Mistrovství ČR 2012 ve standardních tancích

Vážení přátelé, letos, opět tak jako vloni si Vás dovolujeme pozvat na Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2012 tentokrát na standardní tance, které se koná 18.2.2012 v nové hale Arena Sparta Podvinný mlýn. Více než 200 párů tanečního sportu z celé České republiky všech kategorií – Junior I a II, Mládež, Dospělí, Senioři I a II b se setká v soutěži o prestižní tituly „Mistrů České republiky“. Soutěžit se bude v pěti standardních tancích: Waltz, tango, valčík, slowfox a Quickstep.

Vážení přátelé,

letos, opět tak jako vloni si Vás dovolujeme  pozvat na Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2012 tentokrát na standardní tance, které se koná 18.2.2012 v nové hale Arena Sparta Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha 9 – Vysočany,  předprodej vstupenek v síti Ticketpro na www.ticketpro.cz

Více než 200 párů tanečního sportu z celé České republiky všech kategorií – Junior I a II, Mládež, Dospělí, Senioři I a II  bude v sobotu 18.2. od 10.00 hodin dopoledne do 22.00 hodin večer soutěžit v nové sportovní hale Arena Sparta, Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha 9 - Vysočany o prestižní tituly  „Mistrů České republiky“. Soutěžit se bude v pěti standardních tancích: Waltz, tango, valčík, slowfox a Quickstep. O standardních tancích se všeobecně traduje, že se jedná o disciplínu, která nepodléhá změnám a jejíž vývoj byl již ukončen. Vstupem do oblasti sportu však tato disciplína získala novou dimenzi. Standardní tance nejsou jen elegantním a uhlazeným pohybem po parketě v noblesních toaletách - jsou dynamičtější, expresivnější a plné vzrušujících momentů. A to vše je umocněno nádhernou hudbou a mládím. Souboje tanečních párů i jejich příznivců v hledišti z celé ČR, určitě změní dějiště mistrovství ve vroucí kotel, ve kterém dokáží zvítězit jen ti nejlepší, ale jen jeden pár v každé kategorii se bude moci ověnčit titulem „ Mistr České republiky “. Televizní pořad Stardance přilákal k obrazovkám miliony diváků, kteří objevili kouzlo tance. Kousek tohoto kouzla zažijete určitě i vy. A proto držme společně palce nejen všem našim párům, ale hlavně nádhernému tanci.

Mediálním partnerem akce MČR 2012 je i tento rok Česká televize, která uvedla veřejnost do světa tance odvysíláním úspěšné televizní soutěže StarDance.

Přijďte i Vy zažít neopakovatelnou atmosféru a podpořit své favority v této neobyčejné taneční soutěži.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketpro na www.ticketpro.cz

Více informací najdete na www.csts.cz

 

Adresa místa konání: ARENA Sparta, Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha9 - Vysočany

 

Kontakty na pořadatele:

Jiří Ševčík, Studio Bohemia, telefon: 777027703, email: studiobohemia@seznam.cz

Dobromil Nováček, Agentura Dance, telefon: 603232116.

Mistrovství ČR 2012 ve standardních tancíchMistrovství ČR 2012 ve standardních tancích

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka