Plavby na jachtách Silva a Vjeko v roce 2014

Chcete zažít příští dovolenou maximálně relaxační? Vydejte se na lodi Silva nebo Vjeko podél chorvatských ostrovů. Na týden se vám stanou lodě příjemným domovem. Každý večer vás čeká jiné městečko, navštívíte řadu ostrovů a překrásné zátoky na koupání. Program plaveb na historické jachtě SILVA pro rok 2014 je již hotov a prodej byl zahájen. Také luxusní kajuty pohodlné lodi Vjeko čekají na své zájemce.

Plavba na historické plachetnici SILVA

Sezona 2014 je pro jachtu SILVA vyjímečná, bude  tomu právě 100 let od jejího spuštění na vodu. A 100 let je úctihodné číslo i pro dřevěnou loď. Takže, chcete-li SILVĚ osobně "popřát", máte možnost. Pro rok 2014 připravila CK NATUR TRAVEL 5 zajímavých tras. Do programů je zařazeno i několik nových míst. Můžete se tak těšit na méně známý ostrov Lastovo, na historická centra Zadaru, Šibeniku či Splitu, samozřejmě nechybí oblíbené cíle jako Dubrovník, Trogir, Hvar, Korčula, Vis a Modrá jeskyně. Navštívíme také řadu národních parků, jako jsou NP Krka, NP Kornati a NP Mljet. Specialitou je autobusový výlet do Mostaru. 

Během červnové plavby do Dubrovníku je více času a prostoru věnováno poznávání navštívených míst se zkušeným průvodcem, blíží se tak více charakterem k poznávacímu zájezdu, ale samozřejmě nezapomínáme na koupání a relaxaci i během této plavby. Tato plavba je připravena jako textilní – tedy pro klienty v plavkách. Další plavby jsou naturistické, tedy slibují zážitek opalování a koupání bez plavek. Nicméně, pokud se někomu líbí koupání v plavkách více, nikdo ho nebude přemlouvat k naturistickému vyžití. Takže plavby jsou vhodné pro všechny zájemce. Na plavbách bývají rodiny s dětmi, dvojice i senioři.

Stejně jako v minulých letech můžete využít výrazných slev, za včasnou rezervaci, pro skupiny již od 4 osob, pro 3. osobu v kajutě, kombinace 2-týdnů. Záloha je opět jen 10%.

Plavba na jachtě Vjeko v roce 2014

I plavby na VJEKU jsou připraveny a jejich prodej začal v minulých dnech. Na plavbě v roce 2013 byla i redakce WellnessNoviny.cz a zajímavostí je třeba i to, že deník jsme zde připravovali on-line, vzhledem k free hifi na lodi. Vyzkoušeli jsme si, že loď Vjeko je opravdu luxusní a maximálně pohodlná jachta. Již z dálky přitahuje pozornost elegance s jakou se plaví mezi chorvatskými ostrovy.

Na Vjeku jsme ocenili zejména pohodlnou palubu, kde jsou úžasná relaxační lehátka. Také kajuty jsou prostorné, vybavené vlastním sociálním zařízením. Loď je prostorná, pohodlná a pro méně cestujících než menší jachta Silva. Vjeko je také rychlejší a je tedy více času na koupání v zátokách. Lodní salón je pěkně designově zpracován a strava je zde (stejně jako na Silvě) tradičně bohatá, pestrá a několikachodová.

Informace naleznete na www stránkách CK NATUR TRAVEL.

Foto: webová prezentace pořadatele

Plavby na jachtách Silva a Vjeko v roce 2014Plavby na jachtách Silva a Vjeko v roce 2014Plavby na jachtách Silva a Vjeko v roce 2014Plavby na jachtách Silva a Vjeko v roce 2014Plavby na jachtách Silva a Vjeko v roce 2014Plavby na jachtách Silva a Vjeko v roce 2014

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka