Životní styl

1 255
Články 1 - 20 / 1099

Pobytový balíček "Jaro na zámku"

Zámek BERCHOTLD, Ladův kraj – Střední Čechy

Víceúčelový areál *** HOTEL zámek BERCHTOLD se nachází nedaleko Prahy v obci Kunice – Vidovice, v malebném Ladově kraji, jen 15 km od Prahy se skvělou dopravní dostupností. Zámek Berchtold nabízí krásné prostory historického objektu, moderní pokoje a výbornou kuchyni restaurace Kouzelná zahrada, vyžití na Sport centru a v privátním Wellness. Rodiny s dětmi objeví v zámecké zahradě „Dětský ráj“ s pohádkovou zemí a stálou výstavou miniatur českých hradů, dětským a dopravím hřištěm.

Pobytový balíček \

Jarní saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Přivítejte přicházející jaro blahodárnými saunovými ceremoniály v Aquacentru Šutka. Ve čtvrtek 14. 3. 2019 dopřejte svému tělu klid, pohodu a zbavte se jarní únavy. Zážitkové saunové ceremoniály můžete vyzkoušet od 15:00 do 20:00. Program doplní také zábavná soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

Jarní saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

BALÍČEK RELAX

ASTORIA Hotel & Medical Spa, Karlovy Vary

ASTORIA Hotel & Medical Spa má v Karlových Varech zcela unikátní polohu. Nachází se v historickém centru lázeňského území přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny, v blízkosti dalších kolonád, hlavních pamětihodností malebného města. Připraveny jsou wellness programy, které vám pomohou vrátit se do tělesné i duševní rovnováhy.

BALÍČEK RELAX

WELLNESS POBYT

Hotel International, Veľká Lomnica, Slovensko

Načerpajte nové sily v oáze pokoja a neobmedzeného wellness pod Tatrami, doprajte si špeciality šéfkuchára hotela, prechádzajte sa v tatranskej prírode.

WELLNESS POBYT

Kutná Hora: Hotel Opat a Vila U Varhanáře

Historie, kvalitní ubytování a gastronomický zážitek

60 km od Prahy leží Kutná Hora, bývalé královské město, které svou největší slávu spojuje od 10.století s těžbou stříbra. Ve 14.století rozvoj těžby zde vede krále Václava II. k vyhlášení měnové reformy a založení centrální státní mincovny, kde se razily známé „Pražský groše“. Bohatství obyvatel, příchod mnichů cisterciáků do města a další příznivé okolnosti dali vzniknout úžasným stavbám, které se zachovaly dodnes. A tak dnes historické centrum Kutné Hory známe jako UNESCO místo.

Kutná Hora: Hotel Opat a Vila U Varhanáře

Dopřejte si doušek čerstvé jarní energie na Dolní Moravě

Vzpružte svou mysl i tělo po náročné zimě a dopřejte si se svou rodinou energii z přírody. Zatímco se svět bude probouzet do nové sezóny, užijte chvíle jenom pro sebe v horském resortu Dolní Morava a ve wellness hotelu Vista. Propojte se s přírodními zdroji a užijte si rodinný relax.

Dopřejte si doušek čerstvé jarní energie na Dolní Moravě

VÍKENDOVÁ RELAXACE

Hotel Zámek Ratměřice

Tato speciální víkendová nabídka vám umožní vyzkoušet téměř všechny relaxační a odpočinkové aktivity, které zámecký resort nabízí, navíc za zvýhodněnou cenu. K tomu harmonické prostředí a skvělá gastronomie, které jsou u nás samozřejmostí. Obklopeni krásným zámeckým parkem a v objetí luxusu hravě uniknete před shonem a každodenními starostmi.

VÍKENDOVÁ RELAXACE

Velikonoční pobyt

Hotel Studánka, Letovisko Studánka, Rychnov nad Kněžnou

Prodloužený dubnový víkend ve wellness hotelu. Velikonoce strávené v letovisku Studánka mají jedinečné kouzlo. Nabízí se vám možnost prožít prodloužený víkend v prostředí lesa Včelného, kde je možné využití bohaté nabídky pro volný čas, jako jsou procházky v přírodě, ale i různé sportovní aktivity (minigolf a jiné).

Velikonoční pobyt

7 rad pro jarní restart těla i duše

S prvním sluníčkem a stoupajícími teplotami přichází i spoustu nových plánů. Jen ta energie, jako by se někam vytratila. Právě nyní přijdou vhod tipy odborníků, kteří mají ke zdravému životnímu stylu rozhodně blízko.

Jana Havrdová

SAUNAFEST 2019

Sedmý ročník mezinárodního festivalu zážitkového saunování, jednoho z největších v Evropě

Delegace saunérů a profesionálů z 15 zemí světa! Saunafest je festivalem zážitkového saunování a jednou z největších saunových akcí v Evropě, která každoročně přináší to nejlepší ze saunového umění.

SAUNAFEST 2019

Valentýnské saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Oslavte Sv. Valentýna v Aquacentru Šutka a přijďte si užít romantické Valentýnské saunové ceremoniály. Ve čtvrtek 14. 2. 2019 od 15:00 do 20:00 jsme pro všechny partnerské dvojice připravili zvýhodněné vstupné 1 + 1 ZDARMA. Zároveň na vás čekají romantické saunové ceremoniály plné lásky a Valentýnské tématiky. Pro každý zamilovaný pár máme připraveny sladké dárky, zvěčnit se můžete v našem zábavném fotokoutku.

Valentýnské saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Päťnásobný majster Dánska predvedie saunové rituály v Bešeňovej

10. - 14.2.2019

Jeden z najlepších saunamasterov na svete Lay Pang Ong prenesie atmosféru z ďalekej Malajzie do vodného sveta. Vzácneho hosťa bude počas februára hostiť vodný park Bešeňová. Špecialista v relaxačných saunových rituálov Lay Pang Ong spestrí saunový program.

Päťnásobný majster Dánska predvedie saunové rituály v Bešeňovej

Únorové akce v Saunovém ráji

v měsíci únoru plánujeme v Saunovém ráji hned tři akce, které stojí za to. Dětské saunování v úterý 12.února, jako obvykle v době 16-18 hod s ceremoniálem v 17:15. ve čtvrtek 14. února Valentýnské saunování a v sobotu 16. února Saunová noc.

Únorové akce v Saunovém ráji

Jachtami SILVA a VJEKO po Jadranu

Popsat týdenní dovolenou na palubě jachty plující po chorvatském Jadranu je nesnadné - „to se nedá popsat, to se musí prožít“. Nejprve tedy pár slov o tom, o jaké lodě se vlastně jedná. Obě jachty jsou zařazeny do kategorie obytných lodí, na nichž klienti spí, stravují se, opalují se a koupou se z nich v době jejich kotvení v opuštěných zátokách. O turisty pečuje od rána do pozdního večera obvykle pětičlenná posádka - kapitán (většinou majitel lodě), kuchař/ka, steward a 2 plavčíci.

Jachtami  SILVA a  VJEKO po Jadranu

Novoroční saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

V novém roce si každý z nás slibuje, že bude více sportovat, zdravěji jíst, zhubneme těch pár kil navíc… Ale co trochu jiné předsevzetí? Více odpočinku, spánku, relaxace? I to naše tělo potřebuje a není lepší způsob, než mu dopřát teplo, relax i zábavu v jednom. Přijďte nabrat tolik potřebnou energii. Ve čtvrtek 17. 1. 2019 od 15:00 do 20:00 do Aquacentra Šutka.

Novoroční saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Komplexní léčebný pobyt

Hotel Komorní Hůrka u Františkových Lázní

Hotel Komorní hůrka je plnohodnotné nestátní zdravotnické zařízení. Balneo Centrum je plně vybavené pro rehabilitaci a rekonvalescenci zejména pohybového aparátu, srdečních a cévních onemocnění. Balneo Centrum vedou zkušení odborní lékaři a tým zdravotních a rehabilitačního personálu.

Komplexní léčebný pobyt

SaunaFest na cestách

12. ledna 2019, České Budějovice

Zveme vás do Českých Budějovic na další saunový event SaunaFestu na cestách. Saunové ceremoniály s František Pelech, Michal Přeučil a Pavla Hofrichterová.

SaunaFest na cestách

Plesová sezóna v sauně

Saunový ráj, Holice

Plesové melodie, tanec a krásné saunové vůně, to vás čeká ve čtvrtek 17. ledna od 16:45 v Saunovém ráji. Zatančí Vám Zuzka a Přemek, saunéři, kteří si pro vás připravili saunové ceremoniály.

Plesová sezóna v sauně

Lázeňský balíček Relax

Penzion U tří lip, Jižní Morava

Našim hostům poskytujeme poukazy do Therme Laa se slevou. Termální lázně v rakouském Laa an der Thaya se nachází 4 km od našeho penzionu. Zažijte den jako žádný jiný v SILENT SPA. V Pasohlávkách najdete Aqualand Moravia - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. Atrakce, zábava, relaxace, wellness, animační programy pro děti. Strategická poloha penzionu umožňuje podnikat výlety po Znojemsku, Mikulovsku a rakouském Weinviertlu.

Lázeňský balíček Relax

Lázeňský balíček pohodový

Penzion U tří lip, Jižní Morava

Moderně zařízený penzion je ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Naše kapacita jsou čtyři pokoje (11 lůžek + 3 přistýlky). Našim hostům poskytujeme poukazy do Therme Laa (termální lázně v rakouském Laa an der Thaya – od nás 4 km) se slevou. Okolí je protkáno cyklistickými stezkami, vlastní kola je možno uschovat. Využít lze letní terasu vybavenou posezení.

Lázeňský balíček pohodový
1 255
Články 1 - 20 / 1099

Naše další projekty



Partneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka