Relaxace ve SPA EXPERIENCE v centru Prahy

Jednání představenstva České asociace wellness si zpříjemňujeme wellness zážitky. I po posledním jednání jsme vyrazili za relaxací. Tentokrát pouze v hodně malém počtu, přece jen je čas prázdnin a dovolených. Nicméně jsme měli možnost vyzkoušet služby wellness centra SPA - EXPERIENCE v pětihvězdičkovém hotelu Carlo IV na Senovážném náměstí. Vydejte se s námi objevit příjemný relax v centru Prahy.

Roman Spa & Fitness neslouží pouze hotelovým hostům, je otevřené pro všechny zájemce o příjemné wellness prostředí. Bazén, jehož dno pokrývá mozaika s motivem roztažené hadí kůže vládne celému prostoru historických podzemních sklepů s mnoha sloupy a klenbami. Okolo bazénu jsou příjemné relaxační prostory, lehátka a posezení se stolky. V bazénu můžete využít bublající vody jacuzzi ve dvou zónách, zaplavete si a odpočinete. Svůj pobyt v této části vhodně doplníte pobytem ve finské sauně nebo parní lázni s vodopádovou fontánou osvěžující vody.

Specializovaní terapeuti poskytují exkluzivní péči a zajišťují, aby regenerace těla, duše a mysli byla pro klienty nádherným zážitkem. Sestavují relaxační, léčebné, zkrášlující a revitalizační kúry podle individuálních programů šitých na míru každého klienta. Mezi používané přípravky patří luxusní fytokosmetické produkty slavné italské značky Vagheggi.

Je velmi snadné přijít, ale velmi těžké odejít. Roman Spa & Fitness jsou Vaším únikem do jiného světa. Do světa, kde „Být" znamená „Relaxovat".Vsoučasné době nabídka obsahuje: 11 obličejových procedur, 9 tělových procedur a 10 druhů masáží, 4 kompletních speciální ošetřující programy, 15 tipů předplatného, 4 masážní novinky a 15 nových speciálních balíčků.

Relaxace ve SPA EXPERIENCE v centru PrahyRelaxace ve SPA EXPERIENCE v centru PrahyRelaxace ve SPA EXPERIENCE v centru Prahy

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka