Wine Wellness Hotel Amande

Relaxace s vůní mandlí a vína

Amande Hotel voní po mandlích a vinné révě. Svůj vysněný pobyt si u nás najdou zamilované páry, které chtějí trávit romantické chvíle uprostřed mandloňových sadů, aktivní turisté poznávající krásy jižní Moravy z cyklistického sedla, i firemní klienti hledající spojení práce a zábavy.

Atmosféra hotelu se nese v duchu mandlí a vína. V Amande restaurantu podáváme pokrmy z tradičních surovin jižní Moravy s delikátní příchutí Francie. Sezonní nabídka zahřeje, nebo příjemně osvěží podle aktiálního ročního období, gastronomický zážitek vás čeká při ochutnávce pětibodového degustačního menu. Příjemnou samozřejmostí je servis vín jižní Moravy a Francie.

Kde můžete po skvěle prožitém dni usínat? V 57 pokojích a apartmá ubytujeme až 121 velkých i malých hostů. Hotel je tvořený komplexem budov, které propojují moderní architekturu přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. Pokoje jsou ve dvou kategoriích - Standard a Superior. Mezonetové apartmá je typem pokojů nejvyšší kategorie.

Víno se u nás nejen pije, ale v Amande Wine Wellness využíváme jeho blahodárné účinky v relaxačních vinných procedurách, které jsou obohacené o vlastní řadu přírodní vinné kosmetiky Amande Wine Cosmetics. Součástí wellness je Saunový svět s několika typy saun, Kneippova vinařská stezka a Whirlpool. Pro páry jsme vyhradili soukromou místnost s vlastní parní kabinou, vodním lůžkem a perličkovou vanou.

Ve volném čase nebo nepřízni počasí mohou hosté využít Amande Club s kuželkovou dráhou, kulečníkem, šipkami. V Pivnici Panský dvůr si pochutnáte na pivním speciálu i tradičních moravských jídlech.

Wine Wellness Hotel Amande

Husova 8, Hustopeče
Tel: 774 662 607
E-mail: info@amandehotel.cz

Wine Wellness Hotel AmandeWine Wellness Hotel AmandeWine Wellness Hotel AmandeWine Wellness Hotel AmandeWine Wellness Hotel AmandeWine Wellness Hotel Amande

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka