Uvařte si rychlé a originální recepty, které vás na podzim zahřejí

Podzim si žádá změnu jídelníčku. Lehké saláty a menu plné ovoce měníme za hutnější zeleninové recepty, které nás prohřejí ve stále chladnějším počasí. Kvůli takovému jídlu však nemusíte trávit dlouhé hodiny u plotny a trápit se s nekonečným postupem. Skvělá jídla, která vám poskytnou základ na celý den můžete vykouzlit během pár minut. Vyzkoušejte si to na exotické asijské pánvi s nudlemi.

Na asijskou pánev s nudlemi budete potřebovat: 250 g krůtích prsou, 2 lžíce rostlinného oleje, instantní nudle (použít můžete také bezvaječné nebo rýžové), 1 balení Asie Dione 350 g, chilli, 1 stroužek česneku a sůl.

POSTUP: celých 250 gramů nudliček z kuřecího nebo krůtího masa orestujte na pánvi s malým množstvím rozpáleného rostlinného oleje, a to asi 6 až 8 minut. Mezitím si uvařte instantní nudle. Do pánve s masem vysypejte ze sáčku zeleninovou směs Asie Dione 350 g. Osolte, přidejte nasekaný stroužek česneku, dochuťte kořením chilli a restujte dalších 4 až 6 minut. Nakonec přidejte do pánve hotové nudle, promíchejte a můžete podávat. Pokud si chcete dopřát extra asijskou chuť, stačí použít místo běžného oleje sezamový, trochu sezamových semínek přimíchat do směsi a na závěr posypat trochou koriandru.

Recepty a tipy, jak výrobky Dione zpracovat najdete na internetových stránkách.

Fotografie zaslala Dagmar Kutilová, PR consultant cammino...

Uvařte si rychlé a originální recepty, které vás na podzim zahřejíUvařte si rychlé a originální recepty, které vás na podzim zahřejíUvařte si rychlé a originální recepty, které vás na podzim zahřejí

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka