Soutěž

ASTORIA Hotel & Medical Spa

Soutěž s on-line magazínem WellnessNoviny.cz vás tentokrát zve do centra lázeňského města Karlovy Vary. Ten z vás, který správně zodpoví soutěžní otázku v pořadí jako 657. získá poukaz na relaxační pobyt pro dvě osoby na 2 noci.

ASTORIA Hotel & Medical Spa má v Karlových Varech zcela unikátní polohu. Nachází se v historickém centru lázeňského území přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny, v blízkosti dalších kolonád, hlavních pamětihodností malebného města.

Komplex Astoria je umístěn přímo naproti Mlýnské kolonádě, kde můžete ochutnat věhlasné karlovarské léčivé minerální prameny. Pět propojených historických budov v srdci lázeňského města nabízí 21 jednolůžkových a 85 dvoulůžkových pokojů. Depandance Wolker se nachází 300 metrů od komplexu Astoria, mezi Vřídelní a Tržní kolonádou. Interiér Depandance Wolker je zajímavý svými secesními stavebními prvky, odkazujícími na historii starých karlovarských časů. Depandance Wolker nabízí 10 jednolůžkových, 24 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmá. Bezplatný bezdrátový internet je dostupný v celém komplexu Astoria a v Depandance Wolker.
Děti jsou vítány a do 12 let bydlí na pokoji s rodiči na přistýlce zdarma.

Stravování
Snídaně, obědy i večeře jsou připraveny formou bohatého teplého a studeného bufetu. Nápoje si vyberete podle chuti z nápojového lístku. Po celý den si můžete užít službu nové hotelové čajovny- Tea Lounge Room. Zde jsou každý den bezplatně k dispozici čtyři druhy čajů pro váš pitný režim a užijete si odpočinek při šálku tohoto lahodného moku.

ASTORIA Hotel & Medical Spa je poskytovatelem lázeňské léčebně rehabilitační péče. Balneoprovoz k procedurám využívá vřídelní minerální vodu, která je do objektu přiváděna vlastní přípojkou od zdroje. Karlovarské léčebné minerální prameny pro pitnou kúru najdete na protější Mlýnské kolonádě. Poskytované procedury:

 • Hydroterapie: koupele ve vřídelní minerální vodě (uhličitá, perličková, přísadová, celotělová vířivá, rašelinová), vířivou koupel dolních končetin, skotské střiky a bazén.
  Léčebná tělesná terapie: cvičení v bazénu a individuální cvičení.
 • Masáže: klasické, podvodní masáže i široké spektrum relaxačních masáží, HydroJet masáže
 • Fyzikální terapie: elektroléčba, magnetoterapie, ultrazvuk, laser, lymfodrenáže.
 • Oxygenoterapie
 • Inhalace: používá se minerální voda Vincentka nebo karlovarská vřídelní voda.
 • CO2 terapie: Suchá CO2 lázeň, plynové injekce, pneumopunktura
 • Solná terapie
 • Připraveny jsou wellness programy, které vám pomohou vrátit se do tělesné i duševní rovnováhy. Nabídku wellness služeb doplňují krytý bazén, finská sauna, koupele, procházky po lázeňských lesích, nordic walking či možnost půjčení kol.

BALÍČEK RELAX

zahrnuje:

 • Welcome drink
 • 2x ubytování  v ASTORIA Hotel & Medical Spa (centrální komplex Astoria nebo Depandance Wolker)
 • 2x snídaně formou bufetu
 • 2x večeře – formou teplého a studeného bufetu
 • 1x koupel minerální perličková
 • 1x masáž klasická částečná
 • Volný vstup do bazénu a sauny

Cena za pobyt:

 • 2 osoby (dvoulůžkový pokoj): 6.290,- Kč

 • 1 osoba (jednolůžkový pokoj): 4.290,- Kč

Rezervace: email: reservation@astoria-spa.cz , rezervační kód: REL1

 

Nabídka lázeňského pobytu - od 7 nocí

(cena za pobyt: viz online rezervace podle zvoleného termínu) zahrnuje:

 • Ubytování 7 a více nocí
 • Plná penze: snídaně, oběd i večeře formou teplého a studeného bufetu
 • zdarma denně čaj v hotelové čajovně + voda
 • Vstupní lékařská prohlídka
 • Lékařská konzultace
 • 18 léčebných procedur za týden pobytu (procedury pondělí až sobota)
 • lázeňský poplatek v ceně

Každý z nás je jiný. Někdo je více na přírodu, jiný má rád památky, a další si chtějí odpočinout. To vše naleznete v Karlových Varech. Z turistických cílů zmíníme některé: Karlovarské kolonády jsou asi nejnavštěvovanějšími karlovarskými stavbami. Vřídelní kolonáda obklopuje nejteplejší a nejvydatnější karlovarský pramen Vřídlo (72 °C). V jejím podzemí se nalézá rozsáhlé technické zázemí i zajímavá exkurzní trasa. Mlýnská kolonáda, Sadová kolonáda, Zámecká kolonáda, Tržní kolonáda. Nezapomenutelným zážitkem je exkurze značkové sklárny Moser. Zažijete pravou atmosféru výroby skla, ucítíte vůni vypalovaných dřevěných forem, dýchne na vás více než 155letá atmosféra historie sklárny Moser. Muzeum Jan Becher láká milovníky bylinného likéru, kteří podlehli kouzlu Becherovky a chtějí nahlédnout do její pestré, pozoruhodné a často pohnuté minulosti, do podnětné výroby i do tajemství, která ji obestírají. V lázeňských lesích se nachází celkem 180 km stezek pro pěší i cyklisty, které vás zavedou k zajímavým cílům jako je rozhledna Diana, vyhlídka Jelení skok, Vyhlídka Karla IV. Vyhlídka Tři kříže, Goethova vyhlídka. Karlovy Vary patří do tzv. západočeského lázeňského trojúhelníku, v dosahu jen 30 min. jsou další lázeňská města: Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Region nabízí mnoho pamětihodností, hradů a zámků (Loket, Bečov, Kynžvart, Seeberg, Teplá, Cheb), poutní místa Chlum a Maria Loreto, ale i přírodních krás: Slavkovský les, Krušné hory, Doupovské hory.

Dárkové poukazy

Na veškeré služby ASTORIA Hotel & Medical Spa lze vystavit dárkové poukazy. Vyberte si z nabídky ubytování, pobytových balíčků, procedur Medical Spa, wellness služeb, stravování či kreditu na služby a udělejte radost krásným dárkem. Například k nadcházejícímu Valentýnu, výročí či narozeninám.

Srdečně u nás vítáme všechny, ať již přijíždíte do Karlových Varů za léčebným pobytem nebo za odpočinkem, poznáním, kulturou či na služební cestu. Karlovy Vary jsou krásné v každém ročním období včetně zimy.

 

KONTAKT

Sanatorium Astoria a. s.
Vřídelní 92/21, 360 01 Karlovy Vary

Telefon: +420 353 335 111
E-mail: reservation@astoria-spa.cz

ASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical SpaASTORIA Hotel & Medical Spa
HYDROJET je?
Regenerační kyslíková kůra, při které se pomocí masky inhaluje zvlhčený kyslík ve vyšší koncentraci, než je jeho běžný výskyt ve vzduchu
Mechanická masáž na vodním lůžku se systémem řízených vodních trysek
Podvodní masáž celého těla ve vodě teplé 35 - 38°C. Pomocí trysky se směruje proud vody na jednotlivé masírované části
Soutěž končí 15.2.19 v 23:59
Vaše jméno a město
Váš e-mail

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka