Lázně

Lázně Teplice v Čechách otevřely THERMALIUM

Termální prameny v Teplicích jsou nyní dostupné v daleko větší míře než doposud. Dne 5.12.2018 byl v teplických lázních zahájen provoz THERMALIA. Nový komplex termálních bazénů je v ČR jediný svého druhu. Jak uvedl ředitel lázní Radek Popovič, THERMALIUM se vymyká co do velikosti, teploty i složení vody a teplické prameny zde dostaly největší prostor za celou svou historii.

Lázně Teplice v Čechách otevřely THERMALIUM

Šumavské bylinné lázně v Kašperských Horách

Lázně do kterých se musíte vrátit

Jediné české lázně, které skloubily lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. Poddejte se účinkům šumavských bylinek a načerpejte síly v jeskyni ze 16. století v Parkhotelu v Kašperských Horách.

Šumavské bylinné lázně v Kašperských Horách

Trápí vás bolest? TR-Therapy pomůže

Bolí vás záda, svaly, klouby, bojujete s otoky, a nic vám nepomáhá? V Léčebných lázních Bohdaneč spustili léčbu přístrojem TR-Therapy. Nová metoda fyzikální terapie efektivně ulevuje od bolesti.

Trápí vás bolest? TR-Therapy pomůže

Johannesbad v Bad Füssingu

Největší termální lázně v Německu

V Dolním Bavorsku, téměř na hranici s Horním Rakouskem, se v obci Bad Füssingu nachází lázeňský komplex Johannesbad – absolutní špička mezi termálními lázněmi. Lázně Johannesbad se svými 4.500 m2 vodní plochy a 60.000m2 zelené plochy určené k odpočinku a relaxaci jsou vůbec největšími termálními lázněmi v celém Německu. Od Prahy jsou vzdáleny jen 250 km. A od hraničního přechodu Strážný je Bad Füssing vzdálený pouhých 87 kilometrů.

Johannesbad v Bad Füssingu

Zbavte své tělo stresu, posilujte svůj organismus

Naprosto jedinečný projekt v České republice představují Šumavské bylinné lázně. Jako jediné skloubily lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. Při jejich návštěvě se Vám vybaví panování krále a císaře Karla IV., majestátný hrad Kašperk a těžba zlata v Kašperských Horách. Kromě naprosto nejčistějšího ovzduší v ČR jsou velkou výhodou Kašperských Hor tektonické zlomy a staré štoly, díky nim prostupuje z nitra Země zemská energie a biogenní prvky, které mají pozitivní vliv na naše zdraví.

Zbavte své tělo stresu, posilujte svůj organismus

Léčíme tělo i duši zároveň

otevíráme Medical Wellness Clinic

V Léčebných lázních Bohdaneč právě otevírají ojedinělý koncept Medical Wellness Clinic, který propojuje klasickou západní medicínu s východními léčebnými postupy. Tato specializovaná klinika je první svého druhu v českém lázeňském prostředí.

Léčíme tělo i duši zároveň

Navštívili jsme největší lázně Evropy

Termální lázně Johannesbad Bad Füssing

Bad Füssing v Bavorsku patří k nejoblíbenějším destinacím lázeňských rekreantů. Vodní plocha 12.000 m2 ve třech lázeňských areálech láká k relaxaci a regeneraci. Vydali jsme se uprostřed prázdnin navštívit Johannesbad, největší lázně v Evropě s 6 vnitřními a 7 venkovními bazény. Náš pobyt zpříjemnil velký ohňostroj přímo v lázních a tak jsme jej mohli sledovat přímo z bazénů. Vyzkoušeli jsme místní sauny, příjemnou masáž, spojení wellness a gastronomie a hlavně relaxaci v bazénech.

Navštívili jsme největší lázně Evropy

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka