Natur Travel - originální dovolená na jachtě Silva

Plavby po Jadranu přináší wellness prožitek

Plavby po Jadranu se staly velmi lákavou wellness dovolenou s poznáváním městeček na chorvatských ostrůvcích, koupáním v nádherných zátokách, skvělou chorvatskou kuchyní a slunění na horní FKK palubě. Cestovní kancelář Natur Travel hlásí vyprodáno u většiny termínů plaveb jachtou Silva a Vjeko. Nicméně pro další zájemce o pohodovou dovolenou zbývají poslední kajuty v termínech od 23.7. a od 6.8.2016.

V termínu od 6.8. se můžete na lodi setkat se saunovou delegací. I když na lodi nenajdete saunu, najdete tam saunéry. Ano, lodní výlet je jednou z hlavních cen v soutěži na SaunaFestu - v oficiálním mistrovství ČR v saunových ceremoniálech. A tak se zde setkáte s mistrem ČR.

Plavby na lodi Silva se nemusíte bát, jedná se o pohodovou a klidnou plavbu podél chorvatského pobřeží. O vše se stará zkušená posádka, která nabízí skvělá jídla v režimu plné penze. Plavbu doporučujeme milovníkům koupání a objevování nových míst - kouzelných zátok. Také skutečnost, že loď kotví v městečkách po trase plavby, ocení všichni cestovatelé a milovníci Jadranu. Většinou kotvíme poblíž centra nebo v samotném centru městečka, stačí pár kroků a jste v historickém jádru. Poznáte tak kouzlo Trogiru, Hvaru, Visu, Korčuly nebo dalších větších i menších městeček.  V malé kuchyňce na lodi kuchař uvaří skutečně lahodné pokrmy. Setkáte se také s grilováním ryb přímo na palubě a nechybí výborné polévky nabo deserty. Vše je v ceně plavby, koupit si můžete jen točené pivko nebo další nápoje.

Plavby jsou vedené jako FKK - tedy s koupáním a sluněním bez plavek, ale pokud jste radši v plavkách, žádný problém to není.

Fotografie poskytla CK Natur Travel.

Natur Travel - originální dovolená na jachtě SilvaNatur Travel - originální dovolená na jachtě SilvaNatur Travel - originální dovolená na jachtě SilvaNatur Travel - originální dovolená na jachtě SilvaNatur Travel - originální dovolená na jachtě SilvaNatur Travel - originální dovolená na jachtě Silva

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka