Volba nejkrásnější nahé Miss České republiky již tuto sobotu

Která dívka se stane nejsympatičtější naturistkou, se dozvíme již tento víkend. 6. ročník Miss Natura se uskuteční 17. listopadu 2012 od 20:00 do 23:30 hodin v rámci Noci naturistů ve vodním a saunovém světě Aquapalace Praha. Volby Miss Natura 2012 se mohou zúčastnit milovnice nahoty ve věku od 16 let.

Soutěžit se bude ve volné disciplíně, předcvičování aquaaerobiku, rozhovoru s moderátorem a diskotékovém tanci. V případě rovnosti bodů o finalistce rozhodne soutěž  závěrečném závodě v aquazorbingu v bazénu s vlnobitím. Soutěžící mohou zkrášlit své tělo body paintingem (malováním na tělo). V porotě zasednou zástupci z regionů, kteří se v průběhu roku nejvíce zasloužili o rozvoj naturismu v dané oblasti.

Pro účastníky večera bude v Saunovém světě i ve Vodním světě připraven bohatý program a večerní párty pro naturisty se slavnostním vyhlášením Miss Natura 2012. Zájemkyně o účast v soutěži se mohou přihlásit na www.naturista.cz. Pro návštěvníky je připraveno speciální vstupné do Vodního světa a saun: pro dospělé 250 Kč. Více informací o akci a Saunovém i Vodním světě najdete na www.aquapalace.cz.

O Miss Natura

Soutěž organizuje Klub naturistů v ČR, nezisková organizace na podporu naturistického sportu v ČR, která zastupuje Českou republiku i v Mezinárodní naturistické federaci.
V letošním roce se jedná již o šestý ročník soutěže Miss Natura a již čtvrtým rokem se akce koná v největším aquaparku v České republice Aquapalace Praha. České naturistky jsou úspěšné i v zahraničních soutěžích.

Volba nejkrásnější nahé Miss České republiky již tuto sobotuVolba nejkrásnější nahé Miss České republiky již tuto sobotuVolba nejkrásnější nahé Miss České republiky již tuto sobotu

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka