ParkHotel Tosch se začíná orientovat na lázeňství

Až doposud nabízel ParkHotel Tosch svým hostům krásný relaxační bazén s hvězdnou oblohou, relaxační místnost pod klenbou ze 16. století, finskou saunu, různé relaxační masáže a vlastní hotelový park. Ten s oblibou využívají hosté k relaxaci a odpočinku, ale i k různým parkovým hrám . Uprostřed parku je tenisový kurt s umělým travnatým povrchem. Od letošního roku je pak žhavou nabídkou zcela nová procedura – SPELEOTERAPIE.


Tato procedura je alternativní léčbou pro pacienty s nejrůznějším onemocněním. Převážně se jedná o onemocnění a vady dýchací soustavy a k léčení se právě využívá jeskynního klimatu. Pro speleoterapii nejsou příznačné jen krasové jeskyně, vhodné jsou i jiné prostory v podzemí ve skalách. Stálá konstantní teplota, vlhkost, příjemné dekorativní osvětlení a relaxační hudba vás provází při hodinové terapii.

Hotel využívá své jeskyně o velkosti 150 m2, výšky 7 m, teplota 13 stupňů, vlhkost 90%, která je umístěna 7 m ve skále pod hotelem. Tato jeskyně se v 16. století využívala jako sklad a chladírna piva pro Městský pivovar. Host nemusí opustit hotel, přímo od recepce se dostane do jeskyně po dlouhém jednoramenném schodišti. ParkHotel Tosch se tak stává jediným zařízením svého druhu v České republice, který speleoterapii nabízí.


V naprosto čistém vzduchu na Šumavě zde postupně vznikají vzdušné lázně.

ParkHotel Tosch se začíná orientovat na lázeňstvíParkHotel Tosch se začíná orientovat na lázeňstvíParkHotel Tosch se začíná orientovat na lázeňstvíParkHotel Tosch se začíná orientovat na lázeňstvíParkHotel Tosch se začíná orientovat na lázeňstvíParkHotel Tosch se začíná orientovat na lázeňství

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka