Wellness balíčky

Rodinná dovolená na Pálavě

Wine Wellness Hotel Centro

Pobytový balíček je šitý na míru rodinám s dětmi za ještě příznivější ceny! Pestrý týden si užijí jak milovníci aktivního odpočinku, tak i rodiny preferující „nicnedělání“. Cyklistika, pěší turistika, historie či chvíle oddychu doladěné douškem lahodného vína čekají jen na vás!

Rodinná dovolená na Pálavě

Víno jako wellness (celoročně)

Wine Wellness Hotel Centro

Vyvážená kombinace vína a relaxace pro ty, kteří se chtějí seznámit s tradicemi jižní Moravy a zároveň si užít příjemné chvíle relaxace. Užijte si vinné procedury a neomezený vstup do „Mokré zóny“ Wine Wellness v otevírací době (saunový svět, Kneippova vinařská stezka, finské vědro, whirlpool…)

Víno jako wellness (celoročně)

VOLCANO WELLNESS

Hotel KOMORNÍ HŮRKA u Františkových Lázní

Zastavte čas na čtyři dny! Čtyřdenní pobyt zahrnující tři noci se snídaňovým bufetem a večeří servírovanou o třech chodech uvolní Vaše pracovní vypětí. Naše wellness centrum je to pravé místo pro zahnání únavy. V kombinaci s bylinnou relaxační koupelí a masáží lávovými kameny jistě zapomenete na shon všedního dne.

VOLCANO WELLNESS

BEAUTY WELLNESS

Hotel KOMORNÍ HŮRKA u Františkových Lázní

Jsou to celkem tři dny, zaměřenéna to, jak krásné udělat ještě krásnější. Čeká Vás hodinová péče v podobě masáže obličeje a dekoltu, pleťová maska, tvarování a barvení obočí i řas. Speciální přístroj pro lymfatickou masáž spolu se suchým uhličitým zábalem se postará o znásobení účinku anticelulitidového zábalu z mořských řas.

BEAUTY WELLNESS

PURETÉ WELLNESS

Hotel KOMORNÍ HŮRKA, u Františkových Lázní

Během života na nás působí mnoho škodlivých vlivů a látek, které je dobré jedno za čas dostat z těla pryč. Proto přicházíme s programem na očistu organismu i mysli.

PURETÉ WELLNESS

Wellness hotel Patince

Úžasné miesto pro ozdravovací teambuilding za dobrú cenu

Sú vaši zamestnanci celí dolámaní od celodenného sedenia v kancelárii? Neviete, kde a ako zorganizovať teambuilding? Dochádzajú vám nápady? Objavte kúzlo dlhoročnej tradície kúpeľov na južnom Slovensku – Patince. Vlastný prameň Hévíz, o ktorom nájdeme zmienky až z 13. storočia, má mimoriadne liečivé účinky. Termálna voda s teplotou 27°C, ktorá vyviera z hĺbky 200 m, patrí k reťazi pridunajských prameňov končiacich až pri Margitinom ostrove v Budapešti.

Wellness hotel Patince

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka