Wellness balíčky

Balíček od NEDĚLE do PÁTKU

Hotel ALPENHOF, Rakousko

Pobyt od neděle do pátku se 4-denním skipasem nebo bez skipasu. V blízkosti hotelu jsou dva špičkově vybavené lyžařské areály - Semmering a Stuhleck.  Semmeringu, vzdáleném od hotelu pouhých 5 min. jízdy autem, najdou lyžaři nejdelší osvětlenou sjezdovku v Evropě, nádherně viditelnou přímo z proskleného hotelového bazénu. Stuhleck, k němuž dojedete autem za 10 min., je pravým zimním rájem pro všechny skupiny lyžařů včetně příznivců běžeckých stop.

Balíček od NEDĚLE do PÁTKU

VOLCANO WELLNESS

Hotel KOMORNÍ HŮRKA u Františkových Lázní

Zastavte čas na čtyři dny! Čtyřdenní pobyt zahrnující tři noci se snídaňovým bufetem a večeří servírovanou o třech chodech uvolní Vaše pracovní vypětí. Naše wellness centrum je to pravé místo pro zahnání únavy. V kombinaci s bylinnou relaxační koupelí a masáží lávovými kameny jistě zapomenete na shon všedního dne.

VOLCANO WELLNESS

Dopřejte své lásce luxus (celoročně)

Wine Wellness Hotel Centro, Hustopeče

Ubytování v luxusním mezonetovém apartmá. Kytice růží pro vaši vyvolenou a uvítací láhev sektu na pokoji. Gurmánská 5-chodová večeře snoubená s vínem. Speciální koupel pro dva ve V.I.P. zóně hotelového Wine wellness a další vybrané speciality.

Dopřejte své lásce luxus (celoročně)

Last minute ZIMA 2018

Hotel KOMORNÍ HŮRKA, pobyty do 4.3.2018

Lázeňský a wellness hotel se nachází u Františkových Lázní. Leží na samé hranici ochranného pásma národní přírodní památky, kterou je nejmladší sopka ve střední Evropě – Komorní hůrka. Součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení s bazénem, vybaveným masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem, silným protiproudem a whirpoolem. Jedinečné sauny jsou součástí bazénové části. Balneo Centrum vedou odborní lékaři a tým zdravotních a rehabilitačních sester.

Last minute ZIMA 2018

PURETÉ WELLNESS

Hotel KOMORNÍ HŮRKA, u Františkových Lázní

Během života na nás působí mnoho škodlivých vlivů a látek, které je dobré jedno za čas dostat z těla pryč. Proto přicházíme s programem na očistu organismu i mysli.

PURETÉ WELLNESS

BEAUTY WELLNESS

Hotel KOMORNÍ HŮRKA u Františkových Lázní

Jsou to celkem tři dny, zaměřenéna to, jak krásné udělat ještě krásnější. Čeká Vás hodinová péče v podobě masáže obličeje a dekoltu, pleťová maska, tvarování a barvení obočí i řas. Speciální přístroj pro lymfatickou masáž spolu se suchým uhličitým zábalem se postará o znásobení účinku anticelulitidového zábalu z mořských řas.

BEAUTY WELLNESS

Wellness hotel Patince

Úžasné miesto pro ozdravovací teambuilding za dobrú cenu

Sú vaši zamestnanci celí dolámaní od celodenného sedenia v kancelárii? Neviete, kde a ako zorganizovať teambuilding? Dochádzajú vám nápady? Objavte kúzlo dlhoročnej tradície kúpeľov na južnom Slovensku – Patince. Vlastný prameň Hévíz, o ktorom nájdeme zmienky až z 13. storočia, má mimoriadne liečivé účinky. Termálna voda s teplotou 27°C, ktorá vyviera z hĺbky 200 m, patrí k reťazi pridunajských prameňov končiacich až pri Margitinom ostrove v Budapešti.

Wellness hotel Patince

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka