První naturistický wellness hotel v Turecku

První naturistický hotel v Turecku přivítal první zájemce o koupání bez plavek. V Turecku, kde je naturismus zakázaný (přece jen jde o muslimskou zemi) je takový počin samozřejmě centrem pozornosti médií. Již musely proběhnout i nutné úpravy, aby hotel mohl přivítat první naturisty a mravně neohrozil okolí. Podívejme se co nám tento hotel se soukromou pláží nabízí.

Hotel se otevřel v dubnu 2010. Ubytování je nabízeno včetně vysokého standardu all-inclusive. Hotel je situován v blízkosti hezkého městečka Datca s řeckými ostrovy Rhodos a Symni. Oblast  v níž se hotel nachází je známá pro specifické mikroklima bohaté na kyslík. 

Hotel má výbornou polohu přímo na pláži na Datca poloostrově a je jen 15 km od města Datca a asi hodinu od Marmaris. 
Na pláži před hotelem,která je veřejná NENÍ naturismus povolen. Hotel však poskytuje pravidelnou kyvadlovou dopravu na vlastní 
soukromou nudistickou pláž, vzdálenou 20 minut jízdy autem. Jedná se o 600 m dlouhou pláž písek / oblázky v zátoce. Bar a slunečníky jsou zde k dispozici i sprchy a toalety. Plážový bar na této pláži nabízí nápoje a lehké obědy a je zahrnuto v all inclusive.  Soukromá pláž je na severním pobřeží, na Egejské straně.


Nudismus v hotelu Adaburnu Golmar 

Hotel nabízí možnou nahotu v areálu od 08:00 do 20:00 hodin. 
Je zde velký bazén s tobogány, se samostatnou dětskou částí. ¨Samozřejmostí je bar s nápoji. 

Wellness 

Vedle bazénů a pláže je k dispozici také klasický turecký hammam, malé fitness centrum, petanque, stolní tenis a kulečníkový stůl. 
Můžete se zúčastnit windsurfingové školy. 

První naturistický wellness hotel v TureckuPrvní naturistický wellness hotel v TureckuPrvní naturistický wellness hotel v Turecku

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka