Soutěž

Vila U Varhanáře a Hotel Opat

Kutná Hora je krásná celý rok!

Soutěž s on-line magazínem WellnessNoviny.cz vás tentokrát zve do historického centra Kutné Hory. Ten z vás, který správně zodpoví soutěžní otázku v pořadí jako 753. získá poukaz na pobyt VEČER VE STŘÍBRNÉM MĚSTĚ pro 2 osoby.

Město, ve středověku označované za stříbrnou pokladnici českého království, dodnes dává na odiv bohatství zdejší stříbrné šlechty. V roce 1995 bylo zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Prohlédněte si zejména městskou památkovou rezervaci.

Hotel Opat Kutná Hora

Poskytuje ubytování v 15 stylově zařízených pokojích a apartmánech v jednom z nejstarších kutnohorských patricijských domů. Hotel se nachází přímo v historickém centru města Kutná Hora a je ideálním místem pro romantické pobyty.

Součástí hotelu je hotelový bar se širokým sortimentem nápojů včetně piva Opat z partnerského Broumovského pivovaru. V běžném provozu nabízíme sortiment malých jídel. Snídani servírujeme formou buffetu, ale rádi ji připravíme až k vám na pokoj.

Únavu z procházek po historickém městě pomohou zahnat naše masérky třeba relaxační masáží, podrobnosti na http://masaze-opat.cz/.
V letních měsících jistě oceníte venkovní terasu. Celoročně polopenzi či jiné stravování zajistíme rádi v restauraci Vily U Varhanáře, v našem druhém provozu nedaleko.

Vila U Varhanáře

je opravdu úžasně umístěna. Snad z každého okna či terasy v budově je výhled na nejvýznamnější kutnohorské památky, většina z nich je přímo na dosah ruky! Původně secesní vila vystavěná významným kutnohorským varhanářským rodem Tučků je dnes znovu otevřena jako hotel a nabízí celkem deset pokojů v kategorii ***. Všechny pokoje jsou s koupelnou se sprchou, TV a wifi internetem zdarma.
V přízemí Vily U Varhanáře je prostor Cafe Baru a restaurace s velkou terasou přímo pod Jezuitskou kolejí. Pro sychravé dny je terasa vybavena tepelnými zářiči, takže i v chladném počasí můžete užít posezení pod majestátními věžemi chrámu sv. Barbory. Nabízí tradiční českou kuchyni, domácí dorty, výtečnou kávu a v letní sezoně masa přímo z grilu na terase.

V nabídce jsou vícedenní pobyty s relaxační částí (masáže), gastronomickým programem (večeře formou degustačních menu zaměřených na českou a regionální kuchyni a vína) a nabídkou slev pro vstupy na průvodce a do historických objektů v Kutné Hoře nebo výlet po okolí. Hotel je přímo v srdci UNESCO města Kutná Hora – na většinu památek je tedy nejen vidět, ale také jsou v dosahu max 5 minut chůze.

Pobyt Večer ve stříbrném městě

VILA U VARHANÁŘE

  • 1x noc se snídaní
  • 1x večeře pro 2 ve Vile U Varhanáře 3chody dle denní nabídky šéfkuchaře, 2 nápoje studené nebo teplé a lahev vína
  • Při prodloužení pobytu cena za ubytování 1200,- Kč  , příplatek za DeLuXe pokoj 300,- Kč / noc se snídaní

CENA: rezervace od 2.450,- Kč / pobyt

HOTEL OPAT

  • 1x noc se snídaní
  • 1x večeře ve Vile U Varhanáře 3chody dle denní nabídky šéfkuchaře, 2 nápoje studené nebo teplé a lahev vína
  • při prodloužení pobytu sleva na ubytování – 2L pokoj jen za 1500,-

CENA: rezervace od 2.700,- Kč / pobyt v pokoji Standard, od 3.000,- Kč pobyt v pokoji DLX/APT


Na internetových stránkách Hotelu Opat a Vily U Varhanáře naleznete další pobytové balíčky:

  • Romantika uprostřed stříbrného města
  • Pobyt v srdci královského města
  • Relaxační pobyt
  • Historie a romantika v Kutné Hoře


Darujte voucher
na čerpání ubytování a služeb dle vlastního požadavku nebo některý z nabízených balíčků jako dárek.

Vila U Varhanáře a Hotel OpatVila U Varhanáře a Hotel OpatVila U Varhanáře a Hotel OpatVila U Varhanáře a Hotel OpatU VarhanářeU VarhanářeVila U Varhanáře a Hotel OpatVila U Varhanáře a Hotel OpatVila U Varhanáře a Hotel OpatU Varhanáře
Gurmánské večery např. „Jak se vařilo u Werichů“ probíhají ve kterém zařízení?
Pouze v restauraci ve Vile U Varhanáře
Pouze v hotelu Opat
Ve Vile U Varhanáře i v Hotelu Opat
Soutěž končí 24.3.19 v 23:59
Vaše jméno a město
Váš e-mail

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka