Zábal v banánových listech

Představujeme vám jedinečnou novou proceduru, která vás nejen uvolní, ale současně zkrášlí a vaší pokožce přinese mladistvý vzhled. Budete překvapeni účinkem banánového zábalu na vaše tělo.

Vaše tělo i mysl připraví na masáž tradiční aromatická vůně. Poté budete zabaleni do banánových listů. Banánový zábal klienta zcela uvolní a jeho pokožka bude hedvábně jemná a krásná.

Kromě toho má tato procedura řadu léčebných efektů: odstranění staré suché pokožky a navrácení mladého vzhledu, zlepšení prokrvení pokožky, přispění k vylučování toxinů z těla, zlepšení elasticity pokožky posílením pojivové tkáně, hloubkové vyčištění pórů, hlubokou hydrataci a výživu pokožky vitamíny A, B, C, E, a podpoření vitality vlasové pokožky a dodání zdravého vzhledu a lesku vašim vlasům.

Při proceduře je užívána tato kosmetika: Dilo regenerační máslo, exotický koupelový a masážní olej, Dilo regenerační sprej a
Dilo olej z ořechů ze stromu tisíce ctností. Tento olej je na Fidži široce užíván jako tradiční regenerační produkt přírody. Má unikátní schopnost stimulovat kožní regenerační mechanizmus.

Zábal v banánových listechZábal v banánových listechZábal v banánových listech

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka