[+] Přidat aktuální nabídku

Bleskovky

1 238
Články 1 - 20 / 753

Proběhni.se!

Úspěšný charitativní projekt v IKEM hlásí finiš registrací

Věděli jste, že každý druhý Čech umírá na srdeční choroby? Přední čeští kardiologové si řekli dost a rozhodli se na vážnost situace upozornit. Lékaři z Nadačního fondu České srdce s agenturou RAUL založili běžecký závod Proběhni.se, který na problematiku poukazuje. Běh Kunratickým lesem čeká druhý ročník v sobotu 13. dubna.

Proběhni.se!

Závody kočárků

14. dubna 2019

Závody jsou zábavně sportovní akce pro rodiny s dětmi, kdy se v jeden určitý den po celé ČR sejdou rodiny s malými dětmi a porovnají své síly v rychlé chůzi s kočárkem. Vždy se závodí na rovince dlouhé 100 kroků a věřte nevěřte, je to makačka!!!:) Výtěžek ze startovné je věnován neziskové organizace či konkrétního děťátka, které naši finanční pomoc potřebuje.

Závody kočárků

Make-up Master Cup 2019

Téma: el arte de Frida Kahlo

V sobotu 4. května 2019 od 10.00 hodin ve Velkém sále Kaiserštejnského paláce v Praze, Malostranské náměstí 23/37 – 2.patro. Inspirací pro soutěž líčení Make-up Master Cup 2019 se stala světoznámá malířka Frida Kahlo.

Make-up Master Cup 2019

Jarní saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Přivítejte přicházející jaro blahodárnými saunovými ceremoniály v Aquacentru Šutka. Ve čtvrtek 14. 3. 2019 dopřejte svému tělu klid, pohodu a zbavte se jarní únavy. Zážitkové saunové ceremoniály můžete vyzkoušet od 15:00 do 20:00. Program doplní také zábavná soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

Jarní saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Aquacentrum Pardubice si připomene Světový den vody

22. března 2019

V roce 1993 Valné shromáždění OSN vyhlásilo 22.3. jako Světový den vody. OSN a jeho členské státy uskutečnily a doporučily konkrétní kroky k ochraně vodních zdrojů na planetě Země. Letošním tématem Světového dne vody 2019 je Water for all - Voda pro všechny. Světový den vody, který každý rok připadá na 22. března, se zaměřuje na důležitost vody v našem životě.

Aquacentrum Pardubice si připomene  Světový den vody

Jaro uvítejte s novou image, s novými nápady a zážitky!

Veletrhy World of Beauty & Spa a Interbeauty Prague

Inspiraci rozhodně najdete na kosmetických veletrzích v Pražském výstavním areálu v Letňanech. V prvním předjarním víkendu tu několik set vystavovatelů veletrhů WORLD OF BEAUTY & SPA a INTERBEAUTY PRAGUE ukáže, jak na to.

Jaro uvítejte s novou image, s novými nápady a zážitky!

Kouzelné jaro v Aquacentru Šutka s filmem Kouzelný park

neděle 3. března 2019

Jak nejlépe přikouzlit blížící se jaro? No přeci v Aquacentru Šutka! Přijďte v neděli 3. 3. 2019 do Aquacentra Šutka a společně s naším kouzelníkem přivítejme blížící se jarní dny. V čase od 11:00 do do 16:00 na vás čeká bohatý program. Můžete se těšit na představení kouzelníka, artisty i tanečnice, školu kouzlení, žonglování i tance a mnoho dalšího. Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky.

Kouzelné jaro v Aquacentru Šutka s filmem Kouzelný park

Čeští goalballisté postoupili v Praze do finále Evropské ligy klubů

Nejrozšířenější kolektivní sport handicapovaných, goalball, má za sebou skupinovou část Evropské ligy klubů a skvělou zprávou pro české fanoušky je, že si z ní vybojoval postup do finálové fáze i český klub Perun. Rozhodl o tom až závěrečný duel v Praze Vinoři, kde domácí tým zdolal německý klub Hansa Rostock 12:10.

Perun foto postup

SAUNAFEST 2019

Sedmý ročník mezinárodního festivalu zážitkového saunování, jednoho z největších v Evropě

Delegace saunérů a profesionálů z 15 zemí světa! Saunafest je festivalem zážitkového saunování a jednou z největších saunových akcí v Evropě, která každoročně přináší to nejlepší ze saunového umění.

SAUNAFEST 2019

Hra, co není vidět

Do Prahy se sjedou světové hvězdy goalballu

Goalball! Pro většinu z nás neznámý pojem, pro svět zrakově postižených sportovců dominantní sport, který láká tisíce hráčů po celém světě. Ovšem jen ty, kteří mají vážný zrakový handicap. Příští týden se sjedou nejlepší světoví hráči tohoto nejrozšířenějšího kolektivního sportu pro nevidomé do Prahy. Uskuteční se tu Evropská liga klubů.

Hra, co není vidět

Valentýnské saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Oslavte Sv. Valentýna v Aquacentru Šutka a přijďte si užít romantické Valentýnské saunové ceremoniály. Ve čtvrtek 14. 2. 2019 od 15:00 do 20:00 jsme pro všechny partnerské dvojice připravili zvýhodněné vstupné 1 + 1 ZDARMA. Zároveň na vás čekají romantické saunové ceremoniály plné lásky a Valentýnské tématiky. Pro každý zamilovaný pár máme připraveny sladké dárky, zvěčnit se můžete v našem zábavném fotokoutku.

Valentýnské saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Päťnásobný majster Dánska predvedie saunové rituály v Bešeňovej

10. - 14.2.2019

Jeden z najlepších saunamasterov na svete Lay Pang Ong prenesie atmosféru z ďalekej Malajzie do vodného sveta. Vzácneho hosťa bude počas februára hostiť vodný park Bešeňová. Špecialista v relaxačných saunových rituálov Lay Pang Ong spestrí saunový program.

Päťnásobný majster Dánska predvedie saunové rituály v Bešeňovej

Sobotní Noční stopa Valachy láká

sněhové podmínky jsou letos ideální

Bohatá sněhová nadílka letos přeje běžkařům ve Velkých Karlovicích nejvíc za poslední roky. Tradiční závod Noční stopa Valachy, jenž se zde uskuteční už tuto sobotu 9. února, tak přitahuje zvýšenou pozornost běžkařských nadšenců.

Sobotní Noční stopa Valachy láká

40 zemí světa i české perly, to bude HOLIDAY WORLD 2019

Osmadvacátý ročník veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD se koná už za necelý měsíc. Ve dnech 21. až 24. února 2019 přiláká do pražského holešovického výstaviště více než 40 zemí z celé planety. Pokud patříte mezi vášnivé cestovatele a nadšené dobrodruhy, rozhodně byste na této akci neměli chybět.

40 zemí světa i české perly, to bude HOLIDAY WORLD 2019

Únorové akce v Saunovém ráji

v měsíci únoru plánujeme v Saunovém ráji hned tři akce, které stojí za to. Dětské saunování v úterý 12.února, jako obvykle v době 16-18 hod s ceremoniálem v 17:15. ve čtvrtek 14. února Valentýnské saunování a v sobotu 16. února Saunová noc.

Únorové akce v Saunovém ráji

Francie poprvé hostí MS závodů psích spřežení

Zopakují Češi úspěchy z Kanady?

Savojsko bude od 29. ledna do 2. února 2019 dějištěm 18. mistrovství světa federace IFSS on snow neboli závodů psích spřežení v kategoriích sled-dogs, pulka a skijoring. Ve Francii se koná poprvé. Čeští reprezentanti tam odjedou obhájit pozici nejlepších musherů světa. Tým ve složení Ženíšek, Mencák, Štěpánková si i letos brousí zuby na nejcennější kovy.

Francie poprvé hostí MS závodů psích spřežení

Jachtami SILVA a VJEKO po Jadranu

Popsat týdenní dovolenou na palubě jachty plující po chorvatském Jadranu je nesnadné - „to se nedá popsat, to se musí prožít“. Nejprve tedy pár slov o tom, o jaké lodě se vlastně jedná. Obě jachty jsou zařazeny do kategorie obytných lodí, na nichž klienti spí, stravují se, opalují se a koupou se z nich v době jejich kotvení v opuštěných zátokách. O turisty pečuje od rána do pozdního večera obvykle pětičlenná posádka - kapitán (většinou majitel lodě), kuchař/ka, steward a 2 plavčíci.

Jachtami  SILVA a  VJEKO po Jadranu

Novoroční saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

V novém roce si každý z nás slibuje, že bude více sportovat, zdravěji jíst, zhubneme těch pár kil navíc… Ale co trochu jiné předsevzetí? Více odpočinku, spánku, relaxace? I to naše tělo potřebuje a není lepší způsob, než mu dopřát teplo, relax i zábavu v jednom. Přijďte nabrat tolik potřebnou energii. Ve čtvrtek 17. 1. 2019 od 15:00 do 20:00 do Aquacentra Šutka.

Novoroční saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

SaunaFest na cestách

12. ledna 2019, České Budějovice

Zveme vás do Českých Budějovic na další saunový event SaunaFestu na cestách. Saunové ceremoniály s František Pelech, Michal Přeučil a Pavla Hofrichterová.

SaunaFest na cestách

Plesová sezóna v sauně

Saunový ráj, Holice

Plesové melodie, tanec a krásné saunové vůně, to vás čeká ve čtvrtek 17. ledna od 16:45 v Saunovém ráji. Zatančí Vám Zuzka a Přemek, saunéři, kteří si pro vás připravili saunové ceremoniály.

Plesová sezóna v sauně
1 238
Články 1 - 20 / 753

Naše další projektyPartneři

Další články

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka