techniky jsou k dispozici pro všechny typy firemních i soukromých akcí.

 

Hledáte vánoční dárek pro své blízké? Objednejte jim voucher s libovolným balíčkem služeb a platností dle vašeho přání. https://www.hotelresortrelax.cz/vanocni_darky_vouchery/

 

Virtuální prohlídka http://www.hotelresortrelax.pano3d.cz/

Hotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširšíHotel Resort Relax – tam kde je Lipno nejširší
V kterém měsíci nové wellness centrum Hotelu Resort Relax oficiálně zahájilo svůj provoz. Nápovědu naleznete na facebooku hotelu.
v září 2017
v říjnu 2017
v listopadu 2017
Soutěž končí 17.12.17 v 23:59
Vaše jméno a město
Váš e-mail

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka