Staňte se odborníkem v oblasti make up art

Představte si práci, při které se skvěle bavíte, využíváte svou kreativitu k tomu, aby lidé vypadali skvěle, a za kterou navíc dostane skvěle zaplaceno. Vítejte do světa vizážistů!

Make up artist neboli profesionální vizážista je atraktivní zaměstnání, které umožňuje být časově flexibilní. Proměňte své nadšení pro make up do vzrušující kariéry.

Existuje jen málo oborů, které nabízejí tolik benefitů. Jako vizážista zažijete pocit skvělé seberealizace, kdy svou uměleckou vizi převedete do reality. Budete součástí důležitých a vzrušujících momentů v životech lidí, ať už to jsou svatby či jakékoliv další nezapomenutelné okamžiky každého z nás.

Profesionální vizážisté jsou v současné době žádáni víc než kdykoliv předtím. Pracují s celebritami jako jsou modelky, herci, politici a hudebníci. Jako vizážista budete pracovat i s klienty, kteří budou Vaše služby potřebovat pro speciální příležitosti jako jsou svatby, oficiální společenské akce a oslavy.

Přirozenou vlastností každé ženy je líbit se. Žena, která bude díky Vám spokojená se svým vzhledem, působí vyrovnaně a sebevědomě, což také napomáhá jejím profesionálním výsledkům. Upravený vzhled je pro každého důležitou součástí úspěchu.

Vizážistika je oborem neustále se rozvíjejícím a možnosti seberealizace v tomto obou jsou nepřeberné.

Nicméně za jakýmkoliv úspěchem stojí nutnost kvalitního vzdělání, přípravy a praxe. K tomu, abyste se mohla stát vizážsitkou, musíte absolvovat kurz, ve které se naučíte pravidla make upu. Přední školou v oblasti líčení je SURFACE profesionální škola líčení v Praze na Vinohradech. Nabízí základní kurzy pro začínající vizážisty i pokročilé kurzy líčení. Na českém trhu vyniká tím, že lektory kurzů jsou ti nejlepší vizážisté na českém trhu. Máte tak možnost učit se to nejlepší od těch nejlepších.

Pro začátečníky je ideální MASTER MAKE UP KURZ. Je to intenzivní kurz, který trvá 3 týdny. Kurz je postaven na nejmodernějších, nejaktuálnějsších a nejobsáhlejších učebních metodách mezinárodní úrovně a promění Vás v profesionála v oblasti make up art. V ceně kurzu je zahrnuto základní vybavení a série profesionálních fotografií neboli portfolio, které je nezbytné pro začátek Vaší kariéry. Kurz je akreditován MŠMT, po absolvování kurzu tedy získáte i hodnotný Certifikát.

Více informací o MASTER MAKE UP Kurzu získáte na stránkách SURFACE profesionální školy líčení.

Staňte se odborníkem v oblasti make up artStaňte se odborníkem v oblasti make up artStaňte se odborníkem v oblasti make up artStaňte se odborníkem v oblasti make up artStaňte se odborníkem v oblasti make up art

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka