WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIM

30. 9. - 1. 10. 2011

Již tradičně vás zveme na podzimní WORLD OF BEAUTY & SPA. Přelom září a října bude svátkem pro všechny, kteří chtějí vstoupit do světa krásy a duševní pohody. 12. ročník veletrhu se otevře návštěvníkům 30. 9. a 1. 10. 2011 v prostorách O2 areny v Praze 9.

Více než dvě stovky vystavovatelů nabídnou odborníkům i dalším zájemcům novinky a trendy v kosmetických oborech, wellness, relaxaci a zdravém životním stylu. Návštěvníci uvidí další pokroky v péči o pleť, nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, modelaci obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.

Masáže, relaxace

Nedílnou a velmi významnou součástí veletrhu budou opět nabídky a ukázky řady rozličných druhů masáží, nauka aromaterapie, relaxačních, regeneračních a detoxikačních metod a stejně tak alternativní diagnostické metody pro prevenci zdraví, krásy a duševní pohody.

Rodina a zdravý životní styl

Jedno ze stěžejních témat veletrhu je Rodina a zdravý životní styl. Návštěvníky, především rodiče batolat a dětí předškolního věku, ale i nastávající maminky, osloví celá řada známých odborníků s návody a kvalifikovanými radami pro jejich ratolesti týkajícími se používání kosmetiky, saunování, plavání, masáží, vývoje dětské nohy a správného obouvání, stravování, pitného režimu a dalšího.  Celý den se budou moci nechat holčičky (i chlapci) česat našimi nejlepšími kadeřníky, jež zajistí naše úspěšné SOU Kadeřnické, Praha 8 Karlín, stejně tak získají radu pro hezké vlasy, firma Dexter Academy bude provádět dětské masáže zdarma a mnoho dalšího.

Školení a rekvalifikace

Další téma, které osloví především uchazeče o nové zaměstnání, je nabídka školení, kurzů a rekvalifikací v oboru služeb péče o tělo, kosmetika, nehtový design, masáže a dalších stále více poptávaných oborech.

Soutěže

Pro ty, kdo si chtějí změřit své síly, podpořit kolegy či jen tak vidět, jak vypadá dokonalý make-up, perfektní nehty, dokonalý účes či skvělá práce pedikéra jsou připraveny vrcholné soutěže: Mistrovská soutěž v make-upu (téma Jeans girl), v nail designu (téma Zákaznické nehty s postupem vítěze na Mezinárodní mistrovství do Düsseldorfu), soutěž pedikérů, kadeřnická soutěž INSPIRACE 2012 s hlavní výhrou 100 000 Kč a kvalifikací na soutěže v zahraničí (představí oboru  Blanka Hašková, Jan Hlaváček, Martin Loužecký, Ondra Veselý). Návštěvníky, jistě zaujme i první kolo soutěže v prodlužování a zahušťování řas "Sexy lashes", bude vyhlášen "masér roku" i "výrobky mimořádné kvality".

Móda, vizážisté

V pátek bude na hlavním podiu k vidění  fashion show Wrangler a Lee "Denim show" stylizovaná Pavlem Bauerem a Gabrielou Revellese, v sobotu představí svou přehlídku Svatební katalog s oceněnou návrhářkou Terezou Szabáčkovou a dále portál České modelky. Jeden z nejlepších českých vizážistů, Pavel Bauer, představí nové trendové téma pro soutěž CREATIVE IMAGE TEAM 2012, Štěpánka Podroužková, mistryně ČR,  předvede atraktivní téma Fotomakeup 2012 -"Lolita", tatáž Štěpánka  "promění" několik vítězek soutěží internetových portálů Meredit a Krásná.cz.

K vidění budou trendy významných "trendsetterů" jako Estée  Lauder, Arabesque a další.

Návštěvníkům představí veletrh řadu dalších atraktivních show, m.j. světovou novinkou dovezenou do ČR z veletrhu Cosmoprof : Světové hvězdy tady a teď - celodenní show hvězd kadeřnického světa ve 4D a mnoho dalších zajímavostí.

Nenechte si ujít 12. MEZINÁRODNÍ VELETRH KOSMETIKY, KADEŘNICTVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU!

 

Foto: archiv pořadatele akce BEAUTY EXPO s.r.o.

WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIMWORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIMWORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIMWORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIMWORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIMWORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIMWORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIMWORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIMWORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIM

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka