Večer pro ženy v hotelu Amarilis se společností EXPRESKA

V úterý 15. června 2010 proběhl v prostorách čtyřhvězdičkového hotelu AMARILIS zasazeného do historického centra Prahy Večer pro ženy. Díky bohatému programu bylo kongresové centrum zaplněné do posledního místa a přítomné dámy se měly opravdu na co těšit.

Celým večerem provázel a uvolněnou atmosféru navodil svým pěveckým vystoupením do županu oděný moderátor Jaromír Adamec, který se zřejmě inspiroval módní přehlídkou večerních šatů designerky Zuzany Bottkové, a během večera předvedl několik nápaditých módních variací.

V úvodu návštěvnice přivítal ředitel hotelu Amarilis Filip Beran společně s majitelkou hotelu Jiřinou Mašičovou a odhalili širokou nabídkou služeb – kromě restaurantu ENERGIA, pyšnící se vynikající kuchyní, se zaměřením na zdravý životní styl, se v prostorách hotelu nachází moderní wellness centrum s vířivkou, saunou, whirpoolem ve stylu jacuzzi, kosmetický salon GERnétic a profesionálně vybavené konferenční prostory.  Poté se slova ujal majitel a ředitel společnosti Expreska Petr Kořínek, který představil unikátní kruhový trénink na hydraulických strojích. Díky dárkovým poukazům si všechny zúčastněné mohou v některém z klubů zdarma po dobu jednoho týdne vyzkoušet, že kruhové fitness pod vedením trenérky není jen rychlé a účinné, ale také zábavné, a že době, kdy bylo cvičení pro spoustu žen nutným zlem, již odzvonilo.

Jako host vystoupila primářka zatím jediné certifikované kliniky medicíny proti stárnutí v České a Slovenské republice A2C Mudr. Monika Golková s komplexním programem nejmodernějších diagnostických postupů Anti-Aging Medicíny založeným na nejnovějších poznatcích a neustálém výzkumu v tomto lékařském oboru.

V průběhu celého večera si ženy mohly nechat poradit s líčením od vizážistek profesionální školy líčení Surface zastoupené paní Markétou Angerovou, podstoupit diagnostiku složení těla a seznámit se se zdravou kuchyní Vital díky Jakubovi Škrobánkovi, uvolnit se při masáži rukou z nabídky Salonu Gernétic pana Ladislava Kavana, ochutnat lahodná vína, bohatý raut plný pochoutek podle pravidel racionální výživy, ale také novou dimenzi přírodních produktů od společnosti Zdravé vitamíny. V neposlední řadě také proběhla tombola ve prospěch Nadačního fondu FÉNIX.

O tom, že se Večer pro ženy opravdu vydařil, se můžete přesvědčit ve fotogalerii. On-line magazín WellnessNoviny.cz uvedenou akci nejen redakčně podpořil, ale na místě se též aktivně zúčastnil.

Večer pro ženy v hotelu Amarilis se společností EXPRESKAVečer pro ženy v hotelu Amarilis se společností EXPRESKAVečer pro ženy v hotelu Amarilis se společností EXPRESKAVečer pro ženy v hotelu Amarilis se společností EXPRESKAVečer pro ženy v hotelu Amarilis se společností EXPRESKA

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka