NEZESTÁRNI.cz

Autorkou skvělého nápadu založit první bezplatný prestižní Wellness klub v ČR je Eva Sojková, majitelka Relaxačního studia UNILESK. Společně se svými klienty hledá stále nové způsoby, jak i při plném pracovním nasazení oddálit nevyhnutelný proces stárnutí, vypadat dobře, cítit se zdravě, odpočatě a i v pokročilém věku si užívat soběstačnost a nezávislost.

Eva Sojková vychází z toho, že základem kvalitního stáří je péče o zdraví a duševní hygienu od útlého věku a že je nutné věnovat maximální pozornost aktivnímu životnímu stylu a starat se o naše tělo nejen z vnějšku, ale i zevnitř.

Protože stárneme kvůli úbytku kolagenu, který se nám v těle přestává vytvářet kolem 26. roku a tím nám postupně stárne pokožka, slábne zrak, padají vlasy, lámou se nehty, vysychají kloubní jamky, uvolňují se zuby apod., rozhodla se Eva Sojková na základě 9ti měsíčního zkušebního programu s používáním mnoha různých druhů kolagenu, založit 12. 6. 2006 PRVNÍ BEZPLATNÉ KONZULTAČNÍ A PORADENSKÉ KOLAGENOVÉ CENTRUM V ČR a tím pomoci mnoha lidem. Prostřednictvím kolagenového centra se seznámila s mnoha odborníky a zajímavými osobnostmi a díky tomu se k ní dostávají k vyzkoušení novinky ze světa wellness. Nové zkušenosti i kontakty vedly majitelku Relaxačního studia UNILESK k založení Wellness Klubu NEZESTÁRNI.cz, jehož prostřednictvím seznamuje členy klubu s výrobky pomáhajícími přirozeně oddálit nevyhnutelný proces stárnutí jak z oblasti kosmetiky, zdravé výživy, fitness a wellness, tak i s novinkami z oblasti zdraví, rodiny a volného času.

Cílem klubu je ve spolupráci s ČESKOU ASOCIACÍ WELLNESS a SDRUŽENÍM PREVENCE CIVILIZAČNÍCH NEMOCÍ seznamovat členy s novými kvalitními a vyzkoušenými produkty , zprostředkovat členům účast na veletrzích, školeních, přednáškách a ostatních slevových akcích a poskytnout jim kontakty na odborné lékaře, stomatology, plastické chirurgy, pediatry, psychology, certifikované poradce z oboru kosmetiky, dermatologie, léčitelství, péče o dítě, wellness - zdravého životného stylu a právní ochrany spotřebitele. Dále je klub NEZESTÁRNI.cz schopný zajistit svým členům mnohá důležitá vyšetření, např. změření hladiny antioxidantů v těle patentovaným přístrojem na bázi Ramanovy spektrometrie, které byla udělena Nobelova cena.

Členem Wellness Klubu NEZESTÁRNI.cz se stává každý, kdo se zaregistruje na webové stránky klubu a objedná si jakýkoliv výrobek z klubové nabídky. Po přidělení ID je členům nastavena VIP 10 % sleva a průběžně jsou informováni o všech novinkách, soutěžích, pravidelných aktivitách a klubových akcích. Zájemcům o členství a o jiné informace jsou také k dispozici infolinky 775 373 379, 608 973 379 a 608 973 378, kam se mohou obracet se svými dotazy a objednávkami, případně zde získat kontakt na specializované certifikované odborníky v rámci Wellness Klubu NEZESTÁRNI.CZ .

NEZESTÁRNI.czNEZESTÁRNI.czNEZESTÁRNI.czNEZESTÁRNI.cz

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka