Novinky Relax centra Kolštejn

WellNews březen 2014

Opět vám přinášíme newsletter Relax centra Kolštejn. Stáhnout si ho můžete pomocí odkazu uvedeného níže.

"Máme tu jaro v celé své kráse a je to znát. Jaro je symbolem obnovy, znovuzrození, nových počátků. V pojetí Relax centra Kolštejn je to především měsíc naplňování plánů a vizí. Jak jsme již pravili, tak rok 2014 je rokem sklizně.

Dovršili jsme bádání v historických archivech a na stole nám leží nesmírně poutavý, zajímavý a historickými fakty bohatý materiál, který dokládá významnou úlohu a stáří dnešní restaurace od roku 1325. Dokončují se přípravy na novou turistickou trasu krásami Branné a nejbližšího okolí, připravujeme se na dubnové novinky v pojetí saunových ceremoniálů se saunérem, respektive novou, druhou, saunérkou. Chystáme se na rozšíření služeb wellness a masáží, restaurace usilovně pracuje na jarním a letním menu a sládek začne během pár dní s várkou nového, již čtvrtého druhu piva!

Současně nám probíhá soutěž o nejlepší hotel České republiky – Czech Hotel Awards 2014. Troufáme si tvrdit, stejně jako v předchozích dvou letech, že si vítězství opět, tentokrát již potřetí v Olomouckém kraji, zasloužíme."

Ing. Tomáš Drápal a kolektiv Relax centra Kolštejn

Ke stažení
Novinky Relax centra Kolštejn (.pdf) 1,51 MB

Novinky Relax centra KolštejnNovinky Relax centra KolštejnNovinky Relax centra Kolštejn

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka