Tropický ostrov nabízí i wellness centrum

Tropical Islands v Německu (asi 60 km před Berlínem) je unikátní tropický ostrov s lagunou, jeskyní, vodopádem a deštným pralesem. Opalovat se můžete na písčité pláži nebo se vydáte do wellness centra, které skýtá možnost saunování a parních lázní nebo nejrůznějších procedur.

Vedle zážitků jako je procházka po deštném pralese, koupání v Jižním moři velkém 3.000 metrů čtverečních, návštěvy Laguny z ostrova Bali, řádění na opravdu adrenalinových tobogánech či zábavy v dětském Tropino clubu nabízí Tropical Islands také wellness procedury. My Vám doporučíme některé možnosti této části.

Jedinečná tropická Wellness krajina nabízí parní lázeň ve "Sloním chrámu", který jako by byl dovezen až z Indie. Zde můžete relaxovat v Křišťálovém světě ve třech zákoutích - ametystovém, křišťálovém a růžového křemene. Tyto zákoutí Vás očarují a působí léčivě na tělo i na duši. Třpytivé kameny září do příjemného šera, naplněného párou. V další, kamenné sauně, v chrámu jsou pravidelně nabízeny ceremoniály. Klasicky trpké aromatické substance povzbuzují krevní oběh a podporují proces pročišťování organismu.Do stromové sauny v dřevěném domku musíte vystoupat po schodech. Další sauna je celá obložena solnými kameny a uzavřena do atmosféry skalní jeskyně. V bylinkové sauně se pravidelně polévají kameny přes připravené vybrané byliny.

Vstupte do místnosti ve tvaru obřího květu a užívejte si květinových esencí. Teplota v této parní lázni je 42-45 ° C při 100% vlhkosti vzduchu. Na rozdíl od tradiční parní lázně, parní lázeň s květy používá tak mírné sálavé teplo. V léčivé bahenní lázni, která je inspirována čedičovou soutěskou Alcantra, si můžete užít blahodárného působení léčivých bahen.

Perličkové bazény "Waiotapu" jsou inspirovány zážitky z Nového Zélandu, působí blahodárně na pokožku. Ve wellness centru je nabízena řada masáží, vedle klasických i Ayurveda nebo thajská masáž. Připravena jsou i solária. Saunový svět doplňuje občerstvení v sauna-baru. Odpočívat můžete v mnoha zákoutích s lehátky. Většinou jsou umístěna na písečné pláži. Pro pravou meditaci je připraven Asijský dům, kde uslyšíte zvuky tibetských misek a můžete příjemně relaxovat. První patro je pak určeno pro meditaci v naprostém tichu.

Nejúžasnějším zážitkem jsou však saunové ceremoniály, zejména s mentolovou esencí. Otevírací doba areálu je od 9 hodin do 1 hodiny v noci. Užijete si tedy i půlnoční saunování nebo saunový rituál před půlnocí.

Do Tropical Islands se můžete vydat buď samostatně, anebo si objednat zájezd u CK

Tropický ostrov nabízí i wellness centrumTropický ostrov nabízí i wellness centrumTropický ostrov nabízí i wellness centrumTropický ostrov nabízí i wellness centrum

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka