Udělejte něco pro rodinu!

Dopřejte si pár dní jen ve dvou

Představa dovolené bez dětí vzbuzuje v mnoha rodičích pocit provinění. Ve skutečnosti není výlet jen ve dvou ani trochu sobecká záležitost, a naopak prospěje celé rodině. Shodují se na tom nejenom koučové, ale samotní rodiče. Co vám volno jen partnerem přinese? A kde si užijete společné chvíle nejvíc?

Nemusíte vyrazit s celou rodinou na prázdniny, abyste věděli, že starost o dětskou pohodu zkonzumuje nejvíc času a energie. Dopřát si romantický večer po dni plném dětského programu je občas skoro nemožné. A pokud se uvolní nějaká ta chvilka, vytížený rodič ji nejspíš využije k úklidu, vaření nebo jiné aktivitě, která je doma zapotřebí.

Rodinná harmonie však nestojí jenom na klidu nejmenších členů. Důležité je, aby i rodiče měli čas sami na sebe a na své potřeby. Jedině když budou sami spokojení, mohou rozdávat radostnou energii dál. Dopřejte si proto bez výčitek čas k nabití nové síly a udělejte si prostor na nerušené povídání a vytváření nových zážitků bez dětí.

Wellness hotel Vista nachystal dva týdny v listopadu určené jen dospělým. Hotel, který je známý svou prvotřídní nabídkou aktivit pro celou rodinu, zasvětil několik dnů regeneraci a zážitkům rodičů, prarodičů a vůbec všech, kteří se starají o děti. Vista se na chvíli promění na místo tichého relaxu bez dětského cupitání a výkřiků, skvělé gastronomie, zasloužené péče a špetky romantiky. Ve speciálním balíčku s názvem Tentokrát bez dětí najdete speciální wellness procedury pro dva, lahodné tříchodové večerní menu s vínem a otevřenou bránu do saunového a wellness světa. Samozřejmostí je ubytování podle výběru, skvělá bohatá snídaně, welcome drink a hory zážitků v horském resortu Dolní Morava.

Rozmazlete se společně při jedinečných wellness procedurách. Jedinečný a promyšlený wellness koncept vám dodá energii a skvělý zážitek. Ponořte se do koupele plné okvětních plátků růže, pečujícího růžového oleje a soli z Mrtvého moře. K tomu si dopřejte harmonizační masáž chodidel, která blahodárně působí na reflexní a marmové body a uvolňuje namáhané nohy. Nebo si vyberte proceduru kombinující omlazující účinky jílu a parní lázně. Procedura s názvem rasul má svůj původ v orientu a zanechává pokožku jemnou a vyživenou. Korunovat tuto relaxaci můžete antistresovou masáží hlavy, která rozptýlí vaše napětí a stres. Poskytněte svému tělu dostatek sil a připravte ho na namáhavou zimu saunou a speciálními večerními saunovými ceremoniály.

Projděte se podzimní kopcovitou krajinou, pozorujte ji společně ze Stezky v oblacích, vyzkoušejte některou z mnoha adrenalinových nebo zajímavých aktivit, které resort nabízí, a dopřejte si trochu klidu před nadcházejícím vánočním shonem. Odpočiňte si a těšte se na vyprávění o dobrodružstvích, které zatím vaše děti prožily s prarodiči nebo tetou a strýčkem. Více informací najdete na webu Wellness hotelu Vista.

Fotografie zaslala Dagmar Kutilová, PR consultant cammino... Děkujeme.

Udělejte něco pro rodinu! Udělejte něco pro rodinu! Udělejte něco pro rodinu! Udělejte něco pro rodinu! Udělejte něco pro rodinu! Udělejte něco pro rodinu!

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka