Užijte si noc naturistů v Aquapalace Praha

Sobotní večer v nových saunách a vodním ráji za skvělou cenu pořádá Naturista.cz

Poprvé v roce 2014 se můžete vydat na oblíbenou naturistickou akci do Aquapalace Praha v sobotu 11.1. Naturista.cz, pořadatel akcí s koupáním bez plavek v našich aquaparcích, vás zve na tradiční večer, který se v našem největším aquaparku pořádá již od roku 2009. Vyzkoušejte si jízdu na tobogánu bez plavek! Přijďte se saunovat do nově vybavené finské sauny, která vás přenese do březového lesa. Pro tento večer je připraveno velmi výhodné vstupné do celého areálu.

Přijďte si užít na první z naturistických večerů v největším aquaparku střední Evropy.

Od 20.00 do 23.30 hod. se ve Vodním světě a saunách koná večerní party, kterou pro vás připravil Naturista.cz. Vstupné do Vodního světa a saun od 20.00 hod pro dospělé - 290 Kč, pro děti 150 Kč, speciální vstupné od 18.00 hod. za 350 Kč.

http://www.aquapalace.cz/uzitecne-informace/kalendar-akci/koupani-bez-plavek-8523

Noci naturistů v Aquapalace Praha se konají už od roku 2009 za stálého zájmu tisíců  naturistických rodin z celé ČR a zahraničí. Bezplavkový režim se tak rozšiřuje ze Saunového světa do celého areálu aquaparku. Mezi nejoblíbenější atrakce patří jízda na tobogánu bez plavek, ale samozřejmě také  soutěž v malování na tělo, rodinné soutěže, závody v aquazorbingu, nebo koulení na vodní hladině v obřím aquarolleru. Po celou dobu platí zákaz fotografování. OSUŠKY POVOLENY - PLAVKY ZAKÁZÁNY!

Užijte si noc naturistů v Aquapalace PrahaUžijte si noc naturistů v Aquapalace PrahaUžijte si noc naturistů v Aquapalace Praha

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka