Saunování v přírodě - Kašperské Hory

ParkHotel Tosch zařadil nově do své nabídky saunování v přírodě. Nová sudová sauna je součástí wellness zahrady a poskytuje netradiční zážitek ze saunování. V kamnech HARVIA se topí dřevem, saunu osvětlují plameny ohně a náladové podsvícení lavic. Atmosféra dokonalá pro romantický zážitek ve dvou nebo s přáteli. Po saunování se můžete schladit v ochlazovacím dřevěném vědru nebo skočit do sněhu. Tedy vydejte se za saunovým zážitkem na Šumavu!

Nabízíme Vám skvělý netradiční zážitek ze saunování v sudové sauně. První sudová sauna v České republice je umístěna v hotelovém parku ParkHotelu Tosch a je denně v provozu pro Vás, Vaši rodinu a přátele. Procedura v sudové sauně Vám poskytne nový způsob, jak zajímavě a netradičně relaxovat. Tento druh relaxace je k dispozici v každém ročním období. Je ideální pro letní večery a exotický v zimním období. Sauna je vybavena špičkovými saunovými kamny Harvia na dřevo. Venkovní ochlazovací káď s příjemně studenou vodou Vám pak skýtá nádherný výhled na hrad Kašperk a do šumavského údolí.

Objednávky - recepce ParkHotelu Tosch na tel. 376 582 592.

Sauna je určena max. pro 4 osoby.

Cena za 1,5 hodiny: 600,--Kč (za celou saunu)

Za každou další ½ hodinu příplatek 200,--Kč

Zapůjčení prostěradla: 50,--Kč.

Ke stažení
Saunování v přírodě - Kašperské Hory (.pdf) 778,09 kB

Saunování v přírodě - Kašperské HorySaunování v přírodě - Kašperské HorySaunování v přírodě - Kašperské HorySaunování v přírodě - Kašperské Hory

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka