Průhonický víkend ve znamení aerobiku

Setkání profesionálů a také příznivců zdravého životního stylu, smysluplného pohybu a aktivního způsobu života proběhlo o právě uplynulém víkendu ve sportovních halách Club hotelu Průhonice. Akce pro všechny, kteří rádi cvičí a tančí byla jedinečnou příležitostí zacvičit si se skvělým týmem instruktorů, tanečníků a choreografů, navázat nová přátelství a užít si víkend v báječné atmosféře.

V rámci kongresu se představili špičkoví zahraniční prezentéři např. Tony Stone, Mister Byron, Johan Jansson, Jonatan Canada a Jessica Exposito, mnohé z nich jsme mohli u nás spatřit poprvé. Z českých instruktorů bylo možné vidět např. letošní tvář Nike Lindu Fernandez, kterou jsme vám představili v jenom z rozhovorů, spolupracovnici Davida Hufa Pavlu Rožumberskou nebo Hanu Císařovou-Hofrichtrovou, kterou znají především příznivci Pilates. Z mužů nechyběl Vašek Krejčík, Jakub Šamberger, Michal Šubr a mnozí další. Probíhaly také specializované workshopy, některé se pro obrovský zájem dokonce přidávaly. Prvních 500 přihlášených účastníků obdrželo tričko značky Nike a o pitný režim všech cvičících se starala značka Aquila.

Pokud jsem mohla soudit, organizace probíhala na jedničku. Od pohybu velkého množství aut na parkovišti, přes vstřícné a informované hostesky, až ke zdánlivým maličkostem, jakými byl dostatek odpadkových košů, možnost kdykoliv se osprchovat, až k vychytávce v podobě hlídaného parkoviště tašek. Pro ty, kteří přijeli zdaleka, s batohem a ne vždy vlastním autem to bylo jistě příjemné. Celý den tak mohl probíhat skutečně wellnessově.

Součástí akce byl i miniveletrh partnerů. A protože se akce účastnili jak profesionálové, tak všichni,kdo si chtěli zacvičit, bylo více než logické, že generálním partnerem byla Česká asociace Sport pro všechny. Ta prezentovala svůj program s názvem Pohyb je život, který je určen pro všechny příznivce aktivního způsobu života. Stánek firmy Nike nabízel sportovní oděvy, World Class permanentky do fitness, CK Capro sportovně laděné pobyty a firma s mnohoslibným názvem SpecialSport.cz vyzkoušení úplné novinky - snakeboardingu. Pokud ještě nevíte co to je, sledujte v nejbližších dnech náš Lexikon.

Průhonický víkend ve znamení aerobikuPrůhonický víkend ve znamení aerobikuPrůhonický víkend ve znamení aerobiku

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka