Přijďte si zacvičit do O2 Areny na WELLNESS MARATHON !

Přijďte si v neděli 6. června zacvičit do O2 Areny, odreagovat se od svých každodenních starostí, udělat něco pro své zdraví a lepší kondici. Zažijte ten skvělý pocit, kdy jste středem vesmíru, když cvičíte na ploše O2 Arény spolu s 2 tisíci nadšených účastníků WELLNESS MARATHONU.

Celkem si můžete vybírat z 24 lekcí vedenými těmi nejlepšími lektory, zacvičí si s vámi i řada celebrit a hlavně zažijete největší ZUMBA PARTY!! Fenomén letošního roku bude finálovou hodinou hlavní stage O2 Arény. Na 100 kolech se pojede Schwinn Cycling Convention. Nebudou chybět inspirující workshopy, představí se řada novinek. Proběhne wellness výstava výrobků a služeb, na 30 stánků s atraktivním zbožím. Novinkou bude hlídání dětí pro cvičící maminky a diagnostická místnost. Bohatý doprovodný program, exhibice a tombola plná cen. Finále soutěže Děti Fitness aneb sportem proti drogám. Aktuální program akce naleznete na www.wellnessclub.cz/marathon.html.

Mezi hlavní mediální partnery patří Nivea, Listerine, Orbit a Academy face.

VSTUPENKY lze zakoupit předem za 495,- Kč (na místě za 595,- Kč) na všech prodejních místech Sazka a.s., tel.: 266 121 122 nebo www.sazkaticket.cz (ID akce =1501933).

Pozor, vstupenka je zároveň slevou 500,-Kč na obuv a oblečení ADIDAS, které si můžete objednat na www.adidas.benesport.cz nebo zakoupit přímo na akci v O2 Aréně!! Sleva je platná při objednávce oblečení ADIDAS vyšší než 1.000,-Kč a platí do 30. června 2010.

„WELLNESS je o pohodě a dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel akce Michael Zima, prezident Wellness Clubu.

Přijďte si zacvičit do O2 Areny na WELLNESS MARATHON !Přijďte si zacvičit do O2 Areny na WELLNESS MARATHON !Přijďte si zacvičit do O2 Areny na WELLNESS MARATHON !Přijďte si zacvičit do O2 Areny na WELLNESS MARATHON !

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka