Vyzkoušeli jsme

1 25
Články 1 - 20 / 97

Parkhotel a Šumavské bylinné lázně

Objevili jsme to pravé místo pro relaxaci a odpočinek

Začátkem října jsme se přijeli podívat do Kašperských Hor na pozvání provozovatele Parkhotelu a Šumavských bylinných lázní. Parkhotel vznikl v letech 1991-1994 přestavbou objektů bývalého městského pivovaru. Zmínky o něm pocházejí již ze 16. století a patřil tehdy spolu s „Freihausem“, sousední radnicí, ke hradu Kašperku.

Parkhotel a Šumavské bylinné lázně

ASTORIA Hotel & Medical Spa

V historickém centru lázeňského města Karlovy Vary se nachází přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny ASTORIA Hotel & Medical Spa. Naše redakce navštívila tento hotel v září. Hotel tvoří komplex pěti historických budov vzájemně propojených a 300 metrů vzdálené Depandance Wolker.

ASTORIA Hotel & Medical Spa

Zážitky pro celou rodinu v Resortu Dolní Morava

Navštívili jsme a vyzkoušeli možnosti resortu. Na Dolní Moravu můžete vyrazit s celou rodinou, se členy všech věkových kategorií. Vzhledem k šíři nabídky programů si ten svůj zde najde každý – od batolat až po jejich prarodiče.

Zážitky pro celou rodinu v Resortu Dolní Morava

Nechte se vtáhnout do světa nových wellness procedur hotelu Vista

V červenci měla možnost naše redakce prožít a jako první vyzkoušet Rituál horskými bylinami. Jednu z nových wellness procedur hotelu Visa resortu Dolní Morava. Zdejší wellness je místem relaxace a načerpání nové energie z místní přírody. "Ochutnali" jsme a tento

Nechte se vtáhnout do světa nových wellness procedur hotelu Vista

Jedinečný odpočinek v Hotelu International****, Velká Lomnice, Slovensko

Wellness, golf a kulinářské zážitky

Destinace Vysoké Tatry je turisticky velmi atraktivní. V článku vám představíme nepřeberné možnosti jedinečného hotelu v Tatrách, ze kterých se každý návštěvník bude radovat. Hotel citlivě zasazený do krajiny je součástí golfového resortu Black Stork. Vzhledem k zájmu našich čtenářů o zajímavé lokace jsme se vydali hotel a jeho služby vyzkoušet.

Jedinečný odpočinek v Hotelu International****, Velká Lomnice, Slovensko

Úžasná zahrada plná bylinek

aneb z Facebooku do zahrady.

Ještě že máme ten Facebook, jinak bych se určitě nedozvěděl o výstavě, kterou pořádá lékařská fakulta v Brně a jmenuje se Výstava léčivých rostlin. Zaujalo mě, že je pořádána již po pětapadesáté. Takže takové malé jubileum. Můj zájem o bylinky a léčivé rostliny je samozřejmý, vzhledem k zavádění stoprocentních přírodních silic, které jsou získávány z rostlin, do saunových ceremoniálů a také mému vztahu k přírodě a přírodním produktům.

Úžasná zahrada plná bylinek

Setkání s iridologem

Na kosmetickém velettrhu WORLD OF BEAUTY & SPA jste mohli spatřit profesionální certifikovanou iridoložku paní Jiřinu Fraibišovou, která u svého pultu měla dlouhý pořadník čekatelů na diagnózu zdravotního stavu, který určuje podle duhovky oka. A právě tam jsem se ní setkala i já. Vždy mě tato metoda fascinovala a obdivovala jsem toto umění, proto jsem neváhala tuto metodu využít.

Setkání s iridologem

Dům potu

Ať už tomu říkáte sauna, baňa, hamam, nebo temazcal, v každé kultuře má spojení vody a ohně schopnost očišťovat tělo i ducha. První část slova temazcal, tedy temaz znamená „pot“, zatímco calli znamená „dům“. Nedávno jsem měl příležitost účastnit se ceremoniálu temazcal praktikovaného na severu Argentiny.

Dům potu

Vyzkoušeli jsme „neviditelnou masáž“

Unikátní projekt nazvaný Neviditelná výstava naleznete v Novoměstské radnici v Praze. Kromě výstavy, která vás seznámí se životem nevidomých jako takovým jsou nabízeny i neopakovatelné zážitky pro vaše smysly jako neviditelná ochutnávka vín, neviditelná večeře či neviditelná masáž. Na Neviditelné výstavě se řídíte výhradně hmatem, sluchem, čichem a smyslem pro rovnováhu.

Vyzkoušeli jsme „neviditelnou masáž“

Nové koupání v Mladé Boleslavi

Aquapark nabízí plavání, vodní zábavu i relaxaci

Mladá Boleslav má konečně pěkný a moderní areál pro vodní zábavu. Dne 12. dubna 2015 zde byl zahájen provoz nového bazénu, který má několik zón a na své si tak přijdou plavci, rodiny s dětmi i milovníci saunování. Aquapark je zasazen v těsné blízkosti parku Štěpánka, který je pěkně upraven a nabízí možnost strávení příjemných chvilek v přírodní tělocvičně i klidné zastavení, třeba na piknikové louce. Tím se nabízí i možnost polodenního výletu kdy se spojí aktivní procházka s vodní návštěvou.

25m plavecký bazén

Michal David rozezpíval Aquapalace Praha

Michal David byl hostem večera, který připravil náš největší aquapark, Aquapalace Praha pro své návštěvníky. Na závěr vydařené letní sezóny si hosté Aquapalace mohli spolu s Michalem Davidem zazpívat známé písničky a také zatancovat. Koncert, který mnozí sledovali také z venkovních bazénů, nebo z pohodlných lehátek přivedl do vodního světa velké množství fanoušků vodní zábavy.

Michal David rozezpíval Aquapalace Praha

Falkensteiner Therme & Golf Hotel Bad Waltersdorf

Navštívili jsme luxusní Falkensteiner Therme & Golf Hotel Bad Waltersdorf, který je zasazen v pěkné krajině, disponuje úžasným wellness & SPA a příjemné prostředí doplňují skvělé služby. V rámci resortu je také golfové hřiště. Po sportování jistě využijete saunový a vodní svět v konceptu Acquapura Spa. Pohodlné ubytování, skvělý design a celková atmosféra, to vše ovlivňuje hosty a ti se rádi vrací. Každého vítá nápis "Vítejte doma" a jako doma jsme se i cítili!

Falkensteiner Therme & Golf Hotel Bad Waltersdorf

Filipínská masáž PINOY HILOT

Novinka Wellness Hotelu Frymburk

Jako jedni z prvních jsme měli možnost vyzkoušet unikátní filipínskou masáž PINOY HILOT. Podle pracovníků wellness centra Hotelu Frymburk je cílem masáže získat elán a načerpat energii. Masáž samozřejmě provádí masérka z Filipín a procedura probíhá v příjemném prostředí masérny wellness centra.

Wellness Hotel Frymburk zve na návštěvu

Spa & Kur Hotel Harvey

Vyzkoušeli jsme Františkovy Lázně.

Na další redakční cestu jsme zvolili příjemné prostředí Františkových Lázní. Ty nemusíme zvlášť představovat, ale za představení stojí nový Spa & Kur Hotel Harvey, kde jsme se ubytovali, vyzkoušeli wellness centrum i procedury. V těsném sousedství centrální lázeňské zóny, v klidném místě se nám opravdu dobře relaxovalo.

Spa & Kur Hotel Harvey

Vyzkoušeli jsme ošetření značkou RICE FORCE

Japonská kosmetická značka RICE FORCE nabízí hloubkově hydratační kosmetické ošetření vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Díky hypoalergennímu složení produktů je ošetření vhodné i pro klienty s citlivou pletí. Rýži ve svých produktech používají i jiné kosmetické značky, ale značka RICE FORCE jako jedna z mála používá bílou rýži zbavenou slupek.

Vyzkoušeli jsme ošetření značkou RICE FORCE

Lázně v Bad Birnbach miluje nejen biatlonista Andreas Birnbacher

Do lázní Bad Birnbach není daleko. Lázně najdete v jihovýchodním Dolnobavorsku, mezi řekami Dunaj, Rott a Inn. Zde již více než 40 let pramení z nitra země horký termální pramen, který je základem péče venkovských termálních lázní.

Lázně Bad Birnbach

Saunování v ČR se posunulo zase o kousek dál

Nedávno se u nás otevřela nová venkovní část Wellness Infinit v rámci Resortu Maximus. Tento saunový svět se svou koncepcí a provedením vyrovná těm zahraničním. Malebnou venkovní vesničku se saunovými domky, jezerem a potůčky najdete kousek od brněnské přehrady. Odpočinek formou spojení přírody a moderního wellness tak najdete přímo na dosah velkému městu. Sám jsem si vyzkoušel, že ani z Prahy nevážíte cestu zbytečně a tento zážitek ze saunování vám za to skutečně stojí.

Saunování v ČR se posunulo zase o kousek dál

Za zábavou i wellness do Bavorska

Wellness balíčky Bayern Parku

Vyzkoušejte osvěžující spojení wellness a zábavy. Dolnobavorský ráj volného času - Bayern Park má pro návštěvníky připravené jedinečné balíčky spojující návštěvu zábavního parku a wellness center. Ideální příležitost navštívit spolu s parkem nedaleké wellness světy Bad Füssing, Therme-Erding nebo Bad Griesbach.

Za zábavou i wellness do Bavorska

Léčivá relaxace ve venkovských lázních Bad Birnbach

Kousek za hranicemi republiky, v jižním Bavorsku, leží malebné venkovské lázně Bad Birnbach. Pověst venkovských lázní si vysloužily tím, že i přes usilovný stavební rozvoj několika posledních let zůstala nejvyšším bodem malého městečka kostelní věž. Toužíte-li tak po poklidném prostředí s veškerým komfortem, Bad Birnbach je to pravé pro vás! Redaktoři portálu WellnessNoviny.cz Bad Birnbach vyzkoušeli a lze ho jen doporučit.

Léčivá relaxace ve venkovských lázních Bad Birnbach

Příroda Beskyd, komfortní ubytování a luxusní wellness

Ideální propojení aktivního odpočinku a relaxace nabízí Spa hotel Lanterna, součást resortu Valachy. Ten se nachází v údolí Léskové ve Velkých Karlovicích, obklopený nádhernou přírodou Moravskoslezských Beskyd. Měli jsme možnost vyzkoušet služby resortu při redakční cestě a odjížděli jsme krásně odpočatí i po krátkém pobytu.

Příroda Beskyd, komfortní ubytování a luxusní wellness
1 25
Články 1 - 20 / 97

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka