Společnost

1 213
Články 1 - 20 / 242

Hospodářské výsledky skupiny Spa & Wellness Nature Resorts za rok 2016

Růst v Lázních Luhačovice i Léčebných lázních Jáchymov pokračuje

Lázně Luhačovice, a. s., a Léčebné lázně Jáchymov, a. s., které spolu tvoří největší lázeňskou skupinu v České republice Spa & Wellness Nature Resorts, vloni hospodařily s vynikajícími výsledky. Hospodaření skupiny na straně tržeb pozitivně ovlivnil pokračující zájem o lázeňské pobyty a konjunkturu hospodářství České republiky. V roce 2016 bylo realizováno v obou společnostech 664 848 pobytových dnů, což znamenalo 6,3 % nárůst proti roku 2015.

Lázně Luhačovice - Jurkovičův dům

Česká republika již zná své vítěze v pole sport

6. ročník Mistrovství České republiky v pole sport výsledky i překvapil

Již 6. ročník Mistrovství České republiky v pole sport zná své vítěze. Pole sport je mladá sportovní disciplína, která vychází z oblíbeného pole dance a má poměrně přísná pravidla, která se v letošním roce rozhodlo zvládnout přes 200 rekordně přihlášených soutěžících!

Česká republika již zná své vítěze v pole sport

Galavečer Czech Hotel Awards

Galavečer Czech Hotel Awards - Hotel roku 2017 proběhl v úterý 28. března 2017 v divadle Le Royal v Praze. Zástupci hotelů, které se díky přízni svých spokojených klientů zařadily mezi nejoblíbenější, si převzali ocenění Hotel roku 2017 a užili si nezapomenutelný večer, kterým provázeli Jan Smigmator, Heidi Janků a taneční soubor Pop Balet.

Galavečer Czech Hotel Awards

SaunaFest 2017 zná své vítěze

Jedna z největších saunových akcí v Evropě, která každoročně přináší to nejlepší ze světového saunování SaunaFest 2017, proběhla o uplynulém víkendu v největším saunovém světě v ČR - v Aquapalace Praha. V rámci festivalu se již tradičně uskutečnily dvě hlavní soutěže v provedení saunových ceremoniálů - Grand Prix Czech Republic a Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech. V tvrdé zahraniční konkurenci bodovali nejvíce čeští saunéři.

SaunaFest 2017 zná své vítěze

Alexandria je opět nejlepším Spa & Wellness hotelem ve Zlínském kraji

Luhačovický hotel Alexandria získal pátý titul Czech Hotel Awards

Páté vítězství v dosavadních šesti ročnících soutěže Czech Hotel Awards zaznamenal wellness hotel Alexandria****, patřící akciové společnosti Lázně Luhačovice, v kategorii nejlepších Spa & Wellness hotelů ve Zlínském kraji. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo v úterý 28. 3. 2017 v Praze za účasti několika stovek hoteliérů, odborníků z oblasti hotelnictví a médií. Cenu převzala obchodní manažerka hotelu Monika Dobiášová.

Alexandria je opět nejlepším Spa & Wellness hotelem ve Zlínském kraji

Czech hotel awards 2017

Podpořte svým hlasem Váš oblíbený hotel. Hlasujte v rámci 6. ročníku udílení cen Hotel roku 2017 - Czech Hotel Awards. Tato důležitá hotelová událost si klade za cíl, představit široké veřejnosti skutečně to nejlepší, co česká hotelová scéna nabízí.

Czech hotel awards 2017

Lázně Jáchymov a Lázně Luhačovice uspěly na Velké ceně cestovního ruchu

Lázně Luhačovice, a. s., a Léčebné lázně Jáchymov, a. s., které spolu tvoří největší lázeňskou skupinu v České republice Spa & Wellness Nature Resorts, byly i letos úspěšné v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2016/2017.

Lázně Jáchymov a Lázně Luhačovice uspěly na Velké ceně cestovního ruchu

Nové kopačky slavnostně představil Tomáš Rosický

PUMA startuje rok 2017 s novou generací kopaček evoPOWER VIGOR 1

PUMA vstoupila do nového roku stylově představením nové generace bot POWER evoPOWER Vigor 1. Nové kopačky představují největší designové přepracování skupiny POWER, které doposud PUMA provedla. Mohou se pochlubit vylepšenou siluetou, která uchovává sílu a přesnost.

Nové kopačky slavnostně představil Tomáš Rosický

Sauna Herbal Cup přinesl prostor pro saunovou relaxaci

Třetí ročník originální soutěže relaxačních ceremoniálů a peelingů proběhl na Hrubé Vodě u Olomouce.

Sauna Herbal Cup přinesl prostor pro saunovou relaxaci

Zahradníčková vybojovala stříbro na MS ve sportovním aerobiku

Velká dramata se opět odehrála na mistrovství světa ve sportovním aerobiku ve Vídni, zejména v kategorii žen, v níž závodnice předvedly naprosto perfektní výkony. Zlato nakonec obhájila už po páté zkušená Australanka Allira Bull. Souboj s naší Kristýnou Zahradníčkovou byl velmi těsný, ta však nakonec veze domů skvělé stříbro.

Kristýna Zahradníčková

Český beachvolejbal povede bývalý reprezentant Martin Lébl

Český volejbalový svaz nově pověřil vedením beachvolejbalového úseku Martina Lébla. Bývalý úspěšný reprezentant chce v nové funkci uplatnit své bohaté zkušenosti získané při dlouholetém působení v zahraničí. „Budu se snažit zprofesionalizovat podmínky v českém beachvolejbale a zlepšit jeho komunikaci,“ naznačuje své plány.

Český beachvolejbal povede bývalý reprezentant Martin Lébl

Výstava Hry a hlavolamy

Odpočiňte si nejen u deskových her

Vezměte děti, kamarádku, kamaráda či partu přátel a přijďte si zahrát deskové hry případně pokořit nějaký ten hlavolam. Pod vedením herních instruktorů poznáte novinky nebo si zahrajete některou z osvědčených deskových her a užijete spoustu zábavy. Přijďte na pražskou Novoměstskou radnici v termínu 21.-24. září 2016.

Výstava Hry a hlavolamy

Tisková konference u příležitosti účasti jezdců z týmu Team Novo Nordisk na prestižním závodě Czech Cycling Tour 2016.

Tisková konference se konala ve středu 10. srpna 2016 od 9:30 hotelu Grand Mark a naší redakci bylo potěšením se zúčastnit a podpořit tyto úžasné sportovce. Profesionální cyklistický tým Team Novo Nor-disk je složen pouze z jezdců s diabetem. Jeho posláním je inspirovat, vzdělávat a motivovat lidi, kteří jsou zasaženi tímto onemocněním.

Thomas Raeymaekers a Lukáš Frýba

Balneoprovoz nové generace nadchl odborníky

Evropská cena za inovaci pro Lázně Luhačovice od Evropského svazu lázní

Lázně Luhačovice, a.s., získaly od Evropského svazu lázní jako vůbec první společnost v České republice prestižní certifikát za vítězství v soutěži ESPA Innovation Awards 2016 za nejlepší evropskou inovaci v oblasti léčebného lázeňství. Stalo se tak na konci května ve francouzských lázních Vichy. Oceněn byl projekt nového balneoprovozu, ve kterém jsou poskytovány uhličité koupele dětským pacientům.

Balneoprovoz nové generace nadchl odborníky

Známe vítěze soutěže líčení Unie kosmetiček

V sobotu 28. května 2016 se konala soutěž líčení Unie kosmetiček na téma OLD MOVIE STAR. Elegance, styl, noblesa a především dokonalá upravenost byly pevně spjaty s érou starých filmových hvězd. Soutěž nás přenesla do doby, kdy ženy byly skutečnými dámami a muži opravdovými gentlemany. Redaktorka on-line magazínu WellnessNoviny.cz samozřejmě na této významné události nechyběla.

Známe vítěze soutěže líčení Unie kosmetiček

Spolupráce Aquapalace Praha s AUFGUSS WM

V druhém květnovém týdnu zástupci Saunového světa Aquapalace Praha podepsali smlouvu o vstupu do mezinárodní organizace AUFGUSS WM.

Spolupráce  Aquapalace Praha s AUFGUSS WM

Lázně Luhačovice opět úspěšné na Velké ceně cestovního ruchu

V soutěži Velká cena cestovního ruchu 2015/2016 opět uspěly Lázně Luhačovice, a. s., v kategorii nejlepší lázeňský a wellness balíček, tentokrát se svým produktem „Ve víru tance“. Získaly druhé místo a cenu za toto umístění převzal na slavnostním vyhlášení ve čtvrtek 14. 1. 2016 v Brně výkonný ředitel akciové společnosti Ing. Jiří Dědek, MBA. Soutěž je vyhlašována vydavatelstvím C.O.T. media a Veletrhy Brno v rámci veletrhů GO a Regiontour.

Lázně Luhačovice opět úspěšné na Velké ceně cestovního ruchu

Proběhl křest audioknih Michala Viewegha

Audiotéka na letošní podzim vydala tři audioknihy od Michala Viewegha (Zpátky ve hře, Biomanželka a Biomanžel). Redaktorka on-line magazínu WellnessNoviny.cz se ve čtvrtek 10. prosince 2015 měla možnost zúčastnit křtu audio knih v Café Platýz. Místo audioknih se bio moštem křtily dortíčky – obaly auidoknih.

Proběhl křest audioknih Michala Viewegha

PUMA představila nové celočervené dresy

české fotbalové reprezentace

Světová sportovní značka PUMA a Fotbalová asociace České republiky představily 9. listopadu nové celočervené dresy, v nichž budou čeští reprezentanti hrát na EURU 2016 ve Francii. Na tiskové konferenci v právě zrekonstruovaném obchodě PUMA Concept Store v pražském Palladiu představili nové dresy hráči českého národního týmu Pavel Kadeřábek, Bořek Dočkal, Vladimír Darida a Michal Kadlec.

PUMA představila nové celočervené dresy

Potřebujeme regeneraci?

Mezinárodní konference o regeneraci se uskuteční 1.11.

Regenerace. Jeden nápis na cedulce, jedno slovo. Přivádí člověka k zastavení a naslouchání svému tělu. Slovo začínající originálním R, značkou, která souvisí s osobitou činností, s originalitou. Tou co naplňuje a vyčerpává zároveň. Máme v genech zdroje a často ani netušíme, jak je užít. Pokud hledáte směr, generaci se stejným pocitem, generátor energie i prostředek restartování vašich já, pak se vydejte na 3. MFK Konferenci, s podtitulem Regenerace dává sílu. O tom všem to bude.

Potřebujeme regeneraci?
1 213
Články 1 - 20 / 242

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka