Soutěž líčení Unie kosmetiček

Téma: OLD MOVIE STAR

Elegance, styl, noblesa a především dokonalá upravenost. Všechny tyto přívlastky jsou pevně spjaty s érou starých filmových hvězd. Soutěž na téma Old movie star nás přenese do doby, kdy ženy byly skutečnými dámami a muži opravdovými gentlemany. Předveďte líčení hodné stálic tehdejšího stříbrného plátna i pečlivě propracované dobové účesy.

Soutěž líčení je jediným vstupem pro finále soutěže líčení "Českou mistrovskou soutěž" na veletrhu World of Beauty & Spa v Praze na podzim 2016, z něhož vítěz postupuje na Mezinárodní mistrovství do Düsseldorfu v Německu a dalších zemích. Do České mistrovské soutěže na podzim 2016 postupuje prvních 6 soutěžících, 7. jako náhradník.

Make-up je precizně proveden za použití kvalitních přípravků. Nebojte se použít větších kontrastů a módních trendů, ale mějte na paměti ženskost, půvab a mírnou výstřednost.
Cílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit, kreativitu a fantazii.
Lesk, třpytky, glitry, kamínky jsou možné. Umělé řasy nebo jednotlivé řasy jsou podmínkou.
Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani prodloužené řasy nebo trvalou na řasách.
Dokonalé sladění všech detailů v líčení a stylu oblečení s rafinovanou úpravou účesu vaší modelky může být pro vás vstupenkou na finále Mistrovství ČR v make-upu.

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava modelky a jejího účesu


Hodnotí se:

1. podklad. make-up, pudr a růž na tvářích
2. dokonalé nalíčení očí sladěné s barvou očí, hodnotí se obočí (tvar a barva)
3. líčení rtů, dokonale vypracovaná kontura rtů, jejich vyplnění
4. celkový dojem, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, vystupování modelu, vystižení tématu

Přihlášku vyplňte na http://uniek.cz/soutez-liceni-2016/.  Sledujte Facebook https://www.facebook.com/UnieKosmeticek

Soutěž líčení Unie kosmetiček

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka