Zahájení podzimní naturistické sezóny v aquaparku v Čestlicích

V sobotu 18. září se uskuteční první podzimní Naturistická party aneb koupání bez plavek. Ve Vodním světě je od 20.00 do 23.30 připravena večerní party pro naturisty.

Začíná tradiční naturistická sezóna v Aquapalace Praha. V sobotu, 18. září se sejdou příznivci nejen nahatého koupání, ale také milovníci saunování. Další večer pro milovníky koupání bez plavek se bude v aquaparku v Čestlicích konat 20. listopadu. Následovat bude dalších pět plánovaných akcí v příštím roce. Akce spolupořádá portál Naturista.cz

Návštěvníci se mohou v sychravých dnech ohřát také v  saunovém světě, který nabízí 12 druhů saun a prohříváren. Vyzkoušet můžete například Kneippovy lázně, venkovní část, kde je srubová a zemní baňa nebo speciální saunové ceremoniály.

Připraveno je akční vstupné pro dospělé 250,- Kč a pro děti 120,- Kč.

Zážitky z minulých Nocí naturistů: Podzimní 2008, Leden 2009, Naturistické svěcení jara 2009, Červen 2009, leden 2010, březen 2010.

Pohodlná doprava do Aquapalace zdarma

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

Zahájení podzimní naturistické sezóny v aquaparku v Čestlicích

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka