Ve sportovním centru Univerzity Karlovy v Praze 10 Hostivaři

již počtvrté proběhla akademická aerobic show s předáním stipendií a tombolou, tentokrát za mediální podpory on-line magazínu WellnessNoviny.cz. Dostavily se téměř výhradně samé slečny. Výjimkou byl jeden odvážný muž a několik žen. Akce byla totiž určena zejména pro studenty.

Po řádném zahájení Mgr. Petrou Jandovou, koordinátorkou instruktorek, se účastníci dychtící po pohybu začali hýbat po vzoru prvního předcvičujícího.

Mohu konstatovat, že ve vstupní hale sportovní centra byla vyvěšena včas tabule s rozpisem celého programu. Každý příchozí tudíž viděl, kdy začínají jeho oblíbené hodiny. Bylo možné se zapotit při pěti lekcích cvičení např. při Zumbě, Cardio Hip Hopu , Dance…..

Slečny se dle ohlasů nejvíce bavily, pokud předcvičoval muž, mě se však nejvíce líbila Double Zumba. Celé odpoledne bylo fajn a určitě se všichni těší, že za rok se show opět uskuteční. Pouze technika vždy nefungovala spolehlivě a v několika okamžicích selhal zvuk. To je jediné, co se dá této akci vytknout.

Ani jsem netušila jak velké prostory a možnosti skýtá sportovní hala v Bruslařské ulici, přestože jsem rozený Pražák. Hala disponuje velkým množstvím šaten, tělocvičen a dalších prostor a to doslova. Dokonce jsem mohla mít šatnu sama pro sebe.

Nechyběl ani doprovodný program., při kterém se cvičící přenesli do role diváků a sledovali barevné kostýmy a pěkná vystoupení.

Mladí lidé mají opravdu spoustu elánu, neboť se u stánků s občerstvením netvořily žádné fronty, přestože byly na výběr i saláty, ovoce a drinky. Velký dík za akci patří všem spolupořadatelům.

atmosféra v hale 011 017.jpgRoll up WN Bruslařská 011 027.jpgdoprovodná vystoupení Bruslařská 011 031.jpg

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka