PURLÉS

francouzská dermokosmetika pro salony, wellness a domácí péči

Purlés je rychle rozvíjející se značka francouzské dermokosmetiky, která pokrývá široké spektrum potřeb profesionálů i koncových uživatelů. Uvedení značky Purlés na evropský trh se datuje přibližně do doby před osmi lety, kdy již stihla expandovat do pětadvaceti zemí.

Jde tedy o poměrně „mladou“ značku, jejíž „věk“ je nositelem hned několika výhod;  formule jejích přípravků vznikají za pomoci nejnovějších technologií, a to při zachování velmi příznivých cen. Díky inovativnímu technologickému zpracování vybraných přírodních surovin a jejich ideálnímu poměru obsahu ve formulích, přípravky nezpůsobují podráždění a alergie, přičemž si uchovávají maximální účinnost a příjemné vůně.

Značka Purlés je v Česku od roku 2016 dodávána na profesionální kosmetická a beauty wellness pracoviště ve výhradním zastoupení firmy Esthemedical, s.r.o.

Přípravky značky Purlés jsou rozděleny do několika produktových řad podle potřeby typů pleti a podle druhů ošetření.

OBLIČEJOVÁ OŠETŘENÍ PODLE TYPŮ PLETI

  • Sushi Ceremony pro první známky stárnutí s výtažky z rýžového zrna a alpských bylin, proti vzniku pigmentových skvrn, které i odstraňuje, pleť detoxikuje. Vhodné pro úlevu z únavy.
  • Gold, Pearls&Champaigne Ceremony je velmi luxusní anti-age ošetření s výtažky z perel, šampaňského a částečkami zlata. Zpevňuje buněčné stěny, má vynikající výsledky při zachování mladistvého vzhledu.
  • SensiSkin Garden Ceremony pro citlivou suchou, mastnou a smíšenou pleť v každém věku. S výtažky z bobulí pro citlivou pleť s kapilárami, zahradních bylin pro mastnou pleť, z papáje pro citlivou mdlou pleť, jahod a brusinek pro lifting a jas citlivé pleti. Hloubkové čištění pleti zajišťuje termodynamický zeolit.
  • Eye Contour Ceremony je šetrné ošetření pro oční okolí se speciálně vyvinutou formulí OSILIFT® pro liftingový účinek.
  • Stem Cells Ceremony, rejuvenační a regenerační ošetření s rostlinnými kmenovými buňkami s viditelnými výsledky již po prvním sezení.
  • Express Lift Ceremony, anti-age ošetření pro zralou a suchou pleť se ztrátou elasticity s okamžitým liftingovým účinkem díky kmenovým buňkám a termoaktivní masce. Obsahuje speciálně vyvinutý komplex PhytoCellTec ™ MD pro hloubkovou regeneraci kožních buněk.
  • Pure Rebalancing Ceremony pro aknózní, mastnou a smíšenou pleť každého věku. Cílí na všechny typy akné a jeho příčiny. Formule je založena na obsahu kyseliny salicylové, bílého jílu a rostlinných výtažcích zohledňujících potřeby tohoto typu pleti, včetně hydratace a zmírnění vrásek.
  • DNA Protection Expert proti poškození DNA oxidativním stresem. Komplexní formule aktivních látek, včetně Anti-Pollution Oil Complex ,Triple VitC System - s vitamínem C - a Antioxidant Complex - antioxidačního komplexu, neutralizuje oxidanty poškozující kód DNA a je účinným anti-ageingovým prostředkem.
  • Redness Stop System proti rozšířeným kapilárám a přecitlivělé pleti se sklonem k červenání. Formule přípravku posiluje cévní stěny a zároveň ulevuje zapálené pleti díky bohaté hydrataci.

Součástí všech uvedených řad jsou přípravky pro následnou domácí péči.

JINÉ DRUHY OŠETŘENÍ

Jiné druhy profesionálních ošetření značky Purlés tvoří mezoterapeutické koktejly a chemické peelingy.

Mezoterapeutické koktejly Purlés jsou sterilně balené a určené pro zapracování metodami microneedlingu (mikrojehličkování pomocí dermapera nebo rollerů), elektroporací apod.

Chemické peelingy se specifickými kyselinami vhodné pro okamžitá a dlouhodobá řešení různých nedokonalostí a problémů pleti. Poměr kyselin a jejich mix odpovídají náročným požadavkům na účinnost a bezpečnost aplikace. Doplňkovými přípravky před a po aplikaci jsou přípravný a neutralizační roztok, které usnadňují celou proceduru.

BODYCARE – ZKRÁŠLUJÍCÍ TĚLOVÉ CEREMONIE

Salonní tělové ceremoniály Sushi, Gold&Pearls, Exotic Coconut, Coffee Sculpting Body či Chockolate&Pistachio jsou relaxační a zkrášlující ošetření používající ingredience z různých koutů světa. Přípravky lze také použít jednotlivě, například masážní oleje či zábaly. Jejich textury, svěží či orientální vůně přinášejí relaxaci a příjemný únik do říše snů.

Pro další informace kontaktujte Esthemedical, s.r.o., GSM: +420 605 029 641, +420 608 268 088, info@esthemedical.cz

Fotografie zaslala Judita Fischmannová – děkujeme.

PURLÉSPURLÉSPURLÉSPURLÉSPURLÉS

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka