Soutěž

Surf Arena

Vlna zábavy pro všechny!

Soutěž s portálem WellnessNoviny.cz vás tentokrát zve do světa indor surfingu. Ti z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku v pořadí jako 258. a 714., získají dárkový poukaz NAUČ SE JEZDIT na jízdu pro 2 - 3 osoby.

Kdo nevyzkouší, nepochopí! Surf Arena je místo, kde si přijde na své každý. Protože Surf Arena není jenom o surfování. Je o stylovém designu, kvalitním gastro zážitku, pohodové hudbě, ale především o zábavě určené naprosto všem.

Jste sportovní nadšenec?

Indoor surfing je jedinečná sportovní aktivita, která si v posledních letech vydobývá místo v srdcích stále většího počtu lidí. Je to sport, který si přebírá prvky mnoha dalších „boardových“ sportů a kombinuje je tak, že dovoluje si za rychlého progresu užívat nespočtu skvělých triků a fyzických výkonů.

V Surf Areně si také můžete užít spoustu zábavy během jízdy na bodyboardu. Bodyboarding je jízda v leže nebo na kolenou, během které se zaručeně zasmějete. Tato aktivita ale také nabízí spoustu výzev v podobě salt, přemetů a dalších triků.

Pro sportovce a ty, co se k nám rádi vracejí, nabízíme dvakrát týdně metodicky vedené sport sessions s našimi profesionálními instruktory. Více ZDE http://www.surfarena.cz/article/default/21

Jste rodič, hledající nové, neokoukané možnosti pro své děti?

V tom případě i vás Surf Arena osloví. Děti jsou v Surf Areně jako rybičky ve vodě. Nabízíme pro ně dětské kroužky, každému na míru dělané. V dětském kroužku Vlnka pro nejmenší děti se děti zabaví vodními hrami a řáděním na bodyboardech. V dětském klubu Mladý surfař určeném pro všechny děti od 6 do 14 let se hravou a efektivní formou může základy surfování naučit každý. Více se o dětských klubech dozvíte ZDE http://www.surfarena.cz/article/default/45.

Pro děti všech věkových kategorií také chystáme letní příměstské tábory. Stačí sledovat náš web, kde brzy zveřejníme podrobnosti.

Jste člověk, co prostě rád zkouší nové věci?

Pokud si chcete vyzkoušet, jaké to je, si stoupnout na prkno a sjíždět svoji vlnu jako v Kalifornii, je Surf Arena to pravé místo právě pro vás! Jízda v Surf Areně je zážitkem na celý život, kterým vás provedou zkušení instruktoři. Ti se vám během lekce věnují individuálně a za hodinu na surfu naučí jezdit každého. Po lekci vám stáhnou video záznam z vaší jízdy a proberou s vámi vaše čerstvé dojmy. vaši blízcí vás v mezidobí mohou podporovat z pohodlí kavárny s výborným domácím sendvičem a domácí limonádou.

Poukaz na jízdu do Surf Areny tak můžete využít i jako skvělá narozeninový dárek pro kohokoliv! Více najdete ZDE  http://www.surfarena.cz/surf/

Hledáte prostor pro jedinečnou narozeninovou oslavu nebo firemní akci?

Tak v tom případě je pro Vás Surf Arena tou správnou volbou!  Pro vaši narozeninovou nebo jinou párty vytvoříme jedinečný program dle vašich představ a přání. Připravíme občerstvení, hry i hudbu. Vše záleží na domluvě. Ale oslava na vlně zaručeně nezklame!

V případě zájmu se na nás obraťte ZDE  http://www.surfarena.cz/contact

 

Každopádně Surf Arena je otevřená naprosto všem i těm, kdo přijdou své blízké povzbudit a podílet se s nimi na tom skvělém zážitku, který Surf Arena nabízí! Buďte s námi na jedné vlně!

 


Surf ArenaSurf ArenaSurf ArenaSurf ArenaSurf ArenaSurf ArenaSurf ArenaSurf ArenaSurf ArenaSurf ArenaSurf Arena
Surf Arena je unikátní prostor, který kombinuje první surfový simulátor v ČR s hudebním klubem, barem, kavárnou a venkovní terasou. Kde tento interiérový surfařský simulátor (atrakci na pomezí sportu a rodinné nebo společenské zábavy) naleznete?
V Praze, na Výstavišti
V Praze, Letňanech
V Brně, Medlánkách
Soutěž končí 30.6.17 v 23:59
Vaše jméno a město
Váš e-mail

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka