Naturistický karneval přinesl spoustu vodní zábavy příznivcům koupání bez plavek

Aquapalace Praha přivítal další ze série akcí pro naturisty a příznivce koupání bez plavek. Mezi 908 účastníky bylo i hodně těch, kteří pravidelně navštěvují zdejší rozsáhlý saunový svět a využili opravdu příjemného vstupného. Navíc všichni mohli vyzkoušet jaké je to jet na tobogánu, když nebrzdí plavky. Redakce wellnessnoviny.cz nechyběla a večerní akci hodnotí jako opravdu zdařilou. Naturistický wellness je totiž fajn!

Oceňujeme také profesionalitu týmu, zajišťujícího již několik let tyto akce. Duchovní otec Ivoš Žurek, provozovatel serveru Naturista.cz pořádá setkání naturistů již v celé řadě aquaparků po celé ČR.

Tentokrát v Čestlicích byl na pořadu Naturistický karneval se vším všudy, co si dovedete představit. Na rozdíl od volby MISS NATURA, která přilákala přece jen „specifické“ publikum, bylo osazenstvo N-Karnevalu očividně aktivnější a zapojovalo se do všech zábavních aktivit. Tak se třeba dětské soutěže setkaly s nebývalým zájmem 25 dětí, prostor pro malování byl také obsazen do posledního centimetru. Poprvé se v nové disciplině Závodů aquazorbů vedle sebe postavily hned 4 koule a novinky ukončilo představení našeho nového rolleru, který byl neustále obsazen.

Novinkou byl aquaroller, velký válec pohybující se po vodní hladině. O tuto atrakci byl samozřejmě zájem zejména u dětí. Navíc celým prostorem Paláce pokladů se rozezvučely podmanivé tóny samby, rumby a dalších jihoamerických rytmů. Děti také soutěžily v různých disciplínách a nakonec také velkým hledáním pokladu po celém prostoru Paláce pokladů. Na konci programu přišlo na řadu již tradiční malování na tělo, tentokrát s pravou jihoamerickou diskotékou. I z této akce je vytvořená památeční skupinová fotografie s čestlickou chobotnicí na pozadí.

Příští Noc naturistů v AQUAPALACE PRAHA Čestlice: 12. 3. 2011 Naturistické přivítání jara

Doporučujeme také členství v KLUBU NATURISTŮ kde získáte slevy na akce, členství v mezinárodní organizaci INF-FNI a plný přístup na portál Naturista.cz. Členství v INF-FNI obnáší mj. slevu např. do Koversady 15%, podobně do jiných FKK středisek. Takže za 500 Kč členského poplatku (pro individuální zájemce nebo pro celou rodinu) se členům na slevách vrátí tisíce.

Další akce v únoru 2011 na něž vás srdečně zveme: 5.2. Hradec Králové12.2. Brno19.2. Olomouc26.2. Babylon

Fotografie z akce archiv portálu NATURISTA.cz

společná fotka naturistů na naturistickém karnevalu - koupání bez plavek v aquapalace Prahakarnevalové veselí v naturistickém stylunaturisté v rolleru, skvělá atrakce v aquapalace

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka