SaunaFest na cestách připravil speciální saunové eventy

hlavním motivem byly čarodějnice

SaunaFest na cestách slouží k šíření osvěty správného saunování a propagaci zážitkového saunování v regionech po celé ČR i na Slovensku. Jezdíme do menších saun, saun v areálu aquaparků a také do hotelových wellness. Poslední saunové eventy – dny zážitkového saunování proběhly v Aquacentru Pardubice a také v Aquacentru Šutka, kde se saunové ceremoniály SaunaFestu na cestách objevují pravidelně každý měsíc.

SaunaFest na cestách je velmi oblíbený a návštěvníci saunových center si pochvalují profesionalitu týmů saunérů, nápaditost saunových ceremoniálů včetně kvalitního ozvučení a osvětlení nebo kostýmů. Poslední saunové akce byly ve znamení čarodějnic a tak i vybrané saunové ceremoniály měly čarodějnický nádech.

 

V pátek 28.4. se uskutečnil první čarodějnický saunový event na Šutce, kam pravidelně jednou za měsíc vyráží tým SaunaFestu na cestách pod vedením Pavla Hofrichtera. V programu se představily také saunérky Michaela Schönová (ČAS) a Kateřina Šmídová (Aquapalace Praha). Ceremoniály se nesly v duchu čarodějnic a tak nechyběla ani Čarodějnice Gudrun, Čarodějnický rej, speciální čarodějné peelingové procedury (peeling od Mága čaroděje nebo peeling babky kořenářky) a v neposlední řadě ceremoniál Tajemství čarodějnic. Návštěvníci byli nadšení a o ceremoniály byl opravdu velký zájem, sauna byla vždy zaplněna.

Sobotní (29.4.) cesta SaunaFestu na cestách vedla do Aquacentra v Pardubicích. Program byl bohatý a i zde nechyběl čarodějnický program. Své ceremoniály předvedli saunéři Michaela Schönová (ČAS), Michal Přeučil (SaunaSpot) a Judita Müllerová (Cedrus SPA). Samozřejmě nechyběly peelingové procedury se Saunovým mágem. Čarodějnice Gudrun rozdávala ovocné osvěžení a společně s prokletým saunérem se na závěr eventu prokletí zbavili a mohli tak zakončit event jako lidé.

SaunaFest na cestách realizuje řadu saunových eventů a nabízí své služby i dalším zájemcům o zavedení zážitkového saunování do provozu. Kromě ČR a Slovenska se v rámci aktivit České asociace saunérů vydáváme do zahraničí jako je Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Rakousko, Německo, Norsko atd.

 

Česká asociace saunérů, zkráceně ČAS, je mladým sdružením saunérů, saunových animátorů, pracovníků wellness a SPA center. Slouží k výměně zkušeností mezi členy, vzájemné inspiraci, organizaci saunových eventů i zastupování zájmů členů. Nedílnou součástí aktivit je propagace saunování jako součásti zdravého životního stylu, a to během saunových akcí i v médiích.

ČAS je otevřena individuálním členům, především aktivním saunérům bez rozdílu místa působení i dodavatelům a provozovatelům saun, saunových světů a wellness resortů. ČAS propaguje zážitkové saunování a podporuje rozvoj tohoto oboru v ČR a navazuje kontakty s podobnými organizacemi v zahraničí. Pro své členy přináší možnost návštěvy saunových center v ČR i za hranicemi při různých příležitostech.

Zdroj a fotografie: saunéři.cz

SaunaFest na cestách připravil speciální saunové eventySaunaFest na cestách připravil speciální saunové eventySaunaFest na cestách připravil speciální saunové eventySaunaFest na cestách připravil speciální saunové eventy

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka