Mrtvé moře ve Vaší koupelně

Proměňte svou vanu v malé Mrtvé moře bez náročného cestování. Kosmetická řada Dead Sea Tradition Manufaktura je založena na unikátní soli a bahně z Mrtvého moře, je doprovázena svěží lehkou bezalergenní vůní, neobsahuje barviva a je tedy vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou.

Mrtvé moře je nejslanější vodní plochou na světě, má mimořádně vysoký obsah minerálů. Tyto minerály mají příznivý vliv na celý organismus. Sůl a bahno z Mrtvého moře zvyšují ochrannou činnost pokožky, odstraňují z ní škodliviny a odumřelé buňky, mají regenerační, protizánětlivé a uklidňující účinky, napomáhají při léčbě kožních chorob - akné, ekzémů, lupenky. Působí také příznivě při revmatických a kloubních bolestech, zlepšují pohyblivost bolestivých míst a zmírňují projevy celulitidy.

Antistresová kúra de luxe s levandulí a cennými minerály z Mrtvého moře:

1) Vytvořte si v koupelně příjemnou atmosféru - zapalte si svíčku, pověste na dveře cedulku "Nerušit", pusťte si relaxační hudbu, připravte si měkoučké ručníky.

2) Dopřejte si uvolňující koupel v levandulovém oleji či levandulové soli, která z Vás odplaví napětí, únavu a stres (15-20 minut).

3) Koupel zpestřete o zjemňující peeling z Mrtvého moře, díky kterému bude Vaše pokožka lépe připravena pro následný zábal v bahně z Mrtvého moře - cenné látky se lépe vstřebají do Vaší pokožky.

4) Po koupeli se zabalte do teploučkého županu a v klidu relaxujte při poslechu hudby a šálku bylinkového čaje alespoň 15 minut.

5) Po koupeli zregenerujte pokožku na potřebných partiích pomocí zábalu z bahna z Mrtvého moře.

6) Po zábalu se osprchujte sprchovým gelem s levandulí či s minerály z Mrtvého moře.

7) Kúru zakončete uvolňující masáží 100% rostlinným olejem obohaceným o pár kapek levandulového esenciálního oleje.

Mrtvé moře ve Vaší koupelněMrtvé moře ve Vaší koupelněMrtvé moře ve Vaší koupelně

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka