PARKHOTEL GOLF Mariánské Lázně

Už jen příjemná poloha **** hotelu, v prostředí krásného lesoparku, v bezprostřední blízkosti 18-ti jamkového golfového hřiště, nabízí mnoho možností využití – golf, lázně, wellness, beauty, relax. K dispozici je bazén, sauna, pára, francouzská restaurace, kavárna, vinárna s krbem, salonek s kulečníkem, velká terasa, tenisový kurt, 9-ti jamkové hřiště Pitch&Putt, jízdní kola, v zimě běžky. Velmi vhodné i pro privátní akce!

Nabízíme 24 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmány a 1 bungalov. Hotel poskytuje lázeňské služby v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace včetně ubytování a stravování. Pro odpočinek a krásu těla i duše poskytujeme klasické lázeňské pobyty pod vedením zkušeného lékaře, wellness, beauty a golfové pobyty. 18-ti jamkové hřiště Royal Golf Club se nachází přímo u hotelu.

Lázně nejsou jen zdravotní zařízení pro klasickou léčbu. Moderní člověk v uspěchané době stále více věnuje péči svému tělesnému a duševnímu zdraví. Naší snahou během lázeňské léčby (14- 28 dní) či rekondičního pobytu (1 týden) je individuálním přístupem nejen poskytnout vlastní léčbu (procedury, dietetika), ale i napomoci korigovat vaše nesprávné návyky v životosprávě zachovávané téměř po celý rok, tak abyste věděli, jak předcházet možným rizikům onemocnění.

Využijte nabídky v komfortním lázeňském hotelu s širokými službami pro wellness a relaxaci. Blahodárné lázeňské terapie vás uklidní, odplaví stres, napětí i bolest. Přijeďte si zahrát golf a zároveň si zregenerovat tělo.

Náš hotel se vyznačuje individuálním přístupem k hostům a uspokojí i náročnou klientelu. Naším cílem je poskytnout jednotlivcům i firmám dostatečné soukromí a zajistit diskrétnost. Určitě oceníte vynikající kuchyni, která uspokojí i velmi mlsné jazýčky.

Přijeďte si vyzkoušet ideální podmínky pro uvolnění a odpočinek.

Těšíme se na vás !

 

 

PARKHOTEL GOLF Mariánské LázněPARKHOTEL GOLF Mariánské LázněPARKHOTEL GOLF Mariánské LázněPARKHOTEL GOLF Mariánské LázněPARKHOTEL GOLF Mariánské Lázně

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka