Wine Wellness Hotel Centro

Mezi mandloněmi a vinnou révou se nachází Wine Wellness Hotel Centro, místo plné zážitků, kde si na to své přijde opravdu každý. Od hosta jdoucího právě kolem, přes rodinu hledající tu pravou dovolenou, po firemní klientelu jedoucí na jižní Moravou za prací a zábavou.

Celá atmosféra hotelu se nese v duchu mandlí a vína. V hotelové Amande restaurant se podávají pokrmy sestavené z tradičních surovin jižní Moravy, doplněné o nádech francouzské gastronomie. Kromě klasického á la carte šéfkuchař podává tématické pětichodové Mandlové menu snoubené s víny moravských i francouzských vinařů.

Wine Wellness, jak už zní z názvu, si zakládá na vinoterapii, relaxačních procedurách obohacených o blahodárné účinky vína, známé již po staletí. Koupele ve víně, matolinové tělové peelingy a zábaly z hroznových jader, relaxační vinné masáže vám poskytnou uvolnění. Navíc díky vlastní řadě kosmetiky Wine Wellness zůstane vaše pokožka vyživená a hebká. Součástí wellness je Saunový svět s hned několika typy saun (bylinná, finská, parní, solná), Kneippova vinařská stezka i Whirpool.

Nejen rodinám s dětmi nabízí hotel vyžití v Centro klubu, kde se v nepřízni počasí dají dlouhé chvíle zkrátit kuželkami, billiardem, šipkami nebo společenskými hrami.

Milovníci vín ocení vinný sklípek, kde se pořádají pod vedením sommeliéra řízené degustace. Pro neformální setkávání přátel je k dispozici Pivnice Panský dvůr, která kromě výběrových piv nabízí pokrmy tradiční moravské kuchyně. V letních měsících zpříjemní páteční večery posezení s grilováním a vystoupením cimbálové muziky.

Hotel je tvořený komplexem budov, které propojují moderní architekturu přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. Všech 55 hotelových pokojů poskytuje příjemné a komfortní ubytování ve dvou kategoriích - Standard a Superior. Mezonetové apartmá je typem pokojů nejvyšší kategorie. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizí i minibarem, hosté mohou využít hotelovou prádelnu nebo servis snídaní přímo na pokoj.

Wine Wellness Hotel CentroWine Wellness Hotel CentroWine Wellness Hotel CentroWine Wellness Hotel CentroWine Wellness Hotel CentroWine Wellness Hotel Centro

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka