Prožijte s dětmi báječné letní dobrodružství i vodní zábavu v divoké džungli!

AQUAPALACE Praha

Soutěž s on-line magazínem WellnessNoviny.cz vás tentokrát zve do AQUAPALACE PRAHA. Ti z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku v pořadí 253., 514 a 739., získají dvě tříhodinové vstupenky do Vodního a saunového světa.

Přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi za pořádnou legrací i odpočinkem? Neváhejte a navštivte s nimi nejzábavnější aquapark Aquapalace Praha v Čestlicích, a užijte si společně super dobrodružství. Vodní svět, který se na letní měsíce proměnil v divočinu, obsadili domorodci a zvou vás na výpravu. Vaši nejmenší si tak užijí super originální koupačku!

Děti si vyzkouší bláznivý šplh po liánách, souboj v jungle aréně a pokusit se navíc mohou o zkrocení divokého krokodýla. Atmosféru zarostlého pralesa perfektně doplní animátoři v kostýmech exotických zvířat. Dále bude na malé návštěvníky čekat nafukovací lezecká stěna i napínavé soutěže.

To ale není všechno! Vodní svět je pro děti v úmorném horku opravdu jako dělaný. Malí objevitelé mohou neúnavně pátrat v tajuplném Paláci pokladů, dobývat Palác dobrodružství a spokojeně odpočívat v Paláci relaxu. Legraci a napětí zažijí na 12 tobogánech, včetně šíleného adrenalinového trychtýře i tandemové skluzavky, kde se s parťákem utkají o nejrychlejší sjezd. V bazénu s vlnobitím bude mít celá rodina pocit, jako by se právě koupala v moři. Nechybí ani 450 m dlouhá Divoká řeka, jejímž korytem se necháte unášet celým aquaparkem. Pro klidnější nátury je k dispozici plavecký bazén, vířivky s teplou vodou či dechberoucí Laser show. Slunečních paprsků si do sytosti s celou rodinou užijete ve venkovní zóně, kde vás osvěží nejen koupání, ale i chutné drinky v Coral baru přímo ve vodě!

Po divokém mokrém řádění je připraven pestrý odpočinkový program také pro maminky a tatínky. Příjemné útočiště k relaxování najdete v největším Saunovém světě v Česku, kde se rozhodně máte na co těšit. Nachází se v něm 14 nejrůznějších prohříváren určených pro klasické i zážitkové saunování. Prostor je rozdělen na tři části - klasické finské sauny, římské lázně a venkovní sekci sloužící k relaxaci pod otevřeným nebem. K ochlazení nabízí řadu speciálních sprch a bazénků, pro uvolnění vířivky či zóny s lehátky. Doslova rájem je Saunový svět pro ty, kteří si oblíbili zážitkové ceremoniály. Denně jich zde zažijete až 18! V létě se navíc můžete těšit na speciální eventy i na originální Letní ceremoniál s příchutí ovoce. Ani během vašeho vyhřívání se nemusíte bát o své děti, o ně bude perfektně postaráno animátory v dětském koutku.

Správné odpovědi a více informací k plánovaným akcím najdete na internetových stránkách.

 

 

Prožijte s dětmi báječné letní dobrodružství i vodní zábavu v divoké džungli!Prožijte s dětmi báječné letní dobrodružství i vodní zábavu v divoké džungli!Prožijte s dětmi báječné letní dobrodružství i vodní zábavu v divoké džungli!Prožijte s dětmi báječné letní dobrodružství i vodní zábavu v divoké džungli!Prožijte s dětmi báječné letní dobrodružství i vodní zábavu v divoké džungli!Prožijte s dětmi báječné letní dobrodružství i vodní zábavu v divoké džungli!Prožijte s dětmi báječné letní dobrodružství i vodní zábavu v divoké džungli!Prožijte s dětmi báječné letní dobrodružství i vodní zábavu v divoké džungli!
Jaké dobrodružství na návštěvníky čeká v rámci animací v letní džungli Aquapalace Praha?
Polární drinky
Mauglího hora
Krocení vlků
Soutěž končí 15.7.18 v 23:59
Vaše jméno a město
Váš e-mail

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka