Wellness balíčky

VOLCANO WELLNESS

Hotel KOMORNÍ HŮRKA u Františkových Lázní

Zastavte čas na čtyři dny! Čtyřdenní pobyt zahrnující tři noci se snídaňovým bufetem a večeří servírovanou o třech chodech uvolní Vaše pracovní vypětí. Naše wellness centrum je to pravé místo pro zahnání únavy. V kombinaci s bylinnou relaxační koupelí a masáží lávovými kameny jistě zapomenete na shon všedního dne.

VOLCANO WELLNESS

ZÁŽITKOVÝ SILVESTR V HOTELU CENTRO

Hustopeče, Jižní Morava

Přijeďte oslavit konec roku do Wine Wellness Hotelu Centro ****, čeká vás pobyt plný zážitků! Ať už to jsou masáže dle vašeho výběru ve Wine Wellness, moravský večer s degustací vína, cimbálovou muzikou i tematickým rautem a samozřejmě silvestrovský večer s živou kapelou, tombolou a ohňostrojem! Přivítejte nový rok na jižní Moravě.

ZÁŽITKOVÝ SILVESTR V HOTELU CENTRO

Víno jako wellness (celoročně)

Wine Wellness Hotel Centro

Vyvážená kombinace vína a relaxace pro ty, kteří se chtějí seznámit s tradicemi jižní Moravy a zároveň si užít příjemné chvíle relaxace. Užijte si vinné procedury a neomezený vstup do „Mokré zóny“ Wine Wellness v otevírací době (saunový svět, Kneippova vinařská stezka, finské vědro, whirlpool…)

Víno jako wellness (celoročně)

Rodinná dovolená na Pálavě

Wine Wellness Hotel Centro

Pobytový balíček je šitý na míru rodinám s dětmi za ještě příznivější ceny! Pestrý týden si užijí jak milovníci aktivního odpočinku, tak i rodiny preferující „nicnedělání“. Cyklistika, pěší turistika, historie či chvíle oddychu doladěné douškem lahodného vína čekají jen na vás!

Rodinná dovolená na Pálavě

BEAUTY WELLNESS

Hotel KOMORNÍ HŮRKA u Františkových Lázní

Jsou to celkem tři dny, zaměřenéna to, jak krásné udělat ještě krásnější. Čeká Vás hodinová péče v podobě masáže obličeje a dekoltu, pleťová maska, tvarování a barvení obočí i řas. Speciální přístroj pro lymfatickou masáž spolu se suchým uhličitým zábalem se postará o znásobení účinku anticelulitidového zábalu z mořských řas.

BEAUTY WELLNESS

PURETÉ WELLNESS

Hotel KOMORNÍ HŮRKA, u Františkových Lázní

Během života na nás působí mnoho škodlivých vlivů a látek, které je dobré jedno za čas dostat z těla pryč. Proto přicházíme s programem na očistu organismu i mysli.

PURETÉ WELLNESS

Wellness hotel Patince

Úžasné miesto pro ozdravovací teambuilding za dobrú cenu

Sú vaši zamestnanci celí dolámaní od celodenného sedenia v kancelárii? Neviete, kde a ako zorganizovať teambuilding? Dochádzajú vám nápady? Objavte kúzlo dlhoročnej tradície kúpeľov na južnom Slovensku – Patince. Vlastný prameň Hévíz, o ktorom nájdeme zmienky až z 13. storočia, má mimoriadne liečivé účinky. Termálna voda s teplotou 27°C, ktorá vyviera z hĺbky 200 m, patrí k reťazi pridunajských prameňov končiacich až pri Margitinom ostrove v Budapešti.

Wellness hotel Patince

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka