Soutěž

Soutěž s HANSCRAFTem o ultrasonické aroma difuzéry

Společnost HANSCRAFT, jednička v prodeji domácího wellness sortimentu, pro vás připravila soutěž o 3 ultrasonické difuzéry, které mají hned trojí funkci - estetickou, zvlhčující a aromaterapeutickou! Ti z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku v pořadí jako 258. a 714. a 1013. získají ultrasonický difuzér.

Ultrasonické difuzéry rozptylují esenciální oleje do plynného skupenství na studenou páru. Předchází tak zahřívání olejů, zásluhou čehož si uchovávají původní vůni, léčivé účinky a jsou 100% zdravotně nezávadné. Do ovzduší tak stoupají důležité aktivní látky, jejichž vdechování má pozitivní účinky na náš organizmus.

Většina difuzérů umožňuje nastavit souvislý nebo střídavý parní mód a je vybavena světlem měnící svou intenzitu nebo barvu. Barevné spektrum umocňuje atmosféru a požitek z aromaterapie. Vybrané modely nabízí možnost zafixování určitého barevného odstínu.

Výhodou ultrasonické technologie je vysoký výkon a minimální elektrická spotřeba. Za pár minut provoní a zvlhčí vzduch ve vaší domácnosti či kanceláři. Je možné ho využívat jako prostý zvlhčovač vzduchu, nebo po přidání esenciálních vonných olejů jako osvěžovač vzduchu.

Difuzéry mají automatické vypínání regulované hladinou vody, díky čemuž jsou zcela bezpečný. Voda v difuzoru se nevaří, je stále v pokojové teplotě, nehrozí tedy žádné opaření při převrhnutí. Napájení je přes síť na bezpečných 24V, při zalití elektroniky vodou se vám rovněž nic nestane!

Soutěžit můžete o 3 různé druhy difuzérů HANSCRAFT!

 

    1. ULTRASONICKÝ AROMA DIFUZÉR PALLADINUM

Palladinum vetkne vašim smyslům příjemnou jarní atmosféru. Nový design ultrasonického difuzéru připomíná poupě před rozkvětem. Pocit čistoty podtrhuje čistý, krystalicky vypadající materiál, který je zaoblený ve spodní části.

K dokreslení atmosféry je Palladinum vybaveno jemně pulsujícím LED světlem, které zlehka mění příjemný pocit vnímání. Stupňující se intenzita světla je nastavena na příjemnou frekvenci živě simulující lidský hluboký nádech, čímž napomáhá celkové relaxaci a blahodárně ovlivňuje nervovou soustavu.

 

    2. ULTRASONICKÝ AROMA DIFUZÉR STONEONE

Ultrasonický difuzér Stoneone připomíná svým tvarem oblázek z mořského pobřeží. Po jemném dotyku uvolní aroma a magickou mlhu, která proniká hluboko do vašich smyslů. Postupné střídání barev duhy vyvažuje energii v lidském těle.

 

    3. ULTRASONICKÝ AROMA DIFUZÉR BAMBOO

Atmosféru dotváří měkké bílé osvětlení, které ale může ztlumit či vypnout. Ultrasonický difuzér Bamboo je vyroben z přírodního bambusu nejen pro svoji sílu a krásu, ale také pro šetrnost k životnímu prostředí. Doplňuje do ovzduší kyslík a odstraňuje oxid uhličitý (více než jiná srovnatelná vlákna stromů), jehož přítomnost zvyšuje stres.


Bamboo prochází více než třiceti procesy jako je namáčení, paření, bělení, sušení, uhelnatění, abychom zbavili případné přítomnosti hmyzu a hniloby způsobující substancí a zanechali produkt naprosto bezpečný a velmi odolný. Design Bamboo má kořeny v přírodním zpracování bambusu. Minimální používání plastů na základních součástech zaručuje dlouhou životnost.

 

 

3 vítěze soutěže oznámíme, ze zaslaných správných odpovědí, na konci měsíce.

Správnou odpovědi naleznete na webu v sekci ultrasonických aroma difuzérů.

Váš HANSCRAFT.com

Soutěž s HANSCRAFTem o ultrasonické aroma difuzérySoutěž s HANSCRAFTem o ultrasonické aroma difuzérySoutěž s HANSCRAFTem o ultrasonické aroma difuzérySoutěž s HANSCRAFTem o ultrasonické aroma difuzérySoutěž s HANSCRAFTem o ultrasonické aroma difuzérySoutěž s HANSCRAFTem o ultrasonické aroma difuzérySoutěž s HANSCRAFTem o ultrasonické aroma difuzéry
Jak rozptylují ultrasonické aroma difuzéry HANSCRAFT esenciální vonné oleje?
a) Pomocí keramické podložky, která zahřívá vodu v difuzéru na požadovanou teplotu.
b) Pomocí hi-tech keramické destičky na dně difuzéru, která kmitá ultrasonickou rychlostí.
c) Pomocí elektrických výbojů do kovové destičky na dně difuzéru.
Soutěž končí 2.11.17 v 23:59
Vaše jméno a město
Váš e-mail

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka