Slovinsko - Portorož - Grand Hotel Portorož *****

Grand Hotel Portorož ***** je exkluzivní pětihvězdičkový hotel, který leží přímo v centru slovinského města Portorož, sousedí s promenádou a vlastní pláží a společně s hotelem Apollo a Terme & Wellness Center tvoří vyhledávaný a oblíbený komplex.

V místech, kde Jaderské moře na své nejsevernější straně omývá pevninu,  najdete malebný kout, přístav Portorož - Portor Rose, tedy „přístav růží". Slavnou historii města i regionu psali místní lidé, Benátčané či Habsburkové, utvářela ji ale také přírodní krása, stejně jako strategická poloha a sůl. Portorož je dnes místními někdy chloubně označována za Monte Carlo Jadranu.

V centru tohoto města se nachází Grand Hotel Portorož *****, který má celkem 185 dvoulůžkových pokojů a 13 apartmánů, recepci a široké gastronomické zázemí, nabízející speciality středomořské a slovinské kuchyně (A la Carte Restaurace Mediteran s výhledem na moře, hotelová Restaurace Adria se zimní zahradou, istrijská Taverna Fogoler, Carfe Central a Aperitifbar v hotelovém atriu). Na terase před wellness centrem najdete dále tzv. Olivovou zahradu. K hotelovému komplexu patří též vlastní pláž (cca 200 m) se slunečníky a lehátky (v ceně ubytování). Hostům je také k dispozici plavecký komplex bazénů s mořskou vodou u hotelu Riviera.

Hotel je spojen s tzv. Terme & Wellness Center, který od svého otevření udává tón slovinskému wellness. Jedná se o vícepatrovou budovu, ve které najdete na ploše 7.500 metrů čtverečních pět specializovaných center, která využívají místní přírodní léčivé zdroje:

1. Termální rekreační centrum - bazénový komplex s termo - minerální vodou a dále  Sauna - Park se sedmi druhy sauny
2. Thalasso - centrum, využívající produkty moře pro zdraví a krásu těla (mořská sůl, mořská voda, solné bahno aj.)
3. Beauty - centrum a kadeřnictví (francouzská a kyperská kosmetika)
4. Léčebně - fyzioterapeutické centrum (diagnostika, léčebné masáže, akupunktura aj.)
5. Ayurvéda - Centrum (procedury zaměřené na rovnováhu těla a duše dle východních filozofií)

 

Slovinsko - Portorož - Grand Hotel Portorož ***** Slovinsko - Portorož - Grand Hotel Portorož ***** Slovinsko - Portorož - Grand Hotel Portorož ***** Slovinsko - Portorož - Grand Hotel Portorož *****

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka