Miss Natura 2011

Nevážná soutěž o vážné ceny Nevážná soutěž o vážné ceny. To je podtitul letošního ročníku a doufáme, že se nám ho podaří společně naplnit. Opravdu nepůjde o tělesné vnady ani barvu vlasů nebo jiné nepodstatné rozměry. Cílem bude pobavit především diváky, a spolu s nimi i porotu. Zároveň předvést široké veřejnosti, že naturismus nepatří za rákosí, ale je plnohodnotným a zdravým způsobem trávení volného času pro celou rodinu. Nezanedbatelným lákadlem je také nejnižší vstupné do Aquapalace.

MISS NATURA 2011 se opět po roce uskuteční v největším aquaparku v ČR - AQUAPALACE Praha. V sobotu 12.11. večer je celý areál vyhrazen pro koupání bez plavek. Naturistická párty zde proběhne tentokrát s bohatým doprovodným programem MISS NATURA. Přijďte se podívat na soutěžní klání bez bariér, bez plavek!

Letos se bude konat už 5. ročník této oblíbené soutěže. První ročník (2007) vyhrála dvojice mamina a dcera Roubalovy z Hrádku nad Nisou, o rok pozdějiSpidermanka Edita z Děčína, v roce 2009 vystoupila na stupních nejvýše Jana Mašková z Děčína za vydatné podpory dcerky Barunky. Loňské vítězství si odnesla sympatická Katka. Samostatnou soutěž MISS NATURA BABYLON 2009 vyhrála Monika Foltýnová z Krnova a loňskou i mezinárodně velmi známá Jana Vlková z Liberecka.

MISS NATURA 2011 AQUAPALACE
Kdy: 12. 11. 2011, 20–23 hod. Registrace přesně ve 20 hod. INFO
Kde: Palác pokladů (vlnobití) AQUAPALACE PRAHA (Čestlice)

Komu je soutěž určena: Naturistkám od 16 do 99 let. Jednotlivci, dvojice – matky s dcerami, babičky s vnoučaty apod.

Přihlášky (jméno, adresa, fotografie):
Z časových důvodů se bude moci účastnit nejvíce 15 soutěžících. Soutěžící, které se přihlásí předem na email, budou mít vstup zdarma. Pokud se nepřihlásí dostatečný počet soutěžících emailem, tak bude možnost registrace na místě (Palác pokladů, vlnobití) 12. 11. 20–20.30 hod.
Program: Volná disciplina, předcvičování aquaaerobiku, rozhovor s moderátorem, závěrečné disco. V případě rovnosti bodů bude závěrečný závod finalistek v aquazorbech na délku bazénu „vlnobití“ (tam a zpět).
Tradiční disciplina Malování na tělo se tentokrát nebude započítávat do hodnocení.

Porota: vybraní naturisté z jednotlivých regionů, kteří se v průběhu roku nejvíce zasloužili o rozkvět naturismu ve svých lokalitách.

Výhry a odměny: Hodnotné ceny našich partnerů, pobyty v partnerských hotelech, pro všechny soutěžící poukazy na služby našich partnerských areálů.
Autor ilustrace: Roman Bureš

Další partneři: Aquapalace PrahaCentrum Babylon LiberecHotel Slunce Rýmařov věnuje víkendový pobyt pro 2 osoby s nadstandartními službami. CK Natur Travel poskytne jedné ze soutěžících slevu na zájezd jachtou Silva 2012, předplatné svého časopisu věnuje BAZÉN a SAUNANaturistické plavání Praha-Suchdol poskytne každé finalistce 1 volnou vstupenku pro 2 osoby. Vy jako Partner MISS NATURA 2011? INFO

O MISS NATURA 2011 informují WELLNESS NOVINY

Fotografie - archiv portálu Naturista.cz

Miss Natura 2011Miss Natura 2011Miss Natura 2011Miss Natura 2011Miss Natura 2011Miss Natura 2011Miss Natura 2011Miss Natura 2011

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka