Wellness centra

1 2
Články 1 - 20 / 25

Saunový Ráj Holice

V Holicích v Čechách je otevřeno zajímavé a nevšední relaxační wellness centrum - Saunový Ráj. Je sice v malém městě, ale v blízkosti velkých měst, jako jsou Pardubice, Hradec Králové, Vysoké Mýto, Chrudim.

Saunový Ráj Holice

Všestarský bazén

nabízí široké vyžití pro sport, relax i oddech s dětmi

Pod záštitou obce je v provozu nejen bazén se saunou, ale i herničky pro děti a kavárna pro veřejnost. V prostorách bazénu naleznete i saunu, ale také výuku plavání pro děti všech věkových kategorií.

Všestarský bazén

Nová srubová sauna v Bohumíně

Pozvánka na slavnostní otevření a zážitkové saunování

V pondělí 19. června se slavnostně otevře nová srubová sauna v saunovém provozu Aquacentra Bohumín. Stávající saunový svět se tak rozroste o novou saunu, která nově nabídne návštěvníkům saunové ceremoniály a zážitkové saunování. Nová sauna přináší zlepšení služeb pro návštěvníky saunového centra, novou možnost saunování i rozšíření zahradní části saunového centra.

Nová srubová sauna v Bohumíně

Noční saunování s ceremoniály, grilováním a drinky v Sauna spotu

Tenhle večírek je žhavým kandidátem na vítěze v kategorii Horečka páteční noci!

Z Podolí letí do světa skvělá zpráva pro všechny milovníky saunování! Partě nadšenců se podařilo obnovit historické saunové centrum Dvorce, které Pražanům sloužilo již od roku 1978. Nyní zve Sauna spot na speciální saunové večery s grilováním a saunovými ceremoniály. Zážitkové saunování je velkým trendem ve světě a v Sauna spotu připravují pro každý večer šestici speciálních saunových ceremoniálů!

Noční saunování s ceremoniály, grilováním a drinky v Sauna spotu

Beachwell Pelhřimov

Areál Beachwell v Pelhřimově je sportovně-relaxační areál, který kromě kurtů pro plážové sporty nabízí také posilovnu s kardio zónou, wellness a kryoterapii. Součástí areálu je také penzion s moderně vybavenými pokoji.

Beachwell Pelhřimov

Ekologické Aquacentrum Pardubice

V Aquacentru Pardubice velmi dbají na ekologické aspekty provozu. V letošním roce se jim podařilo dokončit další ekologickou investici, instalaci solárních panelů.

V Pardubicích si užijete spoustu legrace

Nové koupání v Mladé Boleslavi

Aquapark nabízí plavání, vodní zábavu i relaxaci

Mladá Boleslav má konečně pěkný a moderní areál pro vodní zábavu. Dne 12. dubna 2015 zde byl zahájen provoz nového bazénu, který má několik zón a na své si tak přijdou plavci, rodiny s dětmi i milovníci saunování. Aquapark je zasazen v těsné blízkosti parku Štěpánka, který je pěkně upraven a nabízí možnost strávení příjemných chvilek v přírodní tělocvičně i klidné zastavení, třeba na piknikové louce. Tím se nabízí i možnost polodenního výletu kdy se spojí aktivní procházka s vodní návštěvou.

25m plavecký bazén

Wellness v Plaveckém areálu Jedenáctka VS

Na pražském Chodově se 23. 6. 2014 otevřel nový Plavecký areál Jedenáctka VS, kde naleznete plavecký bazén 25m, víceúčelový bazén s divokou řekou, vířivkou, chrliči vody a perlivými lůžky, a také příjemné rodinné wellness.

Wellness v Plaveckém areálu Jedenáctka VS

Sport & Relax areál Bozeňov představuje nové wellness centrum

Zavítejte do Sport & Relax areálu Bozeňov a užijte si příjemného odpočinku ve Wellness centru v srdci přírody, uprostřed bušínovských lesů. Útulné Wellness vám nabízí příjemné prostředí relaxace s domácí atmosférou.

Sport & Relax areál Bozeňov představuje nové wellness centrum

Nový pardubický aquapark láká do moderního wellness centra

Na našich stránkách jste si již minulý týden mohli přečíst obsáhlý článek o novém pardubickém aquaparku. Dnes se soustředíme na moderní wellness centrum, které je součástí Aquacentra Pardubice. Wellness centrum nabízí celou řadu zážitků a láká k vyzkoušení. Je zde obrovská vířivka, finská sauna, bylinková prohřívárna, solná lázeň, infrakabina a turecká parní lázeň. Pojďme se podívat s naším odborníkem na wellness na klady i zápory tohoto wellness prostoru.

Nový pardubický aquapark láká do moderního wellness centra

Pardubice mají nový aquapark

tobogány, skluzavky, divoká řeka, wellness, plavecký bazén i venkovní areál se připravují na první návštěvníky

Mezi prvními hosty plaveckého areálu v Pardubicích byla i naše redakce. Přivítal nás moderní areál Aquacentrum Pardubice, který nabízí vnitřní aquapark, venkovní plovárnu s tobogány, vnitřní 50 metrový plavecký bazén i wellness centrum. Mezi největší lákadla patří člunový tobogán. Ve vybavení nechybí ani bazén pro batolata. Na pozvání společnosti Bazenservis jsme se vydali na prohlídku.

Pardubice mají nový aquapark

Nový saunový svět CEDRUS SPA Kunětická hora

Saunový počin roku.

Prohlédli jsme si, obdivovali a vyzkoušeli nový saunový svět Cedrus Spa, jehož hlavním motivem je návrat k samotným kořenům saunování. Měli jsme příležitost zažít saunové ceremoniály, které jsou opravdu jedinečné. Saunový svět má vnitřní i venkovní část s ochlazovacím bazénem, vše v luxusním provedení, v kterém se spojuje masivní cedr a přírodní kámen. Cedrus Spa nabízí také velmi dobře vybavené privátní sauny. V okolí kromě golfu můžete využít tenisové kurty nebo 4 km inline dráhy.

Nový saunový svět CEDRUS SPA Kunětická hora

Design ve wellnessu

Pro wellness centrum je velmi důležitý design, atmosféra, barevnost, celkové architektonické pojetí v souladu s intuitivním provedením a provedením jednotlivých zón. Přinášíme Vám několik fotografií wellness center, do nichž se musíte vydat několik stovek kilometrů daleko.

Design ve wellnessu

Wellness centrum Centra Babylon

Měsíc po otevření Wellness centra Babylon jsme přijali poprvé pozvání k jeho návštěvě. Po zhlédnutí několika fotografií a přečtení informací jsme se na návštěvu tohoto jedinečného zařízení těšili. Nicméně musíme přiznat, že skutečnost výrazně předčila naše očekávání. A to je důvod proč již více jak rok se na toto místo rádi vracíme.

Wellness centrum Centra Babylon

EXPRESKA Fitness pro ženy

je osvědčený koncept expresního kruhového fitness pro ženy. Díky intenzitě tréninku ve zvýšené tepové frekvenci se lépe spalují tuky, formuje postava, posiluje srdce a získává kondice. Doporučená délka cvičení je 30 minut 3x týdně.

EXPRESKA Fitness pro ženy

Hotel Jana **** otevřel nové Wellness centrum pro hotelové hosty i širokou veřejnost

1. září 2010 otevřel Hotel Jana v Přerově nové Wellness centrum. Nechybí v něm solná pára, aroma pára, senná bio sauna, aroma bio sauna, finská sauna, infrasauna, ledová studna, Kneippovy lázně, whirlpool, tropické sprchy, vodní jeskyně, sluneční louka ani masáže.

Hotel Jana **** otevřel nové Wellness centrum pro hotelové hosty i širokou veřejnost

Nové wellness v hotelu Růže

Navštivte zrekonstruované wellness centrum hotelu Růže v Českém Krumlově, nyní nově ve stylu zámecké lazebny.

Nové wellness v hotelu Růže

Džungle pro rodiny - vůně, voda, teplo nově v Therme Laa

LAAER DŽUNGLE je novinkou v komplexu lázní, bazénů a saun v těsné blízkosti rakouských hranic - Therme Laa. Resort je díky své poloze i kvalitě služeb hojně navštěvován zájemci o koupání a saunování z ČR. Nový vitální svět ocení všichni zájemci o zdravý životní styl. Rodiny s dětmi nyní mohou využít tři prohřívárny s různě intenzivním prohřátím, mohou se vydat na stezku džunglí a vnímat zvuk vodopádu, ochladit se u fontánky, v zážitkových sprchách nebo dýchat speciální vonné esence v komůrkách.

Džungle pro rodiny - vůně, voda, teplo nově v Therme Laa

Vychutnejte si Liquid Sound - tekoucí zvuk všemi smysly

Na našich redakčních cestách pro vás objevujeme zajímavé wellness centra,wellness aktivity a wellness radosti. Nyní jsme se vydali do Českosaského Švýcarska a pár kilometrů za hranicemi objevili skutečný relax v Toskana Therme v Bad Schandau. Okolní krajina plná krásných skalních útvarů, skalních měst z pískovce každého naladí pro wellness, které se pak rozvine v Toskanaworldu. Vyzkoušeli jsme pro Vás tyto lázně a přinášíme řadu informací.

Vychutnejte si Liquid Sound - tekoucí zvuk všemi smysly

Luxusní Pure Spa v hotelu Le Palais

Pure Spa – nové luxusní spa najdete v hotelu Le Palais Prague na Vinohradech. Wellness centrum přináší novou dimenzi spa, wellness, pocitu zdraví, duševní pohody a exkluzivní kosmetiku Ligne St. Barth. Při naší návštěvě jsme si prohlédli citlivě vybavené prostory, které se vyznačují příjemným ztvárněním, dostatkem prostoru, dostatečnou relaxační zónou. Po procedurách je možné využít Health Club s whirlpoolem a saunou.

Luxusní Pure Spa v hotelu Le Palais
1 2
Články 1 - 20 / 25

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka