Wellness mozaika

125 26 27
Články 501 - 520 / 523

Virtuální prohlídky saun

Aquapalace Praha přináší na svém webu novinku - virtuální prohlídky vodního i saunového světa. Zaujala nás možnost detailní prohlídky jednotlivých saun a římských lázní. Pokud jste ještě neměli osobní šanci užít si 12 saun saunového světa osobně, určitě si prohlédněte virtuální prohlídku. Snadno si pak vyberete saunu, kterou si chcete vyzkoušet v reálu a do Aquapalace přijdete připraveni.

Virtuální prohlídky saun

Ceny Kudy z nudy 2009

Soutěž Ceny Kudy z nudy 2009 jde do finále. V pátek 22. května proběhlo jednání odborné poroty, která z aktivit nominovaných do soutěže vybrala ty nejlepší. V každé z 29 kategorií byly vyhodnoceny vždy tři nejlepší nabídky. Mezi kategriemi a nominovanými naleznete i vyloženě wellness orientované služby a aktivity.

Ceny Kudy z nudy 2009

O certifikaci wellness zařízení

V televizním pořadu POKR jsme ve čtvrtek 4.6. shlédli zajímavý příspěvek o certifikaci wellness zařízení, práci České asociace wellness i záběry z nového wellness centra Darovanský dvůr. Ke slovu se dostal majitel resortu JUDr. Josef Sinkule i prezident ČAW Dr. Jan Hejma.

O certifikaci wellness zařízení

Ručníkový den

Ručník má ve wellness aktivitách důležitý význam. Proto si vám dovolujeme připomenout "ručníkový den". Pokud dnes potkáte někde v autobuse, tamvaji či jen tak na chodníku člověka s ručníkem přes rameno, nedivte se. 25. května je totiž ručníkový den!

Ručníkový den

Olomoucký aquapark otevírá

Olomoucký aquapark nabídne již od 1. června možnost aktivního trávení volného času s dostatkem pohybu a relaxace v příjemném prostředí, což představuje velmi efektivní cestu k pozitivnímu ovlivnění životního stylu a zdraví obyvatel statutárního města Olomouce a jeho širokého okolí.

Olomoucký aquapark otevírá

Termální ráj Všeň 2010?

Společnost Euroagentur Praha připravuje na podzim 2010 otevření nového hotelu a termálního ráje. Již několikrát odložená stavba stále přitahuje pozornost všech zájemců o wellness aktivity. Plánovaná výstavba hotelu s kapacitou 172 pokojů včetně 17 apartmánů, kongresové centrum pro 350 osob s přímým propojením na vodní a sluneční svět představuje unikátní novou koncepci ráje pro duši a tělo po celý rok. Tato koncepce spojuje regeneraci, relax a rekreaci na jednom místě společně s vodním a slunečním světem ve vnitřních a venkovních bazénech s mineralizovanou termální vodou.

Termální ráj Všeň 2010?

Masážní kuličky

Magnetické masážní kuličky jsou ideální pro masáž reflexních zón, která má pozitivní účinky na prokrvování i na funkci některých orgánů.

Masážní kuličky

Za wellnessem na Kolínsko

Je jaro a tak je lepší dát si rozcvičku venku než v dobře klimatizované místnosti. Navíc relaxaci uprostřed pravé přírody nic nenahradí. Proto Vás zavedeme na pěkná místa v okolí Kolína. Cca 60 km od Prahy tak můžete strávit pěkný wellness den.

Za wellnessem na Kolínsko

Sauna na stromě

Vysokohorské lázně v jihotyrolském Sextenu nabízejí ve svém wellness centru neobvykle umístěné procedury.

Sauna na stromě

Saunové ceremoniály

Chodíte rádi do sauny? A už jste zažili saunový ceremoniál? Jde o zpestření saunování, které provádí zkušený saunér, někdy i jeden z návštěvníků sauny. Pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí, případně i peelingem nebo potírání kůže či dalšími procedurami se do saunování dostává další dimenze. Tyto procedury nabízí každé větší wellness centrum. Ceremoniály jsou ve světě velmi oblíbené a postupně přicházejí i k nám.

Saunové ceremoniály

Všeúčinná detoxikace

Negativní vlivy, mezi které patří mimo jiné neustálý stres a nevhodná strava, hromadí v našem těle škodlivé látky. Abychom zabránili jejich nežádoucím účinkům, je třeba naše tělo pravidelně čistit a zbavovat jej toxických látek a volných radikálů. Detoxikace Vám pomůže nejen vyčistit pleť, ale také zlepší Vaše trávení a urychlí odbourávání tuků.

Všeúčinná detoxikace

Vytvořte si doma svůj koutek pohody

Ne vždy se nám podaří vyšetřit si čas a zajít na cvičení, masáž, zkrátka na cokoliv, co nám udělá dobře na těle či na duši. A právě proto by si měl každý z nás vytvořit doma svůj koutek pohody, ve kterém se bude moci odreagovat, odpočinout a zbavit se stresu.

VYTVOŘTE SI DOMA SVŮJ KOUTEK POHODY - Zdroj:photobucket

Simulátor svítání

Nemáte rádi tmavá zimní rána? Probouzíte se raději do prosluněného dne, nebo alespoň za svítání?

Simulátor svítání

Thajská masáž za 590,- Kč

Nově otevřené centrum thajských masáží SABAI ČERNÁ RŮŽE prodlužuje akci při níž můžete využít výhodnou cenu masáže - 590,- Kč do poloviny května. Navíc si v této ceně můžete zakoupit i dárkový voucher. Dubnová akce přilákala celou řadu zájemců o thajské masáže.

Thajská masáž za 590,- Kč

Zenová zahrádka na pracovní stůl

Zenové zahrady jsou jedněmi z nejstarších zahrad vůbec. Buddhisté a šintoisté chtěli v klášterech vedle práce a cvičení také uklidnit svoji duši, k čemuž jim sloužily meditace a filosofování.

Zenová zahrádka na pracovní stůl

Nový luxus v Dubaji

V polovině září byl v Dubaji otevřen nový hotelový komplex nazvaný Atlantis - The Palm.

Nový luxus v Dubaji

Co je wellness?

Termín wellness vychází z anglického spojení well-being, tzn. cítit se dobře, být v souladu sám se sebou, pěstovat kulturu těla, ducha a mysli.

Co je wellness?

Za wellness do Vídně

Milovníci wellness se mohou těšit na nové wellness centrum ve Vídni, které je momentálně ve fázi realizace.

Za wellness do Vídně

Zhubni do plavek s VZP 2009

Společnost ACTIVE WELLNESS odstartovala na začátku roku další ročník soutěže Zhubni do plavek s VZP. Cílem soutěže je fyzická proměna soutěžících a jejich tělesných proporcí pomocí pohybu a změny stravovacích návyků pod vedením odborníků z Active wellness.

Zhubni do plavek s VZP 2009

Masáž hlavy

Bolí Vás hlava? Trpíte nespavostí? Jste ve stresu? Vyzkoušejte malého pomocníka na masáž hlavy.

Masáž hlavy
125 26 27
Články 501 - 520 / 523

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka