Wellness hotely

Hotel Alpská vyhlídka

Ticho, které vejde do vzpomínek

Neproniknutelný horský val táhnoucí se v délce sto čtyřiceti kilometrů při jihozápadní hranici Čech – to je Šumava. Dáma mezi českými horami, která patří k nejvzácnějším klenotům české krajiny. Stylový horský hotel ALPSKÁ VYHLÍDKA naleznete v jedinečném prostředí Klostermannových "Šumavských hvozdů". Luftkurort“ (Vzdušné lázně) - tento statut mají sousední bavorské obce.

Hotel Alpská vyhlídka

Šumavské bylinné lázně v Kašperských Horách

Lázně do kterých se musíte vrátit

Jediné české lázně, které skloubily lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. Poddejte se účinkům šumavských bylinek a načerpejte síly v jeskyni ze 16. století v Parkhotelu v Kašperských Horách.

Šumavské bylinné lázně v Kašperských Horách

Wine Wellness Hotel Amande

Relaxace s vůní mandlí a vína

Amande Hotel voní po mandlích a vinné révě. Svůj vysněný pobyt si u nás najdou zamilované páry, které chtějí trávit romantické chvíle uprostřed mandloňových sadů, aktivní turisté poznávající krásy jižní Moravy z cyklistického sedla, i firemní klienti hledající spojení práce a zábavy.

Wine Wellness Hotel Amande

KOMORNÍ HŮRKA - wellness & lázně

Lázeňský hotel Komorní hůrka se nachází v trojúhelníku známých, lázněmi proslulých měst, z nichž jedním z nich jsou i Františkovy Lázně. Hotel leží v bezprostřední blízkosti stejnojmenné sopky Komorní hůrka, která je nejmladším vulkánem ve střední Evropě. Nejen to, že se bádáním o původu nitra sopečného pahorku zabýval Johan Wolfgang Goethe spolu s hrabětem Kašparem Šternberkem, bylo důvodem, aby se toto místo stalo národní přírodní památkou.

KOMORNÍ HŮRKA - wellness & lázně

Wellness hotel Patince

Úžasné miesto pro ozdravovací teambuilding za dobrú cenu

Sú vaši zamestnanci celí dolámaní od celodenného sedenia v kancelárii? Neviete, kde a ako zorganizovať teambuilding? Dochádzajú vám nápady? Objavte kúzlo dlhoročnej tradície kúpeľov na južnom Slovensku – Patince. Vlastný prameň Hévíz, o ktorom nájdeme zmienky až z 13. storočia, má mimoriadne liečivé účinky. Termálna voda s teplotou 27°C, ktorá vyviera z hĺbky 200 m, patrí k reťazi pridunajských prameňov končiacich až pri Margitinom ostrove v Budapešti.

Wellness hotel Patince

Beachwell Pelhřimov

Areál Beachwell v Pelhřimově je sportovně-relaxační areál, který kromě kurtů pro plážové sporty nabízí také posilovnu s kardio zónou, wellness a kryoterapii. Součástí areálu je také penzion s moderně vybavenými pokoji.

Beachwell Pelhřimov

Falkensteiner Therme & Golf Hotel Bad Waltersdorf

Navštívili jsme luxusní Falkensteiner Therme & Golf Hotel Bad Waltersdorf, který je zasazen v pěkné krajině, disponuje úžasným wellness & SPA a příjemné prostředí doplňují skvělé služby. V rámci resortu je také golfové hřiště. Po sportování jistě využijete saunový a vodní svět v konceptu Acquapura Spa. Pohodlné ubytování, skvělý design a celková atmosféra, to vše ovlivňuje hosty a ti se rádi vrací. Každého vítá nápis "Vítejte doma" a jako doma jsme se i cítili!

Falkensteiner Therme & Golf Hotel Bad Waltersdorf

Spa & Kur Hotel Harvey

Vyzkoušeli jsme Františkovy Lázně.

Na další redakční cestu jsme zvolili příjemné prostředí Františkových Lázní. Ty nemusíme zvlášť představovat, ale za představení stojí nový Spa & Kur Hotel Harvey, kde jsme se ubytovali, vyzkoušeli wellness centrum i procedury. V těsném sousedství centrální lázeňské zóny, v klidném místě se nám opravdu dobře relaxovalo.

Spa & Kur Hotel Harvey

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - ADULTS ONLY

Tam kde je wellness bez dětí

Parkhotel - Kašperské Hory je prvním hotelem v České republice, který je určen pouze pro dospělé hosty. Chceme našim hostů garantovat klidný a nerušený pobyt v Šumavských bylinných lázních. Skutečnou relaxaci můžeme garantovat jen bez dětských hostů, říká Jaroslav Fischer, ředitel hotelu v němž si hosté mohou užít třeba přírodní jeskyni.

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - ADULTS ONLY

Nejen úžasný aquapark nabízí slovinské Moravske Toplice

Naše poslední zastavení na Slovinsku - lázně a aquapark Therme 3000

Naše redakční cesta pomalu končí a my jsme nemohli vynechat zastávku v Moravských Toplicích. Vyzkoušeli jsme termální lázně, obrovský aquapark Therme 3000 s 22 vnitřními i venkovními bazény, saunový svět v rámci Hotelu Livada Prestige. Pětihvězdičkový hotel nabízí vše potřebné pro tu nejlepší relaxaci. V těsném sousedství je aquapark Therme 3000 a v něm plno tobogánů, skluzavek a dalších atrakcí. Bazény nabízí speciální černou termální vody. Milovníky golfu potěší golfové hřiště.

Nejen úžasný aquapark nabízí slovinské Moravske Toplice

Garni hotel Petra na Slapech

Garni hotel Petra se nachází v romantické oblasti Slapské přehrady na poloostrově Ždáň, pouhých 35 km od Prahy. Hotel Petra má k dispozici 11 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky či dětské postýlky.

panorama wellness

Hotel PODHRAD ****

je nově otevřený hotel v centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje a celé České republiky.

Hotel PODHRAD ****

Hotel ZLATÁ HVĚZDA****

Hotel Zlatá Hvězda v Třeboni Vás zve k prožití několika nezapomenutelných dní plných odpočinku a relaxace.

Hotel ZLATÁ HVĚZDA****

Hotel Spirit Thermal Spa*****

Nově otevřený *****hotel Spirit Thermal Spa leží cca 150 km od Bratislavy (přibližně 2 hodiny autem). Hostům nabízí příležitost prožít dokonalou harmonii těla a duše.

Hotel Spirit Thermal Spa*****

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka