Technologie

1 2
Články 1 - 20 / 32

Chytré aplikace rozhýbou i lenochy

Důvtipné náramky, sporttestery či krokoměry jsou skvělým pomocníkem pro monitoring pravidelné fyzické aktivity. Na trhu je jich dnes velké množství. Jak vybrat přístroj, který sedne přesně vám?

Chytré aplikace rozhýbou i lenochy

SAP Sports One umožní českým klubům analyzovat velká data,

pomůže jim tak s přípravou na zápasy, hledáním nových talentů i se zdravotní péčí o hráče

Společnost SAP, lídr na trhu s podnikovým a aplikačním softwarem, přináší na český trh SAP Sports One. Cloudové řešení dokáže díky databázi SAP HANA zpracovávat velká data v reálném čase a pomáhat sportovním klubům nejen s tréninkovou strategií, ale také s personáliemi, efektivnější spoluprací a celkově jednodušším fungováním. SAP Sports One používají např. Slovenský fotbalový svaz, FC Norimberk, Bayern Mnichov nebo Německý národní fotbalový tým.

SAP Sports One umožní českým klubům analyzovat velká data,

Skleněné stěny a sanitární příčky do wellness a hotelu

Precizní zakázková výroba skleněných příček a stěn s vysoce odolným keramickým potiskem IMAGE GLASS s vizuálním efektem, kde lze kombinací poloprůhledných a neprůhledných ploch dosáhnout velmi nečekaných oboustranných vizuálních efektů a dokonalým provedením funkčních nerezových prvků od firmy Frajt s.r.o. nabízí elegantní řešení předělu dvou místností nebo sanitárních zařízení budov.

Skleněné stěny a sanitární příčky do wellness  a hotelu

Získejte zpět až 2/3 tepla z vaší odpadní vody

Zajímavé řešení i pro wellness hotely

Na 2. Hotelové konferenci welness & SPA, která se uskutečnila v září 2016 v Praze, představila společnost RAIN-O-TEC koncept, kterým wärmetower odtékající teplou vodou, předehřívá studenou čistou vodu a tím využívá vynaloženou energii k ohřevu potřebné teplé vody.

Získejte zpět až 2/3 tepla z vaší odpadní vody

Digitální keramický tisk na sklo

IMAGE GLASS

Je ideální volba dekorování skleněných prvků v domácnosti a komerčních prostorů jako jsou stěny, dveře, zábradlí, sprchové zástěny a kouty, obklady do koupelen nebo za kuchyňskou linkou, recepční pulty, turnikety a v neposlední řadě i skleněné fasády. Žádná fólie, pískování nebo laminace ale keramický tisk na sklo, který zaručí stálost barev a odolnost proti poškrábání, vysokým teplotám, vodě nebo UV záření po celou dobu životnosti skla.

Digitální keramický tisk na sklo

Hledáte ideální řešení pro skleněné interiérové vybavení?

Společnost Frajt představuje na českém trhu specialistu pro nadstandardní interiérové vybavení, divize IMAGEGLASS rozšiřuje program pro vybavování center volného času, aquaparků, bazénů,fitness a balneo provozů o skleněný program, který otevírá neomezené grafické a tvůrčí možnosti díky technologii digitálního keramického tisku na sklo s vysokým rozlišením.

Hledáte ideální řešení pro skleněné interiérové vybavení?

Praktické rady, jak servisovat sjezdovky i běžky

Zima je snad konečně tu a vyznavačům lyžování zvoní pomyslná hrana, aby si skutečné hrany a skluznice svých lyží dali do pořádku. Přinášíme malý přehled servisních úkonů, které byste měli udělat, chcete-li být na sezonu připraveni. Zkusíme vám také poradit, co můžete udělat sami, a co raději svěřit odbornému servisu.

Praktické rady, jak servisovat sjezdovky i běžky

Ekologické Aquacentrum Pardubice

V Aquacentru Pardubice velmi dbají na ekologické aspekty provozu. V letošním roce se jim podařilo dokončit další ekologickou investici, instalaci solárních panelů.

V Pardubicích si užijete spoustu legrace

Odborná konference Budoucnost - investice - projekty

k 90 letům společnosti Centroprojekt Group a.s.

CENTROPROJEKT GROUP, a.s pořádá ve spolupráci s Asociací bazénů a saun České republiky - ABAS ČR konferenci k 90. výročí založení společnosti CENTROPROJEKT GROUP, a.s. Tématem se stává budoucnost, investice a projekty. Jak je již tradičním zvykem, vedle odborných přednášek bude prostor i na diskusi a výměnu zkušeností. Konference se uskuteční ve dnech 24.9. a 25.9.

Odborná konference Budoucnost - investice - projekty

Workshop na téma aromaterapie při zážitkovém saunování

Jaké vůně jsou nejlepší do sauny?

Odborný workshop pro saunéry, wellness manažery a další zájemce o aromaterapii a zážitkové saunování připravila Česká asociace saunérů. Hlavním tématem je použití přírodních éterických olejů při saunování. Jaké jsou jejich výhody oproti saunovým směsím a dalším vonným esencím? Jak můžeme udělat z návštěvy sauny zážitek? Co nabídnout návštěvníkům za přidanou hodnotu?

Workshop na téma aromaterapie při zážitkovém saunování

Odborná konference ABAS ČR ve Františkových Lázních

Asociace bazénů a saun České republiky – ABAS ČR Pořádá ve spolupráci se společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s., u příležitosti 222 let lázeňství ve Františkových lázních a 10. výročí otevření Aquafóra Františkovy lázně odbornou konferenci na téma: Využití lázeňských zařízení v provozech aquaparků a bazénů, trendy v balneo a wellness provozech, minerální prameny, historie lázeňství.

Odborná konference ABAS ČR ve Františkových Lázních

Mýty o slané vodě v bazénech

Je skutečně lepší než sladká?

Slaná voda v plaveckých bazénech je v posledních letech fenoménem, po kterém se rodiče i provozovatelé pídí a vynášejí ho do nebe. Co je však pravdy na jejích přínosech pro zdraví? Nejedná se jen o módní vlnu?

kredit juklík.cz

KNEIPPOVY LÁZNĚ V REŽII FIRMY CARETTA SPA

Představujeme novou kolekci Kneippových chodníků pro rok 2015. Vyznačuje čistým designem, funkčností, odolností a jednoduchou instalací.

Tato terapie patří mezi nejstarší lázeňské procedury

iQniter - skvělá investice pro vaše fitness a do vašich klientů!

iQniter je skupinový kardio systém určený pro Fitness centra. Jeho přínos pro každé fitness je nezpochybnitelný. Mnoho fitness center řeší, jakou novinku nebo cvičení přinést, ale přitom stačí stávající služby efektivně obohatit o napojení na iQniter. Rázem klientům přinášejí neocenitelný servis, který klienti vyžadují nebo v krátké budoucnosti vyžadovat budou.

iQniter - skvělá investice pro vaše fitness a do vašich klientů!

České vířivky z kompozitu – vítejte v budoucnosti

Kvalita a vzhled výrobku jsou atributy, které jsou pro nás vždy v popředí zájmu. Jak ale tyto často protichůdné vlastnosti skloubit dohromady? Kompozitový materiál nabízí řešení.

České vířivky z kompozitu – vítejte v budoucnosti

Ta nejlepší vířivka pro vaši zahradu

Jak nejlépe relaxovat v pohodlí svého domova? Každý z nás si chce po každodenním pracovním vytížení dopřát „svoji chvilku“ na doplnění sil a energie. Je mnoho možností relaxace, ale dokonalému uvolnění ve vířivce se nic jiného nevyrovná. Kombinace masážních trysek, bublinek, hudby a klidu vaší zahrady vám zajistí komplexní relaxaci přímo u vás doma.

Ta nejlepší vířivka pro vaši zahradu

K saunování patří také ochlazování

Při druhé, a pro někoho možná méně příjemné fázi saunové procedury, totiž dochází k nejpříznivějším účinkům na lidské tělo… normalizuje se teplota těla, okysličuje se krev a stimuluje se funkce ledvin. Při ochlazení dochází ke zklidnění práce srdce, posílení okrajové krevní cévy, povzbuzení psychiky a osvěžení těla i ducha.

K saunování patří také ochlazování

BOOST™ navždy mění běhání

Adidas představuje inovaci v odpružení běžeckých bot a nastavuje nový standard pro celé odvětví

Revoluční energetická návratnost, nejdokonalejší odpružení, optimální obepnutí nohy a teplotní nezávislost: adidas představuje Energy Boost, technologii odpružení poskytující nejvyšší energetickou návratnost, kterou současné běžecké odvětví nabízí. Krátce řečeno, běhání již nikdy nebude stejné.

BOOST™ navždy mění běhání

Jak se rodí wellness centrum

Rozhovor s designérkou MgA. Simonou Ducháčkovou

Wellness se stává vášní. V dnešní uspěchané době si každý rád na okamžik vydechne, svému tělu dopřeje blahodárné procedury a své duši vytoužený klid. Proto hotely i penziony rozšiřují své služby o wellness a balneo zařízení a ti šťastnější z nás si budují wellness přímo v pohodlí domova.

Jak se rodí wellness centrum

Power plate – „zázračná“ plošinka, která šetří váš čas

Power plate je vibrační přístroj, který se díky efektivitě tréninku stává vyhledávaným zařízením nejen pro fitness, ale i domácí použití. Přináší výsledky, které jsou viditelné po krátké době.

Power plate – „zázračná“ plošinka, která šetří váš čas
1 2
Články 1 - 20 / 32

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka