Unikátní řada čistící obličejové péče 100% SENSITIVE FACE CARE

přináší extra jemnou a šetrnou péči o citlivou pokožku bez obsahu barviv, alergenních parfémů, parabenů, alkoholu a ropných produktů.

Naše pokožka je v dnešní průmyslové době neustále vystavována působení škodlivých látek – volných radikálů, těžkých kovů, cigaretového kouře, výfukových plynů a dalších, které způsobují přecitlivělost pokožky a oslabují její obranyschopnost. Pokožka na obličeji je citlivější než ostatní partie těla a její péči je proto nutné věnovat zvýšenou pozornost. Základem správné péče o pleť je pravidelné a kvalitní čištění pleti, které ji zbaví škodlivých látek. Obličejová řada 100% SENSITIVE FACE CARE proto přináší 3 základní produkty pro očistu pleti – odličovací mléko, pleťovou vodu a jemný peeling. Základem všech produktů jsou rostlinné suroviny a aktivní přírodní ingredience vhodné k péči o pleť. Všechny produkty jsou přísně dermatologicky testovány.

Čistící pleťové mléko s panthenolem a mandlovým olejem pro citlivou pokožku

Pravidelné kvalitní odličování je základem péče o pleť. Bez každodenní důkladné očisty je používání sebelepšího pleťového krému naprosto zbytečné. Jemné odličovací mléko rostlinného původu s mandlovým olejem a panthenolem dokonale odstraní make-up a další nečistoty, které se na pokožce během dne usazují. Díky mimořádně šetrnému složení bez obsahu barviv, alergenních parfémů, parabenů, alkoholu a ropných produktů čistí pleť bez vysoušení a je určeno i pro odlíčení očí. Mandlový olej zmírňuje podráždění, má výjimečné regenerační a výživné účinky a dodává pokožce ochranu a pocit hebkosti. Panthenol působí hojivě a protizánětlivě. Po odlíčení mlékem je vhodné použít pleťovou vodu, aby se stáhly póry, a zabránilo se tak opětovnému usazení nečistot.

Zklidňující pleťová voda s panthenolem a mandlovým olejem pro citlivou pokožku

Zklidňující pleťová voda s mandlovým olejem a panthenolem je ideální ke každodennímu ošetření pleti po odlíčení pleťovým mlékem. Napomáhá stáhnutí pórů, a zabraňuje tak opětovnému okamžitému usazení nečistot. Mimořádně šetrné složení bez obsahu barviv, alergenních parfémů, parabenů, alkoholu a ropných produktů hydratuje a zklidňuje pleť a je ideální k péči o citlivou pokožku. Hojivý panthenol a regenerační mandlový olej zanechají pokožku čistou, jemnou a ochráněnou před podrážděním.

Jemný čistící obličejový peeling s panthenolem a mandlovým olejem pro citlivou pokožku

Jemný obličejový peeling s mandlovým olejem a panthenolem dokonale zbavuje pleť od odumřelých buněk, mastnoty a nečistot, kterým je naše pokožka každodenně vystavována. Optimální frekvence použití pleťového peelingů je jednou týdně, peeling by měl být prováděn velice jemně a šetrně – bez přílišného tlaku na pokožku. Díky mimořádně šetrnému složení bez obsahu barviv, alergenních parfémů, parabenů, alkoholu a ropných produktů je tento pleťový peeling ideální k péči o citlivou pokožku. Peelingového efektu je dosaženo pomocí velmi jemných přírodních mikročástic z bambusu, které respektují potřeby a strukturu pleti. Mandlový olej zmírňuje podráždění, má výjimečné regenerační a výživné účinky a dodává pokožce ochranu a pocit hebkosti. Panthenol působí hojivě a protizánětlivě. Po aplikaci peelingu je pokožka dokonale čistá, hebká a revitalizovaná.

Unikátní řada čistící obličejové péče 100% SENSITIVE FACE CARE Unikátní řada čistící obličejové péče 100% SENSITIVE FACE CARE Unikátní řada čistící obličejové péče 100% SENSITIVE FACE CARE Unikátní řada čistící obličejové péče 100% SENSITIVE FACE CARE

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka