V Ústí nad Orlicí a Aquacentru Pardubice oslaví Světový den vody

Světový den vody připadá na 22.3. a vyhlašuje ho OSN již od roku 1993. Bazén Ústí nad Orlicí a Aquacentrum Pardubice se zapojí do oslav v rámci sedmého ročníku projektu Aqua United 2016 Tématem letošního Světového dne vody je Voda a pracovní místa.

Bazén Ústí nad Orlicí v rámci sedmého ročníku projektu Aqua United 2016 uspořádá Vodní noc. Během Vodní noci 19.3. 2016 je připraven bohatý program jako například plavání při svíčkách, vstup do relaxačního centra v rámci vstupného zdarma, aquazorbing a další zajímavé aktivity. Akce začíná od 21 hodin.

Partnery projektu jsou PVK, AAA Realitní fond, Právo, www.aquamanie.cz, www.wellnessnoviny.cz  a další.

V Bazénu Ústí nad Orlicí naleznete bazén délky 25 m s technologií slané vody, relaxační centrum s vířivkami, parními kabinami, infra kabinou, solární loukou, hudební vanou a tobogánem s délkou 84 m. Dále Spinning, K2 hiking, Fitbox, Curling, Aquazorbing, Turbo solárium s vibrační deskou, kurzy plavání rodičů s dětmi, kojenci a batolaty a také masáže.

V letních měsících na Vaši návštěvu čeká Aquapark. Nachází se zde rekreační a plavecký bazén (25 m), dětské bazény s kaskádami a skluzavkou, skluzavku „Kamikadze“ s převýšením 6,8 m, velký tobogán 101 m, vodní fotbal, Curling, Aquazorbing, vodní fotbal, volejbalové hřiště a minigolf.

Dalším účastníkem akce je Aquacentrum Pardubice, které navštíví ročně až 400 000 návštěvníků. Areál tvoří tři části - padesátimetrový bazén, wellness centrum a část věnovaná dětem, kterou je aquapark se skluzavkami, tobogány a divokou řekou. Ve vybavení nechybí ani bazén pro kojence. Zaplavat si můžete v nejmodernějším bazénu v Česku nebo si užít radovánky na tobogánu či v divoké řece.

Další atrakce, které jsou k dispozici: trojskluzavka, dvojitá prostorná vířivka, široká kruhová řeka, která tvoří prstenec kolem kruhového bazénu vln. Zde budou vlny tvořeny pohybem obřího míče. Nad tímto prostorem je prosvětlený globus. Další bazén nabízí horolezeckou stěnu nad vodní hladinou a prostor pro skoky do vody. Přes léto bude v provozu letní pláž, která nabízí nerezové bazény se zážitkovým programem. Jsou zde i dva tobogány. Ve Vodním týdnu od 19.3. do 28.3. 2016 si mohou návštěvníci užít lekce aquaerobicu, wellness nebo cvičení pro seniory.

V Ústí nad Orlicí a Aquacentru Pardubice oslaví Světový den vodyV Ústí nad Orlicí a Aquacentru Pardubice oslaví Světový den vodyV Ústí nad Orlicí a Aquacentru Pardubice oslaví Světový den vodyV Ústí nad Orlicí a Aquacentru Pardubice oslaví Světový den vodyV Ústí nad Orlicí a Aquacentru Pardubice oslaví Světový den vody

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka